[126] PGR - Strona 37

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oj koledzy koledzy trzeba umacniać szeregii, wreszcie sie ogarnąłem z życiowych akcji ! ROBIE MALCA ! PGR idzie w biel, tryczas maluj na biało albo poleruj
  
 
Chciałem oicialnie na forum przeprosić Łukasza i Tryczka za dystanse, dałem dupy. Już sie poprawiam i nie spierdole nic więcej. POZDRO!
  
 
Budowa idzie powoli, ale do przodu.

Kiedyś w końcu wyjadę tym małym złem

Pozdro
  
 
Co to za biały małkers śmiga w okolicy starołeny ?
  
 
Bo znajomi do mnie dzwonią że ktoś mojego malca ukradł
  
 
Kto z PeGeeRów startuje 31 sierpnia w YTP ?

[ wiadomość edytowana przez: Karcio86 dnia 2012-08-24 08:37:35 ]
  
 
jak bym miał czym to bym pewnie pojechał
  
 
Szkoda, może jak ograne przedni zawias wlece popatrzeć
  
 
chce ktoś kupić mojego malucha?
  
 
Karcio, napisz coś więcej mi o swoim aucie, jego specyfikację, cenę.
podeślij foto na porthos_garage@o2.pl
  
 
ty to jednak masz nawalone w tej głowie, pytasz się pierw czy będziemy jeździć zapisujesz się na imprezy a teraz sprzedajesz...przestań brać albo bierz połowę
  
 
Sprawdzałem popyt rynku na malucha, przecież ja go NIGDY nie sprzedam! Ale wiedza się przyda Oraz reakcje PGRowców
  
 
Albo się Panie boisz przyszłej konfrontacji
  
 
no właśnie karcio nie startuje bo sie boi że będzie ostatni i mu wklepiemy jak jakiemuś nowicjuszowi...
  
 
do 27 października mam sporo czasu żeby potrenować
  
 
Kto z PGR jest skłonny zrzucić się na innovate lc-1 ?
  
 
W zeszłym tygodniu bardziej niż kiedykolwiek wcześniej poczułem, że powinienem już zostać częścią PGR

Otóż własnoręcznie naprawiłem silnik w moim rajdowym Malaczanie. W sumie nic ogromnego, bo dokręcenie poluzowanej panewki głównej i sklejenie śrub na czerwony klej do szpilek. Jednak sprawa istotna, bo auto niedopuszczone do ruchu zmieniłem w auto z podbitym przeglądem

Podziękowania dla Roybra za pomoc merytoryczną i załatwienie gratów.

Oto krótka fotorelacja, żeby nie było, że zmyślam:

Foto
  
 
Try3ek ostatnio wspominał że ma tam na tylnej panewce specjalna blaszkę co blokuje te śruby ja szczerze nigdy takiej na oczy nie widziałem
  
 
  
 
Tak, mam takie podkładki założone, a śruby dotychczas były wklejone na niebieski Loctite. Mimo to - poluzowały się.

Działający link do zdjęć