903 tuning-czyli jak wzmocnić silnik 903ccm - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dobra simon dorwałem oryginały a raczej uczyny człowiek z forum mi je załatwi
Mam następne pytanie jak wyczyściliście wał Wyciągaliście zaślepki z niego i czyściliście go w środku? jeśli tak to jak je wy***aliście z wału bo ja niestety jestem troche siłowy a nie chce znowu czegoś rozpie****
  
 
Użyj głowy a nie mięśni;] Dobre rozwiązanie to zrobić dziurke a potem wydlłubać. Problem to nowe zaślepki;/ Najlepiej zalać wał w benzynietak by w środku tez była waszka. odmięknie ładniusio a potem kompresor i myć!! W pizde roboty...
  
 
stara dobra stronka cos dla 903 /899 tylko tuningowac :p
  
 
panie znamy znamy tą strone Ale ceny też sa masakryczne
  
 
Pany jaka jest waga standardowego koła zamachowego, ja ze swojego zebrałem materiał ale chciałbym wiedzieć ile KaGie zarobiłem, a wcześniej niestety nie zważyłem.
  
 
a ile Ci wyszlo???
ja miałem 3,9kg
  
 
nie dużo można tam zebrać, bez wiercenia dziur a ich chciałem uniknąć co by nie świszczał jak poje**** Waży ok. 3,2kg
  
 
mysle ze dobry wynik
masz jakies foto tego kolka??
nawet niechce mi sie w ta wage wierzyc
ja mialem otworki i 3,9

Mariusz126p podal stara dobra stronke o 900 i tam maja 3,2 ale aluminiowe
  
 
no to muszę zważyć na poważnej wadze w takim bądź razie a nie na kuchennej, a foto mogę wieczorem zrobić
  
 
dobra zimny kubeł wody
Nie jest źle... a wygląda to tak:



  
 
nawet nawet
moje sprzedalem na ebay.
jak znajdem jeszczem link do aukcji to wklejem
  
 
Pany konkretne pytanie, jakie dysze do 900tki gaźnik iba, silnik seria. Przejżałem cały wątek i nie było konkretów, a chce powoli niedomagania poprawiać. Dzieki
  
 
panowie mam pytanie..... wystepuje jakis napinacz lancucha rozrzadu w 900??podobno SC maja - prawda to??dzieki za kazda odp
  
 
Ice903 ja ostatnio rozbieralem rozrzad i zadnego napinacza niema. Masz tylko male i duze kolo zebate i tyle.
  
 
W starej 903 nie wystepowal napinacz w nowej juz tak.
  
 
w czym dokladnie wystepuje??znasz moze cene takiego napinacza??albo maszn a sprzedaz ??
  
 
Ile kosztuje to nie wiem ale w starej 900 nie zalozysz bo w nowej z tego co pamietam jest takie mocowanie chyba ze pokombinujesz. Ajak chcesz to popatrz gdzies na szrocie moze sie trafi 900,to sobie zobaczysz wyjmiesz moze byc jeszcze w miare dobry. Ja powiem tak jesli chodzi o 900tke mialem silnik ten ze 127 i wiecznie mialem z nim problemy jak nie panewki obrocilo na walku to znowu popychacze zaworow stukaly i tak w kolko zrobilem remont i dalej to samo.Moze byl jaki felerny nie wiem. Jest fajny bo maly i w miare lekki ale dalem sobie spokoj z tym silnikiem.Rozebralem go i zlozylem z cztery razy.
  
 
dzieki za info - tylko o ktore 900 chodzi?? powyzej jakiego roku byly montowane bo mialem i z seata i cc ,a tam nie bylo napinacza.... mam 903 ze 127 i nie mam duzych problemow ,a kreci sie na wysokich - jedyny problem to wlasnie rozrzad ktory dosc szybko sie sypie.Teraz szykuje sie na czechy i chce to zrobic pozadnie bo mam dosc powycieranych obudow :/
  
 
Tak masz recje tu chodzi rownierz o roczniki nie pamietam od ktorego roku byly napinacze w kazdym razie jest to do zamontowania.
  
 
dajcie spokuj z napinaczami, dobry oryginalny łańcuch i nowe koła zębate i spokuj, na jakieś 20-30 tysięcy...