Trening/kręcioł/spotkanie - Imielin 22.01 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja bede napewno,
  
 
Z przykrością musze stwierdzić że odpadam
  
 
Witam wszystkich.

Chetnie byśmy z Wami pojeździli ( jeśli możemy oczywiście).

Chęci do odśnieżania też sie znajdą
  
 
Cytat:
Chetnie byśmy z Wami pojeździli



Zapraszam!!

Dzis mamy lekka odwilż, jeśli dzis w nocy przymrozi solidnie to raczej nie damy rady przygotowac zamrożonego placyku, więc nasze bolidy skierujemy do Chełmu zobaczyć tę dróżke za Smutna Góra. Jesli tam bedzie nieprzejezdnie to wtedy pojedziemy na placyk.
  
 
Ja niestety odpadam. Wymienilem swieczki i fura chodzila jak trzeba... przez chwile. Przestal mi dzialac obrotek, ktory jest podlaczony pod cewke, wiec cewke mam tez do wymiany. No chyba, ze kabel od kompa sie gdzies przetarl... W kazdym razie nie dam rady jutro z wami pojezdzic, szkoda
  
 
Własnie zakupilismy łopate do odsniezania bo w sumie sie to odkladalo i odkladalo a zaspy przed garazem nie bylo czym odsniezac, ale teraz imielin byl dobrym pretextem
heh a moze ktos ma maluszka z plugiem przyspawanym i lancuchami na kolach??
  
 
Nie zapomnijcie kto ma sprzetu foto/video co by uwicznic nasze zimowe harce.
  
 
Ale Wam zazdroszcze... pośmigacie sobie, porzucacie się kulkami, może i jakiegoś bałwana ulepicie a ja będe się kisił w domu, ale tak to jest jak sie nie ma jeszcze prawka
Ehh... gdyby było troche cieplej to bym na rowerze podskoczył, ale coś nie bardzo mi się chce w takie mrozy...
Życzę miłej zabawy jutro
  
 
I kolejna pojeżdżawka za nami. Ostatecznie wylądowaliśmy na Ergu - przyzwoicie odśnieżone, fajne bandy - było się na czym ratować
Tylko żeby tak jeszcze było ciut cieplej...
  
 
heh łopata na pokładzie auto gotowe, ale raz- zaspałem
dwa- maluch zastrajkował- ustawic trza bylo zaplon jak skonczylem bylo 11...
nie oplacalo nam sie juz jechac z orzesza
opowiedzciejak było? w ile autek smigaliscie? no i oczywiscie jakas fotorelacje jesli ktos fotki robil chetnie zobacze
  
 
Przyjechał Romek, byliśy w Chełmie, Na mini OS za Smutną Górą, ale tam nieodśnieżone i nie było warunków do jazdy.
W Chełmie dołaczyl sie do nas Dawid swoja zielona centralna 900 , oraz Jeffrey, a na Ergu spotkaliśmy Pasia.
Jak pisał Romek warunki były świetne!!
  
 
Heh szkoda ze mnie nie bylo... do ktorej upalaliscie ??
chetnie bym zobaczyl jak sie sprawowala 900 w centralu
  
 
a ja to co???!!! Ja tez byłem,było super,tylko szkoda ze tak zimno.chyba powinniśmy częściej po ergu śmigać.
Hehe...Filip,david chyba dostarczył ci nowych ciekawych wrażeń??
  
 
Ciekawych wrażeń to chyba mało powiedziane.
Na szybszej partii ERGu (od placyku w strone Bojszów) za szybkim łukiem przy 100 km/h Dawid nie opanował poślizgu, wpadliśmy na prawa bande, dobrze ze nas odbiła, wykonaliśmy 3 obroty o 360 stopni. Ufff, dobrze, ze sie dobrze skończyło (foto2)



zdjęcia z telefonu samsung e700
  
 
Taka swietna trasa- rowny zmrozony sniezyk a mnie nie było...
no i z takim fajnymi bezpiecznymi bandami, jak przekonali sie Filip z kolega
kiedy nastepny trening? teraz nie odpuszcze, i na ERG u moze tez co??
  
 
Heh... moglibyśmy niebawem znów pojezdzic po ERGu. Trasa jest zawsze odśnieżona,ale upalanie wchodzi w gre tylko w niedziele.w tygodniu i sobote jest duży ruch(spacerowicze ,kuligi itp)
Gdyby sie pojawic wiekszą ekipa szło by zabezpieczyc trase w jakis sposób. Co myślicie??
  
 
Cytat:

Na szybszej partii ERGu (od placyku w strone Bojszów) za szybkim łukiem przy 100 km/h Dawid nie opanował poślizgu


heh gratuluje odwagi ...
Cytat:
wpadliśmy na prawa bande, dobrze ze nas odbiła, wykonaliśmy 3 obroty o 360 stopni. Ufff, dobrze, ze sie dobrze skończyło


.. no i szczęście też się przydało

ja to na ERG sie nie nadaje ale chętnie zabezpiecze trase i pooglądam jak jeździcie
  
 
Cytat:
rallykage
Wysłany: 2006-01-23 19:05:35

Cytat:

Na szybszej partii ERGu (od placyku w strone Bojszów) za szybkim łukiem przy 100 km/h Dawid nie opanował poślizgu


heh gratuluje odwagi ...

Cytat:

wpadliśmy na prawa bande, dobrze ze nas odbiła, wykonaliśmy 3 obroty o 360 stopni. Ufff, dobrze, ze sie dobrze skończyło


.. no i szczęście też się przydało

ja to na ERG sie nie nadaje ale chętnie zabezpiecze trase i pooglądam jak jeździcie



HEHEH
obłudnik !! a kto na mosciskach zapierd...a po tych uliczkach wszystkich i po gostyni??
na Ergu jest tak samo hehe a poza tym to siakis rok wczesniej dało sie czasem wieczorem poznym zauwazyc białą zjawe- nexie uwijajaca sie miedzy drzewami ERGu wlasnie!!
zgadnijcie kto był kierowcą hehe
  
 
Cytat:
2006-01-23 13:44:19, rallyfilip pisze:
Ciekawych wrażeń to chyba mało powiedzian (foto2) zdjęcia z telefonu samsung e700



hehehehe......
ciesz sie,że 5tke wymieliło,bo ja miałem przyjemność(tak to nazwijmy) przechodzic ten zakręt na 5tym biegu grubo ponad to co było napisane
  
 
Witam wszystkich !!! no powiem szczerze na ERG-u było całkiem sympatycznie , trasa jak wiadomo fajna, atmosfera niczego sobie, chociaż momentami za szybko czego doswiadczyłem z Filipem osobiscie no mam nadziej ze na następny trening bende mógł znowu wpaść !