Treningowe spotkania. - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ale Luka fajne laski dorwałeś
Fotki mega super w piździec
  
 
Cytat:
2007-04-23 16:55:38, 130TC pisze:
Ale Luka fajne laski dorwałeś



Może Ci na weekend je wypożyczyć? Są bardzo wierne i wszędzie ze mną chodzą.


[ wiadomość edytowana przez: -LUKA- dnia 2007-04-23 17:38:12 ]
  
 
Cytat:
2007-04-23 09:20:43, ziober pisze:
fotki super hehe zwlaszcza dwie ostatnie dzieki Pasiu



niezłe odkurzanie hehehe
  
 
Cytat:
2007-04-23 17:37:34, -LUKA- pisze:
Może Ci na weekend je wypożyczyć? Są bardzo wierne i wszędzie ze mną chodzą.


Eee dzięki nie skorzystam A te laski to o tyle dobre, że po pijaku pomagają w pionie ustać
  
 
Ok, kto jest chętny na wypad na uroczysko 1 maja, tj. wtorek w godzinach wczesno porannych? Kilka osób zadeklarowało już swoją obecność, więc będzie ciekawie Zamiast uroczyska moża spróbować też tego szutrowego placu na Giszowcu, o którym wspominał Krzysiek Można to jeszcze ustalić.
Ps. Panie moderator, weź no może zmień nazwę tematu na jakiś "treningi, spotkania" czy coś i można go podwiesić, będzie taki stały


[ wiadomość edytowana przez: -LUKA- dnia 2007-04-26 14:51:58 ]
  
 
Temat zostal podwieszony,a zmienic nazwy nie moge. To juz dzialka Filipa
  
 
W sumie to też będzie świąteczny trening...
  
 
Taka mała propozycja. Chcecie pojeździć po szutrze?

Filmik - youtube

Zapraszamy do Jaworzna

Taki ERG po szutrze (tylko drzew troche mniej). Idzie go łatwo zamknąć no i jest w miarę równy.
  
 
Z filmiku wynika, że trochę ciasno jednak i drzewa przerażająco blisko Póki co musimy myśleć nad uroczyskiem, jak narazie najlepsza chyba opcja.
  
 
To co z jutrzejszym porannym wyjazdem na jakiś trening.? Jedziemy? Jeżeli tak to gdzie? Uroczysko, Giszowiec czy placyk w Imielinie, czy jeszcze kajś indziej?
  
 
a ja słyszałem coś o autodromie w chorzowie
  
 
z racji tego, że w niedziele na autodromie odbędzie się supersprint to aby nie być posądzonym o upalanie dajmy spokój(poza tym nie mam jeszcze namiarów na kolesia, który mógłby nam załatwić wjazd). Ustalone, że jedziemy na uroczysko, jakoś tak żeby na 6 rano tam być. Kwestie organizacyjne jeszcze do dogadania.
  
 
A gdzie byśmy się mogli spotkać w drodze? Bo ja nie wiem jak na uroczysko trafić
  
 
Joł, więc mała zmiana planów, kto z Tychów jedzie to 6.50 pod datą, kto chce dołączyć, to z Maćkiem się spotykamy przy dtś, gdzieś w katowicach za tunelem jadąc w kierunku zabrza czy gdzie to tam prowadzi Szymon, gdzie wam pasuje? Myśle, że na dtś traficie, albo pod silesia city center albo gdzieś. Jak coś to pod silesia city center po drodze koło 7.05-7.10!
  
 
Sorki 7.15-7.20
  
 
Czyli 7.20 pod Castoramą koło Silesii
  
 
CASTORAMA ZA SILESIĄ!
  
 
Łukaszku...luzuj dziąsła...aleś namieszoł




...kawałek za silesią w kierunku ruda śląska chebzie

[ wiadomość edytowana przez: maciek_wk dnia 2007-04-30 22:54:02 ]

[ wiadomość edytowana przez: maciek_wk dnia 2007-04-30 22:54:28 ]
  
 
Jednak mnie nie będzie. Miłego upalania.
  
 
Sam jesteś dziąsło Było w pyte, tylko szkoda, że nie mogłem więcej pojeździć