Z serii zrob to sam ... naba - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-02-20 18:26:41, bimber1 pisze:




a cuż to za ruski patent??? śmiszna
a to w tle wygląda jak padło Poochatego
  
 
pewnie u siebie by tak nie eksperymentował
  
 
Ja tam proponuje ampule 7 bądź 10 jak komu pasuje i od... podkładek ale mogą być też tulejki
  
 
A bym zapomnieł koszt takiej naby to ok 5,20zł
  
 
tylko ze naba z podkladek/tulejek sie nie zlozy
  
 
eee.... tam nie ma to jak dobra trwala smiercionosna naba zrobiona w ok 5 min
(zrobiona w taki sposob ze ze starej kiery wyciety srodek z ramionami ramiona zgiete i do nich doospawany sam srodek drogiej kiery

wielkie sorki za jakosc fotek













[ wiadomość edytowana przez: dominikk dnia 2006-02-20 21:35:08 ]
  
 
No dobra, pytam, bo też jakąś nabę muszę sklecić - jak się "zapatrują" niebiescy na taką nabę samoróbkę, jak i na kierę z pierwszego posta (mam taką samą)? Bo jedno i drugie homologacji nie posiada Zdarzyło się wam żeby to sprawdzali? Bo homolgację świateł dziennych kiedyś mi badali...
  
 
wali drutem z kilometra... idzta se na alegro kupic nabe momo porzadna za 100 zeta a nie takie wydumki pokazujecie. wypas taki ze nic ino se konia zwalic
  
 
Tfoje odsadzenie kiery tez bylo zaiście lansiarskie
  
 
bo to byl polsrodek zrobiony na szybko. a tera jest pelen lans juz, naba luisi, kiera mjm z odsadzeniem z 10cm, baja
  
 
jak mogles wez wystaw tamta kiere na handel :] poka odsadzenie
  
 
ty no wlasnie chyba trza bedzie. kto chce kiere od FL'a odsadzona hardkorowo? a ta co mam wyglada mniej wiecej tak, tylko jest troche mniej odsadzona



  
 
Wszystko super, wszystko pieknie ale jakis czas temu jak mnie mlodziak policjant zatrzymal do kontroli to sie doczepil do kiery i do naby mimo, ze wszystko firmowe Dowod chcial zabierac chojrak bo mowi, ze mam mu homologacje pokazac na pismie. Ja mowie, ze jest na nabie od wewnatrz wybita i niech sobie odkreca jak ma imbusy to cos tam pobakiwal, pobakiwal i odpuscil. Ale uparty byl jak cholera W sumie to do dzisiaj nie wiem czy rzeczywiscie naba momo ma wybite cokolwiek od wewnatrz ale blef sie udal

A nie chwalac sie mam klasyczna kierowajke Raid 31cm z alu tylko, ze policjant widocznie nie zakumal klimatu.....
  
 
gorzej jak kaze odkrecic ... cza chyba nasadke i klucz wozic ze soba do kieraka
  
 
to dajel z serii zrob to sam :




odrazu lepiej