[126] PGR - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj moje autko wyjechało na ulice pełne niedociągnięć itd, ale jedzie. Rękaw od zoltara działa ale jak narazie marnie... Jest twardy i trzeba mocno ciągnąć. Ale mam nadzieje, że sie to zmieni, jak bedą bębny i szczęki lepsze, bo to co mam z tyłu to złom. Ogólnie będę zaczynał składać nowy silnik. Na wałku tym co jest, ale to bedzie zupełnie coś innego, spodziewam sie naprawde dobrego kopnięcia niestety finanse/czas wolny nie pozwolą mi tego zrobić szybko
  
 
try3ek sianko czeka, nie martw sie.

royber jeszcze sie troche nameczysz zeby to poskladac... ale badzmy dobrej nadzieji, moze w przyszlym sezonie.... (joke)
  
 
J amam teraz sesje i skrzynia sie rozpadła a ćwiczyć trzeba bo narobiłem troche szumu na rajdowym forum i miło by było jakby ekipa dopisała i wyniki były dobre. Postaram sie padake poskadac w 2tyg i polatamy po jakiđ ciekawych probach
  
 
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

ach co za fura zgadnijcie kogo to przecinak??
  
 
Przecie to Ruffa Jaki ładny był kiedyś, bez tych oklein
Ruffi chciał dobrze, ale mu nie wyszło
  
 
Cytat:
2006-01-09 22:38:26, Royber pisze:
Dzisiaj moje autko wyjechało na ulice pełne niedociągnięć itd, ale jedzie. Rękaw od zoltara działa ale jak narazie marnie... Jest twardy i trzeba mocno ciągnąć. Ale mam nadzieje, że sie to zmieni, jak bedą bębny i szczęki lepsze, bo to co mam z tyłu to złom. Ogólnie będę zaczynał składać nowy silnik. Na wałku tym co jest, ale to bedzie zupełnie coś innego, spodziewam sie naprawde dobrego kopnięcia niestety finanse/czas wolny nie pozwolą mi tego zrobić szybko



zaloz sobie przednie cylinderki do tylu, nowe dobre bebny i ferodo. u mnie jednym palcem mozna nawracac.
  
 
To jak kiedy trening?? bo ja musze sie do rękawa przyzwyczajć bo dawno nie używałem hydro, pierwsze użycie to mnie z lekka niekontrolowanie obruciło, teraz juz troszke lepiej. A trening sie przyda przynajmniej zjade te leżące oponki bo mam 2 135/70 3 145/70 2 155/65 do wykorzystania, brak bierznika ale na tył do zabawy jak najbardziej może coś w sobote??
  
 
Cytat:
2006-01-15 23:07:07, Try3ek pisze:
To jak kiedy trening?? bo ja musze sie do rękawa przyzwyczajć bo dawno nie używałem hydro, pierwsze użycie to mnie z lekka niekontrolowanie obruciło, teraz juz troszke lepiej. A trening sie przyda przynajmniej zjade te leżące oponki bo mam 2 135/70 3 145/70 2 155/65 do wykorzystania, brak bierznika ale na tył do zabawy jak najbardziej może coś w sobote??



A masz pożyczyć jakiś silnik?

To wtedy ja sie pisze na trening


Cytat:
2006-01-13 23:44:02, ZoLt4R pisze:
zaloz sobie przednie cylinderki do tylu, nowe dobre bebny i ferodo. u mnie jednym palcem mozna nawracac.




Właśnie miałem przednie cylinderki z tyłu i h...nia była straszna. Jak ktoś nie ma tarcz z przodu, to odradzam! To jest niebezpieczne...

A co do bębnów, to oczywiście je wymienie, bo te są mooooocno podjechane i szczęki też zresztą. Ale cylinderków nie ruszam. Myśle, że bedzie si.

[ wiadomość edytowana przez: Royber dnia 2006-01-16 21:35:22 ]
  
 
niestety mam tylko jeden silnik, więc nie mam co pożyczać.
Dziś widziałem jak święty ze stachem hałasowali na starołence, nie ładnie tak, ale jak już wyszłem z apteki to ich nie było...gdzie tak śmigaliście bo wygladało że sie spieszyliście
  
 
Trycek treningi sie odpywają ok 12 w niedziele na Towarowej..
  
 
a w którym miejscu?? i kto tam jeździ??
  
 
Stachu czemu was nie było?? ja jeździłem busem chwile przed 20 i potem ok 20:30 malcem do czeasu gdy zobaczyłem z boku meganke, brakowało mm bo nawet świateł nie było wiadać tak blisko jechałem bokiem przed nią...nigdy więcej tam nie wjeżdzam gdy jest więcej niż 1 samochód...bo wszystko do czasu
  
 
tej bo stwierdzilismy ze bedzie duzo bydla na lechu i pojechalismy na towarowa.
  
 
Coś tu za Cicho czy naprawde sie nic nie dzieje u nas? Obiło mnie sie o uszy, że 18tego jest kajotek mały w poznaniu, kto startuje? Ja tak
  
 
maluch mi nie odpala, w robocie siedze od 6.00 do 20.00 czasu nie mam nawet zeby sie wyspac...
  
 
Cytat:
2006-01-25 19:48:56, Royber pisze:
Coś tu za Cicho czy naprawde sie nic nie dzieje u nas? Obiło mnie sie o uszy, że 18tego jest kajotek mały w poznaniu, kto startuje? Ja tak



jeśli będzie śnieg i uda mi się skombinować chociaż ze 2 zimowe opony (może ktoś użyczy) to ja wystartuję swoim
  
 
a nie chcesz moich zimówek klebery 145/70/r13 klebery za nskie do zochy
  
 
Za ile ta zimówka?
  
 
Cytat:
2006-01-25 23:53:27, rosck pisze:
a nie chcesz moich zimówek klebery 145/70/r13 klebery za nskie do zochy



po ile?? nawet może bym wziął jak po rozsądnych piniądzach
  
 
Cytat:
2006-01-26 22:00:03, owz pisze:
po ile?? nawet może bym wziął jak po rozsądnych piniądzach



za sto