Treningowe spotkania. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No fajnie że pogoda nawet dopisała Zrobiłem jakieś 40 fotek.. jak layer się odezwie to może wrzuci gdzieś na serwerek.. Wyszły tak średnio bo dużo pod słońce robiłem ale nie jest źle...
  
 
Tak...pomimo tego że dziś na treningu nic mi nie wychodziło popełniałem szkolne błędy moj co driver po 4 latach nieobecnosci za kółkiem mnie objechał miałem "automatyczny" gaz i prawie zdjąłem pieska na lewej 180 to i tak bardzo mi sie podobało nawierzchnia super moim zdaniem lepsza niż ostatnio trasa chyba tez ciekawsza miła atmosferka no i wiecej uczestników złożyło się na całkiem przyjemne świąteczne
upalanko ... oby więcej takich było w przyszłym roku !!

PS : Filip autko prezentuje się naprawde ciekawie mam nadzieje ze na SRS przejdzie test bojowy.
  
 
Kilka fotek do ściągnięcia: Imielin_ffoto
  
 
Cytat:
rallykage
Wysłany: 2005-12-26 20:01:51

Tak...pomimo tego że dziś na treningu nic mi nie wychodziło popełniałem szkolne błędy moj co driver po 4 latach nieobecnosci za kółkiem mnie objechał miałem "automatyczny" gaz i prawie zdjąłem pieska na lewej 180 to i tak bardzo mi sie podobało nawierzchnia super moim zdaniem lepsza niż ostatnio trasa chyba tez ciekawsza miła atmosferka no i wiecej uczestników złożyło się na całkiem przyjemne świąteczne
upalanko ... oby więcej takich było w przyszłym roku !!



Rallycage nie tylko tobie nie wychodzila jazda dzisiaj hahahaha wiem teraz przynajmniej jak mam jechac na srs FotoRR gratulacje i dobra rada- w przyszlym 2006 widze cie w teamie za kółkiem własnego sprzetu nie kupuj jeszcze aparatu cyfrowki - przynajmniej stanieja
Ale najbardziej chciałbym wszystkim uczestnikom naszego Rally pikniku imielin podziekowac za ten klimat naprawde bylo super :: zycze nam wszystkim wiecej takich spotow, i niech maja taki sam klimat!!
130TC- widac ze niezle trenowales tej zimy??
swietna jazda, takze gratuluje!!


[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2005-12-26 22:24:36 ]
  
 
Cytat:
2005-12-26 22:24:36; HNT pisze:
130TC- widac ze niezle trenowales tej zimy??
swietna jazda, takze gratuluje!!


taaa jazde to miałem świetną... z temperaturą ok 38-40 w łóżku (HNT proszę, nie myl mnie już z moim bratem )
A tak na poważnie to bardzo żałuję że nie mogłem być z Wami ale wolałem się wyleżeć by 7.01 być w Gliwicach
pozdro 4all
  
 
Cytat:
taaa jazde to miałem świetną... z temperaturą ok 38-40 w łóżku (HNT proszę, nie myl mnie już z moim bratem )
A tak na poważnie to bardzo żałuję że nie mogłem być z Wami ale wolałem się wyleżeć by 7.01 być w Gliwicach
pozdro 4all




sorki ale przyzwyczailem sie tak na poczatku nazywac wasz team- 130TC i tak mi zostało
ale juz postaram sie pamietac!! no masz czego zalowac niestety ...
było swietnie!!
  
 
Witam nie bylo mnie tam ale dajcie jakies foty
  
 
Ta fota jest dobra
  
 
Towarzystwa przy rajdowaniu nie brakowało...

  
 
Dzisiaj wsadzilem nowy rozrusznik
Sniegu napadalo tyle, ze maluch sie od razu zakopuje, wiec nie ma za bardzo jak pojezdzic. Ale moze ktos ma ochote jutro sie poslizgac tak do poludnia? Trzeba by znalezc jakis placyk i odsniezyc...
  
 
N.S. Próba 1 Próba 2 Próba 3
1 02:01,5 M2:11,1 02:14,3
2 01:54,7 01:54,1 01:54,0
3 K3:09,3 K2:05,1 02:28,0
4 02:03,3 M2:23,4 01:59,6
5 02:06,6 01:59,5 01:57,2
6 02:09,0 01:55,7 01:56,9
7 K2:07,6 02:07,8 02:05,3
8 02:09,6 02:09,0 01:54,5
9 01:57,6 02:02,8 02:08,0
10 02:17,8 02:25,2 02:50,1
11 01:57,4 01:57,9 02:00,7
12 02:04,6 01:55,1 02:07,4

Przepraszam że dopiero teraz piszę ale niestety dopiero teraz mogłem i miałem czas aby to napisać.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę napisać czasy 4 próby oraz nazwiska chociaż 4 próbę nie wszyscy jechali

Życzę miłego dzionka

Wesołego nowego ROKU dla wszystkich

Pozdro For ALL
  
 
Hehe, bylem dzisiaj sie troche poslizgac, ale za duzo nie pojezdzilem, bo... braklo mi wachy
15l zalalem i przejechalem niecale 77km
  
 
Odświeżam temat. Sprawa wygląda tak, że trzeba by placyk uprzątnąć przed zima co by był fajnie przygotowany jak śnieg spadnie. Trzeba się skrzyknąć w min 3-4 osoby + łopaty + grabie. Czekam na pierwsze deklaracje
  
 
Piszę się na to. Myślę że najlepiej by było spotkać się tam w weekend i popracować te kilka godzinek, bo w tygodniu to robotę kończy się w okolicach 17:00 i coraz szybciej się już ściemnia więc może być kapa.
Właściciel placyku to będzie wniebowzięty jak mu wszystko ładnie uporządkujemy
  
 
no w sumie nie wiem kiedy znowu poupalam własnym autkiem , ale chetnie pomoge- pytanie tylko kiedy, bo w weekend mam studia... jeszcze nie wiem jak długo bede na uczelni
  
 
Filip a czym chcesz pozamiatać placyk jak silnika jeszcze nie masz?

A tak na poważnie to również moge się stawić, daleko nie mam.
  
 
Ja także się pisze na pomoc tylko jeśli byłoby to w weekend to najlepiej w tą sobote bo mam zajęcia tylko do 10.30 i zaraz potem mogę jechać później to będzie troszkę ciężko.

Pozdro For ALL
  
 
Ja też chętnie pomogę, tylko mamy z Filipem szkołę w weekend, a pozatym musiałby mnie ktoś zabrać ze sobą, bo nie mam żadnego środka transportu
  
 
a ja moge??jak co to dawać znać,jesli bede mógł to wpadne
  
 
My tam dzisiaj byli i duzo zrobili