Treningowe spotkania. - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bylem w Imieliniu po 15-tej, ale tylko jakis kadet trenowal wjazd do koperty
  
 
no poupalali jak szlag :p foto -> picasaweb.google.pl/lszturc/KrTkiPTreningImielin10022008
  
 
jednak opona pocięta
  
 
Witam!
Jako, że zimowa aura dopisuje proponujemy jutro (niedziela 15.02) jakieś walentynkowe upalanie:

proponowane miejsca: ERG, Jaworzno-Sosina, Jaworzno-Elektrowania(oes a'la ERG) lub coś innego

Ktoś chętny?
pozdro
  
 
My dzisiaj przywitaliśmy zimę na Ergu. Ja z Błażejem ochrzciliśmy nasze auta na tym odcinku, choć ja trochę bardziej ryjąc ostro w plener na końcu długiej prostej W harcach towarzyszył nam jeszcze Piotrek Flaczek. Mam nadzieję ze wkrótce spotkamy się w trochę większym gronie
  
 
Na ERGu to latacie tą drogą co niegdyś codrive'y bywały?? Tzn od bramy i obok oczyszczalni?
  
 
Tak. Od duzej do malej bramy
  
 
Zabezpieczacie jakoś trase czy poprostu nikt tam nie jeździ??
  
 
jeździmy dosyć późno wieczorem dlatego rzadko spotyka się jakieś auto, a jak już jakieś się zbliża to widać jego światła. Odcinka nie zabezpieczamy
  
 
Panowie możliwe że uda się załatwić testy na torze Fiata tylko dla TGR, ciężko mi powiedzieć jaki będzie koszt okolo 150zł od osoby ale za cały dzień upalania a nie jak to na zawodach za 6 km... Jeżeli jesteście chętni to pociągnę temat i postaram się załatwić coś na Maj. Lista chętnych bardzo mile widziana
  
 
Proponuję miejscówkę i zapraszam zainteresowanych jazdą po twardej szutrowej nawierzchni do Osolina k. Obornik Śląskich.

więcej na: OS-olin

klip:
Szuter Day.