Treningowe spotkania. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Będzie hopa, będzie hopa W sumie to już skrzynią w nią przywaliliśmy Gdzie te fotki?!
  
 
No i Luka zepsułeś zabawe!!! To miała być niespodzianka
Było fajnie, był grill, czyn społeczny.
Kilka fotek:







No i maskotka TGR-u
  
 
KTO UPALAŁ NA PLACU I NIE POSPRZĄTAŁ?!?!?! Opony porozrzucane, zakręty wymiecione... a tak ładnie posprzątane było
  
 
Oooo???? ktoś tam upalał?? ciekawe kto!!!
  
 
Ja tam dawno nie byłem. Moze by w jakas niedziele tam poszaleć? dawno nic nie naprawiałem w wozie
  
 
A jakby tak się umówić w niedziele 19.11.2006? Co Wy na to?
  
 
Witam po dłuższej przerwie z uwagi iż cierpie na uporczywy brak netu niezbyt czesto ostatnio moge tu zajrzec, a ze rajdoowki takz brak a wiec jesli Panowie bedzie cos w niedziele to wpadne... popatrzec

PS: oczywiscie poniewaz jestem bez rajdoowki a wiec jestem takze poza kregiem podejrzanych o nielegalne upalanko na swierzo posprzatanym placyku
  
 
Eee, pewnie upalales swoim biemdablju
  
 
No to o kierej w ta niedziela? tak może koło 10tej? (oczywiście o ile nie bedzie lało)
  
 
No mniej więcej ok.10-tej. Zjawimy się o ile uporamy się z malarem, bo uporczywie pracuje na jednym cylindrze
  
 
gdyby była taka pogoda jak srode i czwartek to moze małego grilla??
  
 
gryl jak gryl.... ale HNT zabierz swoją magiczną skrzynkę z narzędziami, co byś nam pomógł fajnie furke nastroić
  
 
To moze i ja sie po dosc duuuuuzej nieobecnosci pojawie w
Niedziele.

Pozdrawiam.
  
 
A o której chcecie zacząć upalanko? Bo ja bym mógł wpaść z aparatem, ale dopiero po 13 Więc może popołudnie?
  
 
Furka chodzi, a więc szykować się pany na trening!
Luka najkorzystniej jest jeździć do południa bo potem jest ciemno, ale myślę że do 14 to spokojnie będziemy jeszcze upalać
  
 
wpadnem popatrzec
  
 
-jesli chodzi o grylla to ja nie mam sprzeta- zostal u rallycage'a po ostatniej bibce a teraz go nima...
ktos musi przywiezc swojego
-ano wpadniem popatrzec... tylko
  
 
hmm

jak cos to bede tyrkal do 130 TC gdzie to tam jestescie. ale to tak na 51% bo nie wiem jak sie wyrobie czasowo..

pzdr
  
 
ktoś z Tychów oprócz Luki się wybiera??
  
 
Ja teraz nie wiem czy przyjade znowu, bo samochód do elektryka wstawiłem i nie wiem czy do jutra zrobi... Adam jak coś to masz wolny prawy?