Wątek o dyskusjach natury motoryzacyjnej - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-12-18 21:26:04, Leszek_Gdynia pisze:
Ten testosteron to jest makabra - tez to oglądałem..... a laski jakieś nie ten tego... rosati kolanko - no comments, jedna z wada wymowy, a jedna sensowna - ta po lewej (to ta od kebaba ). Ale co one tam moga podsumowywać. Widomo, mała rosato to musi mieć na kompleksa terenówkę Ta po prawej niech lepiej dzioba nie otwiera. Pozatym cąły ten program to jakaś pomyłka - Miecugow badał tentno dzisiaj..... ehhhhh, aż szkoda klawiatury, żeby komentować ten szit. Wracając do dyskusji - z niemieckich to ja kubelwagen (czy jak to się tam pisze) bym sobie kupił albo panther'e To są dobre niemieckie wozy.


A ja bym z chęcią skomentował
Goście, po prostu są nie z tej planety - taki magazyn to powinien prowadzić ktoś kto ma chociaż jakieś pojęcie, a nie opierają się na opiniach wszystkich i innych bzdetach i mówią, ze ich nie obchodzi jak to działa - a szkoda, bo nie wiedzą, że promują rozwiązania konstrukcyjne, które są awaryjne, nie wspomne w ogóle o focusie, który był samochodem roku, ale co z tego, jak kumpla focusik zaczął po 2ch latach od nowości rdzewieć

Dobrze, że napisałeś kubelwagen, bo jak ostatnio słyszałem tego Mikiciuka i powiedział "kibel-wagen" to nie mało mój monitor dostałby ze stopy, jak można takich ludzi w tv pokazywać
  
 
Cytat:
Chcesz auta nie zawodne?? Wpisz Honda Cicic, Toyota Corollę, Avensis, Carine, patrz na Mazdy.


To są prawdziwe autka wygodne i jeśli ktoś dba do służa długo.
Tylko szkoda że unas nie można dostać tych aut w orginale, bo na nasz rynek (Europa, itd) trafiają auto odbiegające od tych co jeżdzą w ich rodzimym kraju.
  
 
Citroeny są ładne? mi się te nowe wogóle nie podobają,ale to kwestia gustu

co do testosteronu-tragedia, próbują naśladować top gear,ale za cholere im to nie wychodzi, do tego te trzy znawczynie na końcu

co do właścicieli budek z kebabami w niemczech i ich aut
w usa gospodynie domowe jeżdzą explorerami,land cruiserami i innymi SUVami- to znaczy ze jak ktos w niemczech ma explorera,landka,czy jeepa, to trzeba z tego drwić bo w usa gospodynie domowe tym jeżdżą?

piegowatej w któryms odcinku podobal sie pathfinder nissan-mam się z niej śmiac ze to auto dla gospodyn?ciekawe czy pierze kolonkowi gacie
  
 
no masz racje wiedzą, co dobre tak samo jak tu w Polsce podoba się camaro, a w usa jeźdzą murzyni z gangów

Więc prawda jest taka, na jaki trafi się egzemplarz i tyle
Mi podobają się autka amerykańskie, ale niestety sporo chleją
  
 
no właśnie
gdyby nie spalanie to już dawno przyprowadziłbym dodga grand caravana
ale te 17 litrów/100 mnie przeraża
ponadto-AC na amerykance jest wyższe-przynajmniej w pzu

grand cherokee jeszcze bardziej- 20-25 w miescie, do 13 kumplowi udało się zejsć w trasie jadąc 110 w nocy z włączonym tempomatem , takze nieciekawie
  
 
No nieciekawie, ale.... są to "inne" samochody niż europejskie nie zawsze lepsze, ale to kwestia gustu A pojemności zaczynają się średnio od 2.0 Więc i największa stawka za pojemność
  
 
dodge 3.3V6
GC 4.7 V8,są jeszcze bodajże R6 4.0

kompromisem byłby 2.7 CRD-diesel z merca,ale w usa kariery te silniki nie zrobiły,w europie owszem,ale ceny używanych też inne niz za oceanem.

przy AC nie patrzą na pojemność
pozatym przy amerykancach jest jakas inna procentowo kwota wyjsciowa
nie wiem dokładnie o co chodzi,ale ostatnio jak bylem w pzu, to jakis koles ubezpieczał i kobieta tłumaczyła co i jak
  
 
Cytat:
2005-12-18 21:32:39, kobi_9000 pisze:
To są prawdziwe autka wygodne i jeśli ktoś dba do służa długo. Tylko szkoda że unas nie można dostać tych aut w orginale, bo na nasz rynek (Europa, itd) trafiają auto odbiegające od tych co jeżdzą w ich rodzimym kraju.



dokładnie, na europę idą auta robione w europie. to zupełnie inna bajka. nie ma żadnego porównania z oryginałem. w zeszłym roku kupiliśmy w firmie dwie corolki z czego jedna była sciągnięta z Japoni że względu na wyposażenie. i słychać nawet różnice w zasysaniu powietrza przy zamykaniu drzwi... jak mi to w salonie pokazali to mi kopara opadła...
z kolei avensis'y mają jakąś wadę ze sprzędłem i skrzynią biegów. z 7 egzemplarzy 5 było już na serwisie w zwiąazku z tymi przypadłościami.


  
 
Owszem, te auta są inne, ale i tak lepsze niż europejskie robione w europie, taka smutna prawda. Góral a tak z ciekawości ile kosztowała taj Japonska??
DEx
  
 
Tiaa...a do tego teraz produkują nissana we Francji, przez co też rdzewieje i jest awaryjny i tyle by było z solidności japońskiej marki
Pewnie niewiele drożej niż podstawowa wersja, bo pewnie tu nie wyprodukowali takiej wersji i przyszła wraz z modelami pokazowymi do salonu
  
 
Cytat:
2005-12-18 22:21:08, MikeB pisze:
Tiaa...a do tego teraz produkują nissana we Francji, przez co też rdzewieje i jest awaryjny i tyle by było z solidności japońskiej marki Pewnie niewiele drożej niż podstawowa wersja, bo pewnie tu nie wyprodukowali takiej wersji i przyszła wraz z modelami pokazowymi do salonu



Nissan = Renault = Dacia taka prawda

Ps. Teraz Nissan jest w o niebo lepszej sytuacji finansowej niż przed wykupieniem go przez Grupe Reanult i mógłby się usamodzielnić, ale za cholere tego nie chcą zrobić - nie wiem dlaczego. Niestety pod skrzydłami plasticaut znad Sekwany marka Nissan upadła w Europie.
  
 
Cytat:
2005-12-18 22:14:11, mwarchalowski pisze:
Góral a tak z ciekawości ile kosztowała taj Japonska?? DEx




nie mam takiej wiedzy.
  
 
Moj kolega ma na przykład oryginalna koreanska Nubire II i musze przyznac,ze jest o wiele lepiej zrobiona niz wersja na nasz rynek.
Oprocz tego,jest lepiej wyposazona!
  
 
Cytat:
2005-12-18 22:53:48, krycho pisze:
Moj kolega ma na przykład oryginalna koreanska Nubire II....



I rozmowa schodzi znowy na tory niemotoryzacyjne Porazmawiajmy o prawdziwych samochodach, bo na dejłu SKODA czasu
  
 
Njalepsze dla mnie są: Jaguar E-TYPE, Lotus seven, Mini, Mustangi, Capri, DB 9....i pare innych. Cała ta "nowa" motoryzacja totalnie mnie nie rusza a samochody współczesne typu Skoda, BMW, Nissan itd. uważam za szare, nie rzucające sie w oczy "byle co" sorki ale nigdy mnie takie wozy nie ruszały......
Gdybym miał wybierać jako auto rodzinne do zwykłych przejażdzek wybrałbym marke - Toyota !!!

A jak na razie daje wszystko co mam w Łade

pzdr
  
 
heh...spoko pogadać możemy o takich markach, ale do kupna daleko, tak samo jak blisko do wrednych i zazdrosnych oczu sąsiadów
Bo oni lubią, gdy jeździmy gorszymi samochodami i najlepiej, jak jesteśmy ślepi, chorzy i kulawi:] Pamiętacie "Dzień Świra"? i modlitwę

edited

Była mowa o programach motoryzacyjnych...kurcze na TvnStyle prowadzi kobitka program Autostrada i myślę, że lepiej się zna od tych prezenterów z Testosteronu i jakoś fajniej przedstawia


[ wiadomość edytowana przez: MikeB dnia 2005-12-19 11:10:58 ]
  
 
Stronka o fajnych autach nie seryjnych ale jest tam nawet Polski Samochód:

fajne autka
  
 
to jest fajne autko.
  
 
Cytat:
2005-12-27 14:18:00, mwarchalowski pisze:
to jest fajne autko.



3d i 5d jest o wiele piękniejszy - ja mam takiego czarnego na tapecie od 2ch miesięcy i jakoś nie chce mi się go zmieniać hatchbackowa wersja ma piękny odblask na tylnej klapie!!!!
  
 
Cytat:
2005-12-18 23:39:44, zax pisze:
Njalepsze dla mnie są: Jaguar E-TYPE, Lotus seven, Mini, Mustangi, Capri, DB 9....i pare innych.


Te parę innych to u mnie alfa romeo 1750 GTV, lancia fulvia, austin healey ...i parę innych.