ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oczywiscie i ja sie dolaczam z zyczeniami Zdrowych i Spokojnych Swiat Bozega Narodzenia dla calej braci klubowej i ich rodzin pozdr i nie objadajcie sie za duzo
  
 
i ja i ja też się dołączam do tych życzeń
pozdrawiam
  
 
Życzę wszystkim choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu, mniej zycia w biegu, oraz tyle radości ile karp ma ości.

  
 
KOCHANI!!!
Życzę Wam Wszystkim spełnienia wszystkich marzeń,
przychylności wszechświata,
siły w ramionach i czystego ognia w sercu,
co zapali wszystko wokół Was szczęściem i radością.
Niech wszystko czego się dotkniecie,
stanie się pomocne w spełnieniu marzeń,
a każda najdrobniejszą nawet czynność
przybliża Was do bycia
najszczęśliwszymi i najbardziej uśmiechniętymi osobami
spośród wszystkich ludzi.
  
 
ehhh tyle tu tysh zyczenja powiem juz tylko:]wesołych świat(no i smacznego wszystkimza jakies 17 godz i 25 minut:]
  
 
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 2006 .
  
 
Zdorwych, wespolych, pogodnych i przedewszystkim rodzinnych swiat wam wszystkim zycze. Wszystkiego dobrego
  
 
Ja tez sie przylaczam do zyczen.
  
 
I jeszcze ja z życzeniami zdążyłem

Klubowiczki, Klubowicze, Klubowiątka oraz Sympatyczni Sympatycy Klubu ESPERO !!!
Wszystkiego Wesołego na Święta Bożego Narodzenia i na ten nadchodzący Nowy Rok 2006
  
 
I ja przyłączam się do życzeń. Wszystkim związanym z Klubem Espero życzę wszelkiej pomyślności, uśmiechu, spełnienia marzeń nietylko tych motoryzacyjnych, radości i pogody ducha, wszystkiego tego czego sami byście sobie życzyli no i bogatego Gwiazdora

  
 
Wszystkiego najlepszego, zdrowych, wesołych pogodnych świąt Bożego Narodzenia
  
 
Witam
Z okazji Swiat Mikolaja w kominie, prezentow po szyje , 2 metry choinki, cukierkow w 3 skrzynki, przed domem balwana, Sylwestra do rana z kieliszkiem szampana.Zyczy Sylveriush z rodzina
  
 
Ja również chciałbym życzyć każdemu z Was wszystkiego dobrego. Wesołych Świąt!
  
 
Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia
  
 
ja rowniez... życze wszystkim pogodnych, zdrowych Świąt!!!

Pozdrawiam
ETomek
  
 
Dla Wszystkich naszych Przyjaciół i związanych z Klubem ludzików , sympatyków i przyjaznych duszyczek życzymy Świątecznego ucztowania...zarówno tego duchowego jak i żołądkowego....fajnych prezentów i żeby w te dni każdemu udało się zapomnieć o codziennych troskach i kłopotach !

Joł! Joł!
Cudownych Świąt !

B1&B1 ...z dziećmi
  
 
Ludziska kochane Życzę wam wszystkim bez wyjątku wszystkiego naaaajlepszego z okazji świąt Życzę wam też mooookrego sylwestra :%
 
 
Życzę wszystkim zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt, spełnienia wszystkich marzeń.
W ogóle wszystkiego co najlepsze na tym świecie
  
 
Wszystkim klubowiczom i sympatykom życzę zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Ja niestety spędzam Wigilię w pracy - tak wyszło - program TV musi iść do końca.
  
 
Ja tak bardzo wcześnie pisze wiem!! Ale zagonona byłam tą wigilią!! Więc

Dużo zdrowia i radości
w waszych domach niech zagości
i prezenty i śnieg biały
by te święta urok miały
samych wzruszeń przy choince
Życze Tobie ( wam ) i rodzince!!

Andzia&Darek&Beata54495