WYPADEK KUBICY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w radiu mówili ze jest w stanie ciężkim i grozi mu amputacja ręki http://www.sport.pl/sport/1,65025,9060695,Niejasne_okolicznosci_wypadku_Kubicy.html

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Śledzę info już od rana.
K*rwa, nowy bolid, nowe nadzieje, potencjalne mistrzostwo...
I pomyśleć, że praktycznie cały sezon ma z głowy, a my mamy z głowy te wszystkie emocje.
Kubica, kierowca z takim potencjałem, powinien mieć - jak inni kierowcy f1 - zakaz udzialu w zabawie innej niż F1.
Zeby nie bylo, żem taki egoista - najważniejsze, że żyje.
Ale k*rwa mać! Miało być tak pięknie.
  
 
Cytat:
2011-02-06 13:18:26, pochlast pisze:
Śledzę info już od rana. K*rwa, nowy bolid, nowe nadzieje, potencjalne mistrzostwo... I pomyśleć, że praktycznie cały sezon ma z głowy, a my mamy z głowy te wszystkie emocje. Kubica, kierowca z takim potencjałem, powinien mieć - jak inni kierowcy f1 - zakaz udzialu w zabawie innej niż F1. Zeby nie bylo, żem taki egoista - najważniejsze, że żyje. Ale k*rwa mać! Miało być tak pięknie.

tak czy inaczej najważniejsze żeby mu uratowali dłoń bo kariera w F1 to już przeszłość dla niego

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 



-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!

[ wiadomość edytowana przez: markon dnia 2011-02-06 14:26:22 ]
  
 
I po co to wkleiłeś? Jara Cie to?


-----------------
czasem tu zaglądam

[ wiadomość edytowana przez: Adam4302 dnia 2011-02-06 14:09:18 ]
  
 
panowie leci na POLSACIE NEWS

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Cytat:
2011-02-06 14:08:35, Adam4302 pisze:
I po co to wkleiłeś? Jara Cie to? [ wiadomość edytowana przez: Adam4302 dnia 2011-02-06 14:09:18 ]

o co ci biega ??

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
O to, że nie wszyscy mają ochotę oglądać posiniaczonego faceta z rurkami wystającymi z gęby.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Ades delikatny jestes....
  
 
Cytat:
2011-02-06 14:40:54, Adam4302 pisze:
O to, że nie wszyscy mają ochotę oglądać posiniaczonego faceta z rurkami wystającymi z gęby.

nikt cie do tego nie zmusza to wolne forum, a to nie facet tylko Robert jak coś, a słowo "gęba" masz dziwne słownictwo

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Cytat:
2011-02-06 14:48:13, markon pisze:
nikt cie do tego nie zmusza to wolne forum, a to nie facet tylko Robert jak coś, a słowo "gęba" masz dziwne słownictwo


Nie ma już dostępności foty gościa z rurami w gębie..

jak widać ..nawet wyższe czynniki podzielają zdanie Adama .. i bardzo dobrze !


P.S. a ja głupi zawsze myślałem , że Kubica to facet


[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2011-02-06 15:54:43 ]
  
 
Za F1 nie przepadam, więc widzę tu raczej tragedie człowieka, a nie kierowcy F1. W kazdym razie życze mu powrotu do pełnego zdrowia

Pozdr.
  
 
Cytat:
2011-02-06 15:51:34, bogdan1 pisze:
Nie ma już dostępności foty gościa z rurami w gębie.. jak widać ..nawet wyższe czynniki podzielają zdanie Adama .. i bardzo dobrze ! P.S. a ja głupi zawsze myślałem , że Kubica to facet [ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2011-02-06 15:54:43 ]

czyli ja jestem tym wyższym czynnikiem potrafię uszanować czyjeś słabości drogi Bogdanie i zmieniłem jedną cyferkę w linku Pozdrawiam

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Cytat:
2011-02-06 15:51:34, bogdan1 pisze:
Nie ma już dostępności foty gościa z rurami w gębie..



Nie ma... w Internecie nic nie ginie. A rzeczone zdjęcie w Tefałenie nawet pokazali więc nie udawajmy, że tego nie ma.





[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2011-02-06 20:45:25 ]
  
 
piotr_ek widać ze nie lubisz Adama

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Cytat:
2011-02-06 21:07:04, markon pisze:
piotr_ek widać ze nie lubisz Adama


coby nie mówić...znacznie przyjemniej oglądać tego gościa na podium ..albo jakoś na finiszu wyścigu F1 niż na noszach z rurami w ustach

Piotrowi widać mało wrażeń dnia codziennego ...mogę Ci udostępnić kilka tygodni mojej roboty ..na pewno będziesz miał okazję jeszcze trochę się podkręcić
  
 
Będziecie się sprzeczać o 2 zdjęcia ???
To samo pokazują w telewizji, może i tam zadzwonić i wyżalić się, że wolę oglądać na podium niż na noszach i niech tego więcej nie pokazują...
Forum to forum.
Każdy przeżywa to na swój sposób.
B1 bez urazy ale myślę, że nie masz takich widoków jak na przykład lekarz z Karetki będącej na miejscu niejednego tragicznego wypadku...
Nie twierdzę też, że na 100% nie, bo Wy jako kierowcy Lawet też często jesteście pierwsi na miejscu niż Karetka...



[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2011-02-06 21:58:15 ]
  
 
Nie będziemy ...raczej

Forum ..to forum

Na szczęście ..mam o wiele, wiele rzadziej ..
masz rację na 100% ...

MYLISZ się na 100% ...normalna "bezukładowa" pomoc drogowa , jeśli nie przejeżdża akurat przypadkiem, praktycznie nigdy nie jest pierwsza na miejscu wypadku, kolizji itp. ...resztę sobie sam dopowiedz


A Kubicy życzymy ZDROWIA ZDROWIA ..i raz jeszcze ZDROWIA !
  
 
Cytat:
2011-02-06 14:48:13, markon pisze:
.........to nie facet tylko Robert jak coś, a słowo "gęba" masz dziwne słownictwo



Nie no Maniek,bo zaraz orgazmu dostaniesz Albo cię nie znam i powinieneś zmienić forum .

A swoją drogą guru przekonał się,że rajd samochody, to nie wyścig formuły 1 po równym jak stół torze
  
 
Cytat:
2011-02-07 17:13:30, JaRabbit pisze:
A swoją drogą guru przekonał się,że rajd samochody, to nie wyścig formuły 1 po równym jak stół torze


Ja myślę, że doskonale o tym wiedział, ale jazda na pełnej pycie, czy to na rajdzie czy na torze, to jest uczucie którego się nie da opisać słowami, dla niego to sens życia.
Myślę, że koleś z takimi cojones jak Kubica bez wahania wsiadłby do auta jeszcze raz jakby mógł cofnąć czas. Pewnie by wcześniej odjął i tyle.

Dla mnie Kubek jest zajebistym gościem, zwłaszcza dlatego, że nie ma takiej polskiej napinki, nie jest gwiazdorem, a jego wywiady zawsze mnie bawiły - pokazywał dziennikarzynom jak bezsensowne pytania zadają. Pewnie nie wie kto to jest bóg polskich "gwiazd" - Kuba Wojewódzki. Za to konsekwentnie robi to co kocha, przypadkiem i jakby niechcący dając radochę takim gościom jak ja.