BIAŁE KIERUNKI NOWE DO 127 MkI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam oryginalne włoskie białe kierunkowskazy przednie do Fiata 127 MkI (1970 - 1974), kompletne tzn szkiełko plus tył.
Lewy i Prawy. Cena 300zł,-
Same białe nowe szkiełka - 200zł,-
Kierunki są fabrycznie nowe firmy LeART. Stan magazynowy.
Na życzenie zdjecia e-mailem.
Cena podlega drobnym negocjacjom.
tel: 606-662-762
Jak ktoś chce to mogę wystawić na allegro.

[ wiadomość edytowana przez: archicar dnia 2005-12-07 02:45:53 ]

[ wiadomość edytowana przez: archicar dnia 2005-12-07 13:35:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: archicar dnia 2005-12-07 13:37:14 ]

[ wiadomość edytowana przez: archicar dnia 2005-12-07 13:37:53 ]
  
 
Dobra cena ,no nie?
  
 
zajebista cena,ale przy cenie kierunków do kadetta c(hella-400PLN) to i tak nic
  
 
Witam!

A ile szanowni Panowie proponują..? Tylko nie 50 czy 150 bo nie róbmy jaj... To są nówki sztuki nie śmigane a nie jakieś padło ze szrotu. Mam ich więcej wiec jak cena będzie satysfakcjonująca to możemy się potargować... Nie sądzicie chyba że nie wiem że to jest rarytas...
  
 
ja takie kupilem za 50zl 2szt (NOWIUTKIE + TYL CZERWONY)
wiec nie sadze zeby nie dalo sie tanio kupic...

jak ktos nie robi interesu zycia z byle pierdoly to mozna kupic
  
 
no cóż... mnie tezsieczasem zdarzają okazje. W sklepie tego na pewno nie kupiłeś.. a jak ktoś nie wiedział co ma no to miałeś farta...
Nie mniej jednak muszę powiedzieć że interesu życia na tym nie robię. Sporo kaski wywaliłem na te kierunki i poniżej 200 nie sprzedam.. bo poprostu mi sie nie opłaca...
Na niemieckim Ebayu lekko schodzą takie po 60 - 70 € wie c najwyzej tam je pogonię... Szkoda.. myślałem ze to dla Was atrakcja...
  
 
fakt kierunki piekne

az nie moge sie doczekac kiedy w koncu bede je mogl zalozyc...

co do ceny 200zl to jest jeszcze do zakceptowania ale trzeba kogos kto bedzie bardzo potrzebowac detalu...
wiekszosc z nas ma 127p, ja w zasadzie tez mam 127p ale jakos poszedlem w kierunku bialych jakos mi sie podobaja...
  
 
No dokładnie poza tym u nas wszelkiej maści stare fiaty zawsze dostawały kierunki pomarańczowe bo jakis idiota taki przepis wymyślił... Dlatego znaleźć np. Fiata 600 lub Zastavę 750 z oryginalnym białymi kierunkami (miały dwuwłóknową żarówkę > słabsze włókno dla pozycji mocniejsze dla kierunku!) to wielka sztuka! Większość tych aut ma pokundlone lampy albo od żuka albo od moskwicza czy uaza itd... byle pomarańczowe... Nie mówiąc juzo 126... chyba tylko raz widziałem oryginał z białymi kierunkami z pozycją. Polacy tego nigdy nie produkowali. Dopiero EL'e dostały namiastkę tego.
Co do części to będę miał jeszcze białe kierunki (ale narazie tylko szkiełka) do Fiata 128 MkI (lub zastavy 1100), ale w jakiej cenie jeszcze nie wiem. Narazie jeszcze ich tu nie ściągnąłem.
Co sie zaś tyczy kierunków do 127 to za 200 moge je sprzedawać.. ale to absolutne minimum opłacalności (tylko dla klubowiczów 127/12
Mam też nowe kierunki oryginalne tzn pomarańczowo - białe, też kompletne, po 150 za komplet.
Niedługo też dotrą do mnie nowe tylne lampy do MkI.
Później będę miał też zderzaki nowe chromowane do 127, 128, 126.. wszystko nówki włoskie chyba cromodora...

Polecam siena przyszłość...

PawełT.

[ wiadomość edytowana przez: archicar dnia 2005-12-08 01:28:50 ]
  
 
To jak będziesz miał zderzaki do mk1, to daj znać na priv jaka cena.
  
 
jaka cena zderzaka przod ?
  
 
Nie wiadomo jeszcze. Póki nie będę znał ceny producenta, a własciwie wyjściowej w Polsce (bo przecierz dojdą koszty sprowadzenia itd..) to wtedy będę dopiero mógł coś postanowić.
Przypuszczam jednak że to może być coś ok. 200 - 250 za sztukę. Moze trochę mniej.. nie wiem. Ceny zderzaków do Fiatów 500, 600 Zastavy 750 to ok. 35Euro za sztukę u producenta. Dochodzą koszty sprowadzenia no i marża. Wychodzi z tego ok. 230zł,- za sztukę ale to inna para kaloszy, zwłaszcza że producent zderzaków do 127/128 określa je jako "riproduzione" czyli swoisty reprint dawnej produkcji. Niektóre firmy wskrzeszają co jakiś czas stare maszyny i wypuszczają na rynek którkie serie takich części specjalnie na potrzeby firm restauratorkichj lub tunningowych. Np. jedna z Włoskich firm ciągle produkuje zderzaki do 126 i 500 tylko dla Japończyków! Jak sieokazuje Fiat Auto Poland sprzedawało do Japoni niewielką część produkcji Malucha! bo to był tam poszukiwany klasyk, czyli taki nowy oldtimer! Były one natychmiast wyposażane w chromowane zderzaki i ozdoby. Ot taki classic tunnig.
Takze co do samych zderzaków zobaczymy.
Nie zamierzam (jak już zostałem poniżej posądzony!) robicz tego interesu życia. Niestety w "normalnym" świecie renowacja zabytków to gałązka mocno niszowa a co za tym idzie droga i dochodowa zarazem! Nic dziwnego, że nawet reaktywowane części kosztują sporo...
Dla zainteresowanych polecam strony:
www.fiatclassic.com
oraz www.biondilamierati.com
To są moim zdaniem "interesy życia"!

Pozdrawiam
  
 
dla zainteresowanych kupnem jakichkolwiek lamp do 127 zapraszam na EBAY-a
  
 
Daj znac jak bedziesz miałzderzaki do fiata 128 sport coupe i do fiata 128 3p