Treningowe spotkania.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Miło mi poinformować, że w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia tj. 26.12.2005r (poniedziałek) postanowiliśmy zrobić trening plus opłatek na placyku w Imielinie. W Tychach spotykamy sie o godzinie 9.30 pod DATA, a na placyku będziemy około godziny 10.15. Wszystkich chetnych zapraszamy!
  
 
My jesteśmy jaknajbardziej chętni! Zjawimy się w pełnym składzie, czyli dwóch driverów + fotograf Znowu poodśnieżamy placyk
  
 
No to do zobaczenia w swiąteczny poranek
na dzien dzisiejszy meldujemy sie...
PS: Filip widze ze trenował bedziesz wreszcie swoim autem??
  
 
Ja raczej sie nie pojawie, chociaz kto wie moze w pozniejszym czasie, bo o tej godzinie to bede zajadal tradycyjne swiateczne sniadanko w rodzinnym gronie
Narazie mam czas jak pisalem wczesniej w niedziele wieczor.

[ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2005-12-22 22:30:57 ]
  
 
Hmm jak sie uda to przyjade razem z maestro HNT i pilotem - fotografem ale to zależy.... no chyba ze bedzie woda zamiast sniegu to sobie odpuszcze.
  
 
Rallykage! Czy śnieg, czy woda, malucha i tak nie szkoda!
  
 
Panowie, a co wy na to, zeby przeniesc to troche pozniej, tak na 11.00 w Imielinie?
No chyba, ze ja dojade pozniej, ale nie wiem ile czasu tam bedziecie upalac, zeby nie bylo, ze przyjade, a wy juz konczycie

[ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2005-12-23 10:19:46 ]
  
 
ja jeste mbez 2-och zimowek na zadzie, jak mi sie uda skombinowac to moze sie zjawie
 
 
mnie tam wszystko jedno o której, w koncu to swieta- dzien wolny
  
 
Cytat:
Panowie, a co wy na to, zeby przeniesc to troche pozniej, tak na 11.00 w Imielinie?



Nie martw sie w imielinie bedziemy dobrze po 10 wiec jak przyjedziesz okolo 11 na pewno sie nie zwiniemy
Ja nie mam opon wiec nie poszaleje, a zreszta zobaczymy jaka bedzie pogoda.
  
 
Ja podjade z Technem wyprubować COLTA i oponki na SRS-a w moim golfie jest jakiś powazniejszy problem z silnikiem nie moge go odpalić , moze z Artim uda mi się go odpalić do SRS-a bardzo by mi na tym zalezało , do zobaczyska na placyku
  
 
Witam wszystkich
Dawno mnie tu nie było ale zawsze jestem )
Ja wraz z Szybką będziemy na 100% jak w ubiegłym roku i napewno będzie zajebiście (Chociaż tym razem przypilnuję Szybkę aby nic nie narobił Ziobrowi )) )
Mam nadzieję że będzie sporo osób im więcej tym lepiej
No to do zobaczyska w drugi dzień świąt

P.S. Może przyjadę też czymś ale to się okaże

Pozdro For ALL of RaMzEs
  
 
Piszę się na ten trening. Wierzę, że będzie równie fajnie jak ostatnio
  
 
Ja postaram sie przyjechac, ale jak juz to prosto na placyk, bo na 9.30 sie nie wyrobie.
Moj rozrusznik co jakis czas strzela focha - jak cos to popchacie?
  
 
Cytat:
2005-12-24 22:53:05, bart322 pisze:
[...]Moj rozrusznik co jakis czas strzela focha - jak cos to popchacie?



No ja niestety nie pomogę, bo mnie nie będzie na tym treningu, tak jak pewnie na kilku kolejnych.

pozdro.
  
 
A my oczywiście bedziemy, 1 opuszczony trening to za duzo hyhyhy pozdro i do jutro ludziska

Layer: szkoda ze Cie nie bedzie
  
 
Bylo super, wreszcie mialem okazje pojezdzic po dluzszej przerwie.
Dzieki wszystkim za pchanie i za mierzenie czasow
  
 
Było na prawdę gites Szkoda Filip, że autko padło, ale faktycznie dobrze że teraz a nie np. na SRS
Mam kilka fotek, jak ktoś chcę to poslę na maila, albo wrzucę na jakis serwer...
P.S
Ma ktoś dokładne czasy??(wyniki)
Pozdro4All!


[ wiadomość edytowana przez: rallymati dnia 2005-12-26 15:58:22 ]
  
 
Faaaajnie było Nie ma to jak śmigać po śniegu na D-124
Jak/gdzie mogę wrzucić trochę fotek ?
  
 
Było szuper niemyślałem że golfik tak będzie śmigał w pyte