Blaupunkt essen cd33-gubi zasieg Radiostacji

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam taki problemik od paru dni. Radio nie czuje wogole "radiostacji". Do tej pory chodzilo wszystko bez problemow. Teraz gdy przelaczam na na drugi kanal na ktorym mam zapisana radiostacje, niby gra ale co chwile slychac "beep" ktore sygnalizuje ze radio sie samo dostraja do czestotliwosci ktora gubi. Niby normalne dzialanie rdsu. Ale radio tak sie dostraja w calej warszawie... Nie wierze zeby tak bylo u wszystkich i wina lezala po stronie radiostacji ze nadaja slaby sygnal. Gdy chce dostroic rdsem ta stacje to radio nie zatrzymuje sie na 101,5 tylko je mija, czyli tak jakby nie widzialo tej czestotliwosci... Co jest? gdy wylaczylem rds to jest to samo, podczas sluchania (brak jakichkolwiek zaklocen) radio co jakis czas wydaje dzwiek... Tak sie dzieje tylko z ta jedna stacja... Co to moze byc? Myslalem ze moze antena jest za nisko, to ustawilem ja prawie pionowo ale to i tak nic nie dalo... Ma ktos jakies pomysly?
  
 
nikt nic podpowie co to?
  
 
nadal bez pomocy?
  
 
fokus sprawdz u innych moze przerwa swiateczna a jeli tylko najednym radiu ci gubi fale (tzn na jednej czestotliwosci) to nie jest to wina radia ani anteny
a moze właczyles w RDS'ie funkce wyszukiwania konkretnej muzyki a oni jej nie graja
  
 
no wlasnie musze u taty zobaczyc czy ta radiostacja odbiera czy nie.
co do radia to tez mi taki pomysl wpadl do glowy ze albo ja sie bawilem albo ktos sie bawil i mi poprzestawial. wzialem instrukcje w lapke i wszystko co moglem przestawialem ustawialem i nic... jak wylacze rds tez nic... nie mam zielonego pojecia co jest kurde...
  
 
heh radio sie samo naprawilo i juz gra normalnie