Propozycje ciekawych miejsc na wyjazd.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wpisujcie w tym wątku informacje na temat ciekawych miejscówek gdzie miło mozna spędzić czas.
Proszę o w miarę precyzyjne określenie gdzie i za ile.


[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2005-12-08 15:32:13 ]
  
 
LUBNIEWICE

woj. Lubuskie
powiat Sulęcin

Małe miasteczko położone pomiędzy 2 jeziorami, kilka stadnin koni, dookoła lasy.
Wypoczywam tam od 9 lat.
Ceny w kwaterach prywatnych 20 - 25 zł od osoby, pole namiotowe taniej.
Żadnych kłopotów z wyżywieniem /np. obiad w granicach 10 zł/, kilka dobrych tanich restauracji.
W sezonie w każdą sobotę impreza w rynku przy muzyce na żywo.

Więcej na www.lubniewice.pl

Polecam
  
 
Rowy

Miłe miejsce na wakacje, ale raczej dla ludzi lubiących rodzinny klimat.

Polecam
  
 
Międziwodzie
Super miejsce na wypoczynek. Polecam
  
 
Jastarnia

Wojciech Konkol
ul.Ks. Sychty (chyba)

W sezonie pokój z łazienką kosztuje ok.40zł od osoby.
Niedaleko do centrum!

Pozdrawiam
  
 
Witam

Ja polecam ośrodek Złota Plaża.
Wszystko wygląda identycznie jak na zdjęciach, a jakość wysoka jak na te ceny.
  
 
Lycylla to spoko miejscówka w Zako.
Niedaleko skoczni, więc start na szlaki rewelacyjny.
Płaciłem 20 PLN za dobę
Prowadzą to dwie starsze panie, więc jak ktoś się tam wybierze to grzecznie ma być!
  
 
Z pełną odpowiedzialnością polecam Willa Natalia w Karpaczu.
Pokoje bardzo ladne, z lazienką i werandą w przystępnej cenie (w lato 50 za 2osobowy pokoj).
Kwatera blisko centrum a zarazem na uboczu.
  
 
Polecam bajkową okolicę na Słowacji.Idealne miejsce na wyjazd.
Hotel Mnich
Hotel znajduje się 20 km od miejscowości Liptovski Mikulasz.Połozony jest w lesie 100 m od granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego.Cisza spokój.
Można wynając pokoje lub całe domki.Standart dobry.W okolicy górka z wyciągiem.(dla początkujących)
Bawiłem się tam 2x na Sylwestra i bardzo miło wspominam te wyjazdy.
W hotelu jest sauna, jakuzi, solarium, sala ze stołem bilardowym.
Koszty i więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.
www.hotelmnich.sk


[ wiadomość edytowana przez: gsi dnia 2004-11-21 06:57:17 ]
  
 
Cezaryn okolice Ryk.(ok 50 km od Lublina)
3 domki w środku lasu, stawik. Miejsce raczej dla ludzi lubiących ciszę i spokój. Warunki git. W domku: prysznic, kibel i do wyboru: różne opcje spania m.in. łoże małżeńskie.
bliższe info:081 880 30 96
  
 
Cezaryn okolice Ryk.(ok 50 km od Lublina)
3 domki w środku lasu, stawik. Miejsce raczej dla ludzi lubiących ciszę i spokój. Warunki git. W domku: prysznic, kibel i do wyboru: różne opcje spania m.in. łoże małżeńskie.
bliższe info:081 880 30 96
  
 
Cezaryn okolice Ryk.(ok 50 km od Lublina)
3 domki w środku lasu, stawik. Miejsce raczej dla ludzi lubiących ciszę i spokój. Warunki git. W domku: prysznic, kibel i do wyboru: różne opcje spania m.in. łoże małżeńskie.
bliższe info:081 880 30 96
  
 

Cudze chwalicie a swego nie znacie!!
Ilawa na warmii i mazurach!
Nie wiem jak to wyjdzie ale mysle o zlocie.
Jak bedzie malo chwtnych to tylko regionalny ale inni tez moga przyjechac.
Co trzeba zapewnic na zlocie?
Mysle o tym na powaznie...
Jest zajebiste jezioro i jeszcze kilka innych w okolicy.
Pola namiotowe i domki tylko trzeba dac znac wczesniej.
Fajna okolica.
Fajni ludzie...np ja
jest juz kilku chetnych...
Dajcie znac...
  
 
Polecam wypad do Lake District (UK), można swoją fura lub wynająć na miejscu. Ludzie co za trasy w górach, wąsko z murkiem 1m wysokości w wzdłuż, a zkręty....odlot.
Troche drogi pomysł, ale jak ktoś będzie miał okazje to warto.
Pozdrawiam
  
 
A ja jade na część urlopu do Kwiejc czyli o TU
Okolica przyjemna, jeziorko, lasy, ciasz spokój.. no i mój urlop pokrywa się z ogólnopolskim zlotem OKP własnie w tej mieścince (27-29 maj) także miodziaśnie
Wszystkim polecam, jeśli chcecie wypocząć na odludziu.. no i za niedużą kasę
  
 
nie wiedziałem gdzie to napisać więc tu palłem ..jak coś sie komuś nie widzi to prosze moderatora o usunięcie mojego postu..

wakacje ,wakacje no ale jestem chory od trzech dni, mokra głowa i otwarta szyba w aucie ..z nudów siedziałem na necie i ściągnełem sobie SWAT 4 TRIAL, no i to jest pełna wersja na 60minut grania...SUPER GIERKA, grałem w swat 3 i rewalacja też..mam problem, 60 minut to mało a mam problemy z tym odblokowaniem wersji trial przez neta....wtajemniczeni wiedzą o co chodzi

pozdrawiam i prosze wójek google nie pomógł:/
  
 
Witam wszystkich, wczoraj dotarłem do domu po przeszło tygodniowym wypoczynku zaczołem o Zakopanego ( tradycyjnie ale zakończyłem na Słowacji ). Polecam wszystkim Liptowski Mikulasz a dokładnie kompleks basenów "Tatralandia" - dla mnie poprostu bomba mają swoją stronkę w necie ( w google wpiszcie Tatralandia). Wejściówka na cały dzień - 450 koron( 46 zł) ale warto mam nadzieję że coś takiego powstanie kiedyś w Polsce. Zero problemów z zakwaterowaniem, jedzenie pyszne( O PIWIE NIE WSPIMNĘ) ceny podobne do naszych. Polecam niezdecydowanym.
  
 
Mazury...dość tanio...Piękna góra-Łabędzi Ostrów.


[ wiadomość edytowana przez: Lerra dnia 2005-07-29 01:06:22 ]
  
 
Ja z innej beczki ale tez w klimacie wakacyjnym. Jeśli potrzeba Wam poprawy nastroju polecam film dla dzieci "Madagaskar" , który nie ma dziecięcych tekstów a piosenka z tego filmu chyba będzie wakacyjnym przebojem.( wyginam smiało ciało...)
Nie oglądajcie tego w wersji angielskiej wydajcie na bilet do kina.
Dla mnie debeściak to król Juliusz dla wtajemniczonych.
  
 
Ja jutro jadę z rodzinką nad morze. Planuję Dziwnów, ale zatrzymam się tam gdzie będzie miejsce bo nie rezerwowałem noclegów. Jak by ktoś wiedział o jakiś wolnych pokojach na trasie Dziwnów aż powedzmy do Mielna to dajcie znać, byle szybko bo rano planuję wyjazd.