Lekka klapa i maska do 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich jestem nowy na forum.(być moze przyszły klubowicz
kupie klape ,maske i drzwi z tworzywa sztucznego do malucha.
jesli ktos ma chodzby np tylko klape lub wie kto moze miec i chętnie sprzeda...prosze o kontakt na gg 4699637 lub 508 528 319

[ wiadomość edytowana przez: layer dnia 2006-01-13 11:15:42 ]
[ powód edycji: proszę o prawidłowe tytułowanie wątków ;) ]
  
 
z tym to do HNT na priva trza by uderzac
  
 
Ja jeszcze nie mam ale moge miec i chetnie sprzedam
Qbara: zapraszam na gg albo na priva po wiecej info- ogolnie moge powiedziec ze przednia kosztuje 100-110 za gola wersje bez zawiasow bez wlotow ale w podkladzie, 120 zl za gola seryjna przednia- standard ten sam co tylnia
potem zalezy czy z zawiasami ma byc i wlotami/wylotami max wypas ze wszystkim za tyl to 140(zawiasy, siatka lub seryjne kratki, bez zapinek)
za przednia 150 (zawiasy, bez zapinek)
oczywiscie koszty moga byc nizsze jesli zainteresowany dostarczy mi zawiasy i siatke na ew. wloty
  
 
Wygląda na to, że w tym sezonie połowa kaszli bedzie miała lekkie klapy.
  
 
Cytat:
2006-01-12 21:05:31; rallyfilip pisze:
Wygląda na to, że w tym sezonie połowa kaszli bedzie miała lekkie klapy.


Czy połowa to nie wiem ale my na pewno tak
  
 
ile kg na klapach idzie zaoszczedzic z ciekawosci???
 
 
Na moje oko, około 15kg.
Zakładając ze klapy po 250 i malowanie drugie 250 to odchudzenie o kg kosztuje w tym przypadku 33 zł
  
 
Comar: oryginal tyl:ok7kg ja moge zrobic ok2kg z zawiasami
przednia moze byc bez zawiasow 3kg oryginal wazy 10kg
roznica jest
Filip: wielkie dzieki za rekomendacje! twoje autko to swietny demonstrator technologii -jezdzaca reklama




[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-01-13 00:06:27 ]
  
 
Mam nadzieje ze pytanie zaliczone i zmieściłem się w tolerancji błedu
Prawidłowa odpowiedz 12 kg
  
 
moge zrobic jeszcze lzejsze ale wtedy bez wzmocnien by musialy byc- o ile w tylniej to przejdzie bo nie ma takiej powierzchni i ma profile
ale przednia musi miec to minimum wzmocnien
moze daloby sie zejsc na tylniej do 1,5 kg a z przednia do 2-2,5kg
  
 
HNT myśle że moja tylnia zejdzie ponizej 2kg ,jak dla mnie to,TO MA tylko wyglądać jak klapa
  
 
Mrally: Będziem próbować ;p !!
PS: mam nadzieje ze nie bede musial naklejac "nie opierac sie" na klapie


[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-01-13 10:09:47 ]
  
 
HNT: A czy po II Rajdzie Kęt (29.01)moglibyśmy Ci podrzucić naszą klape i maske? Interesowałyby mnie takie klapy jak ma Filip (przód bez zawiasów, a tył z zawiasami). Na czasie by mi nie zależało bo zawsze można założyc jakieś inne klapy i można jeździć. Tylko powiedz czy nie masz już kolejki bo widze że temat jest bardzo popularny (forum TGR i F&F)
  
 
130TC:nie ma problemu dogadamy sie na gg a z waszych klap potrzebowalbym tylko tylnie zawiasy hehe
  
 
hehehe HNT:to ja już zabieram się za robienie naklejek ,czekam jutro na ciebie,tylko nie zapomnij
  
 
Mrally: oki nie zapomne hehe
  
 
A ja klape tył juz mam wygłada tak:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Free Image Hosting at www.ImageShack.us


waga po wycieciu wlotów 1,7kg
  
 
Odswierzam...

do zaoferowania mam klape pod 126 SWAP z chłodnicą z przodu jesli ktos zainteresowany to zapraszam na priv









i jak sie podoba ?
  
 
Jak dla mnie bomba! Tylko nam się raczej nie przyda Może Luka się skusi
  
 
Tak, ja raczej będe chętny na klapy, ale to za jakiś czas, narazie zbyt duże wydatki na remoncik idą
BTW: Klapa bardzo fajna