Treningowe spotkania. - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mała relacja dla nieobecnych. Jak to często bywa ekipa się wykruszyła i z Tychów pojechały dwa auta- Luka i Ziober na pokładzie ze mną i Szczepanem. Po drodze dołączył Maciek pandą ,a na samym uroczysku pojawili sie jeszcze koledzy z nowego na śląskich trasach czerwonego swifta gti. Początkowo po spontanicznej jeździe i szukaniu tzw szutrowego uroczyska 2, ustawiliśmy na tym tradycyjnym trasę i zaczęła się jazda na czas. Oczywiście zaciętą walkę prowadziły dwa swifty Później dojechali jeszcze na chwilę Arek Henć w clio oraz nowo poznany kolega w srebrnej subaru imprezie wrx, który świadczył chyba mimowolnie usługi przewozowe, bo każdy wpraszał się dyskretnie do jego auta Ogólnie bardzo miło spędzony czas, na szczęście ze stosunkowo małymi stratami (krzywa felga i opona z drutami na wierzchu u luki). Fotki robił Maciek więc pewnie będą w najbliższym czasie na forum lub na stronie. pozdro
  
 
Fotki z uroczyska
  
 
a tutaj jeszcze filmiki ziober w akcji
ziober w akcji inside
tutaj luka
tutaj tyż
a tu onboard z jego padła
przyjezdne czerwone suzuki


[ wiadomość edytowana przez: maciek_wk dnia 2007-05-01 19:27:13 ]
  
 
Dokladnie, bylo w pytke, niech zaluja Ci ktorych nie bylo . Maciek jak zwykle fajne fotki i filmiki, tylko z on-boardu bogles wyciac ostatnie dwie sekundy . Mozna by robic czestrze wypady na uroczysko - rowne 32 km z Tychów

pozdro
  
 
Cytat:
2007-05-02 06:46:41, ziober pisze:
tylko z on-boardu bogles wyciac ostatnie dwie sekundy



  
 
Cytat:
2007-05-02 06:46:41, ziober pisze:
Dokladnie, bylo w pytke, niech zaluja Ci ktorych nie bylo . Maciek jak zwykle fajne fotki i filmiki, tylko z on-boardu bogles wyciac ostatnie dwie sekundy . Mozna by robic czestrze wypady na uroczysko - rowne 32 km z Tychów pozdro



Szkoda, że nie można się rozdwoić. Wybrałem zawody w Rydułtowach, ale nie żałuję - niech Filip potwierdzi (w tym miejscu chciałbym mu bardzo podziękować za pilotowanie) - też było świetnie - wkrótce relacja na stronie
  
 
Też nie mogłem się rozdwoić i bardzo się ciesze, że wystartowałem po tak długiej przerwe i to a-grupowym kebrem. Zawody były bardzo kameralne, i razem z Januszem miło spędziliśmy czas.
  
 
Witam panowie moze jutro jakiś trening na Uroczysku około 9.30?? W niedziele Tychy mozna by potrenować troche. Zapraszam!!
  
 
Siema, chyba trochę za późno newsa zapodałeś Na naszym forum takie rzeczy trzeba pisać miesiąc wcześniej, żeby chociaż dwie osoby się zmobilizowały Chciałbym wpaść, ale nie dam rady, pewnie mało komu piątek będzie odpowiadał
  
 
Szczegolnie o 9.30 kiedy wszyscy sa w pracy albo w szkole . Pozdrawiam
  
 
NO szkoda Okey nastepnym razem dam newsa wcześniej i sie jakos dogadamy
  
 

UWAGA UWAGA!!

W ten weekend (niedziela) spotykamy się na placyku w Imielinie okolo godziny 13.30, wyjazd y Tychow ok 13.
  
 
Ja odpadam, gdyż startuje w Brzeszczach. udanej zabawy
  
 
Moze mi sie uda przyjechac i zobaczyc nowa rajdowke w tgr
  
 
Kto będzie?? Żeby nie było, że 2 auta przyjada!!
  
 
Ja wpadne, połoglądać nowom Filipowom bestiem
  
 
Ja tu pierwszy raz wiec pytanie gdzie ten placyk w imielinie???? jakiś adres.
  
 
OFICJALNY KOMUNIKAT!

Spotykamy się w niedziele pod DATA o godz 13
  
 
Ja siedzę w Krakowie ...
miłego upalania
  
 
upalania...