Mam 600 zl chce kupic cd/mp3 doradzcie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
posiadam 600 zl
chce kupic cd/mp3 do mojego auta
myslalem nad pioneer 5700 / 6700
moze jakis alpine ?
clarion ?

w tych 2 ostatnich mało sie orientuje :/

prosze doradzcie mi cos...
  
 
Chcesz w przyszlosci rozbudowywac dalej sprzet?
Czego oczekujesz od radia?
Jakiej muzyki sluchasz?
  
 
rozbudowac? - hmm.. mysle, ze nie bede dodawac extra wzmacniaczy, wooferow itp itd.. w przyszlosci planuje zakup lepszych glosnikow

czego oczekuje ? bezawaryjnej pracy i tego, ze odtwarzacz nie siadzie mi po roku grania, w miare dobrego dzwieku [ na jakims poziomie ]

muzyka? roznie ale glownie rockowa
  
 
To ja bym poradzil Clariona. Ladnie gra, ma dobra koncowke mocy i jest przyjazny w obsludze. Ewentualnie kenwooda.
  
 
a za jakim modelem sie rozgladnac ?

  
 
Zdecydowanie Alpine bądź Clarion.
Kenwood? NO WAY bynajmniej ciężko go wogóle stawiać do porównania np. z Clarionem.

Alpine z serii classic model CDE-9843R/RM to już bardzo poważna jednostka
tutaj można o nim poczytać.
Jeśli wybierać bym miała Clariona- zamiast tego Alpine`a- to na pewno wybrałabym jakiś starszy model.
Z drugiej strony wtedy ciężka sprawa z gwarancją, a w razie jakby coś się stało (mimo że nie powinno), zostaniesz ze sporym problemem, który o ile da się wyeliminować to za ciężkie pieniądze.

Alpine`a polecam, z gwarancją i kompletem dokumentów.

  
 
A ja koledze na gg doardzilem JVC KDC-SH 909 lub 99
  
 
mialem taki sam problem ostnio, postawiłem na sprawdzona marke Clarion ( starszy model ) i kupiłem cos takiego http://www.clarionworld.co.uk/stock/dxz738rmp.asp cena nieco wieksza niż masz ale mysle ze i da sie go za 600 pare złoty kupić. Co do brzmienie sie nie wypowim bo czekam na dystanse i montuje Hertze ESK 165 i sie usłyszy jak to zagra
  
 
mialem taki sam problem ostnio, postawiłem na sprawdzona marke Clarion ( starszy model ) i kupiłem cos takiego http://www.clarionworld.co.uk/stock/dxz738rmp.asp cena nieco wieksza niż masz ale mysle ze i da sie go za 600 pare złoty kupić. Co do brzmienie sie nie wypowim bo czekam na dystanse i montuje Hertze ESK 165 i sie usłyszy jak to zagra
  
 
w tej cenie z obsługa MP3 to polecał bym Clariona Mialem okazje słuchac SONY, JVC, Pioonerow i innych padziestw tego typu i jednak clarion wypada najlepiej jedyny porownywalny z nim sprzet to alpine ale niestety jest nieco drozszy