126 DOHC :P - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niom grubo. Jednakże kanał powietrzny zbędny, blaszki w komorze silnika także zbędne. Wszelnie dodatkowe gówna warto też usunąć począwszy na podsufitce;] Jednakże to jest mój gust
Jako, że Silikonowy torszeczke od Nas odstaje zapewne to co wymieniłem pozostawi. Niom a co do "tatra look" to też cały Kszemek;]


Gratuluje uporu DOHC'u;]
  
 
Cytat:
2006-07-19 15:56:55, Pat_kdb pisze:
guma musi byc i baran widze profi robota - nasz siersciuch daje rade



ejjjj ale to jak z guma i ma byc baran ??
  
 
  
 
ale masz fajne tylne szybki
nie widzaialem jeszcze klasyka w najstarszej budzie z uchylanymi szybami
  
 
Najprawdopodobniej dlatego że to będzie klasyk z dodatkami jakie sobie owner zażyczył
tylne klosze, pasy z napinaczami, no i dłubnięty silnik.
Ciekawe jakby tam była 900 co by ludziska powiedzieli
  
 
jeden taki na Z powiedzialby ze toto niejedzie, a inni pewnie ze teraz to dopiero jedzie.
  
 
pojechac pojedzie... jak stanie na felgach to bedzie poezja
  
 


Odpalił od kopa
  
 
Krzemowy ale komore to mogles sam odmalowac bo ta perełka sie nie kompnuje z brudna komorą

tak w ogole to "gud dżab" Krzemowy
  
 
jak zacznie jezdzic to czekam na zaproszenie, chetnie objade ci to cacuszko choć pewnie dwie rury wydechowe to moze byc ciezko

no dobr akoniec zartów - pytanko - robisz test przed lakierowaniem ze poskladaleś? czy lakier bedzie duzo pozniej?

[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2006-07-23 12:07:43 ]
  
 
Lakierowanie będzie dużo później.

Co do komory - jak będzie mi się nudziło to się pobawię. Jest na razie wymyta do czysta benzyną.
  
 
no w koncu ktos docenil tylne lampy ze swiatlem cofania ktore tak lubie
  
 
też lubie te lampy , Krzemowy , co masz za mate w komorze?? to coś co było fabrycznie w lamuchach czy jakaś wydumka?? w el'u mojej żony tego nie ma , jest dzięki temu ciszej??
Czy Ty masz białe obicie deski rozdzielczej??

ładna robota
  
 
To coś w komorze silnika to zestaw wygłuszeniowy Z-4/126 produkcji OBR "Bosmal" Bielsko-Biała. Tapicerka jest jasnoszara a nie biała
  
 
Cytat:
2006-07-23 21:53:16, Krzemowy pisze:
...zestaw wygłuszeniowy Z-4/126 produkcji OBR "Bosmal" Bielsko-Biała...


yyy, takie cos istnialo
  
 
  
 









tylko tyle moge powiedziec
  
 
jest piky czekam na jakiś filmik z testów
  
 
Brawo !!!!!!!!!
  
 
Ta obudowa filtra to od jakiego samochodu jest?