Espero kolejny raz w TV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wlasnie ogladalem Wydarzenia na Polsacie i mowili o tym jak dwoch 17 latkow zaczadzilo sie w garazu w odpalonym aucie..i auto ktore pokazali zamkniete w garazu to bylo Espero!
  
 
Cytat:
2006-01-15 18:45:20, Andi_K pisze:
Wlasnie ogladalem Wydarzenia na Polsacie i mowili o tym jak dwoch 17 latkow zaczadzilo sie w garazu w odpalonym aucie..i auto ktore pokazali zamkniete w garazu to bylo Espero!



uuu nieciekawie.....
  
 
Szkoda Esperaka i ludzi, ja słyszałem to w radiu,ale macie może jakąś relacje TV ewentualnie jakieś fotki?


[ wiadomość edytowana przez: Esperynek dnia 2006-01-15 20:26:19 ]
  
 
Cytat:
2006-01-15 20:17:04, Esperynek pisze:
Szkoda Esperaka...



Nic się nie martw Esperynek, zapewniam Cię że Esperakowi czad nie zaszkodził
  
 
Jeżeli to ta sprawa, to było to w Gdańsku
  
 
Cytat:
2006-01-15 18:45:20, Andi_K pisze:
Wlasnie ogladalem Wydarzenia na Polsacie i mowili o tym jak dwoch 17 latkow zaczadzilo sie w garazu w odpalonym aucie..i auto ktore pokazali zamkniete w garazu to bylo Espero!



Tez to widziałem-ale niepokazali oni samego esperaka tylko
zegary/licznik -przynajmniej ja tak widziałem
  
 
Czyżby Espero-Killer
Był już taki film, jak samochód mordował ludzi
Czyżby nowe wcielenie


Esperynek....... specjalnie dla Ciebie pójde i zrobię kilka fotek jak moje Espero stoi sobie grzecznie w garażu
  
 
Cytat:
Tez to widziałem-ale niepokazali oni samego esperaka tylko
zegary/licznik -przynajmniej ja tak widziałem



Bo dokladnie tak bylo pokazane (zegary /podswietlone/).

  
 
szkoda esperaka bo teraz będzie trzeba go uśpić
  
 
Na TVN24 pokazywali Polijny pościg za maluchem i mówili, że potrącil kilka aut. Jednym z nich było Espero
  
 
to teraz smierc wszystkim maluchom za skrzywdzenie esperaka.... trzeba go pomscic hehe
  
 
Rozumiem,pomścimy esperaka,ale zwykłe maluchy też kill ich,czy tylko Bisy (i to czerwone)?
  
 
na mojego esperaka tez raz maluch zamach zrobil... na swiatlach zaczal cofac i mi w przod uderzyl... ale sie przeliczyl bo mi odpadla tablica i kratka sie lekko zlamala a u niego zderzak poszedl caly i wgiot na tyle koles mial
  
 
Złota taksówka w dzisiejszych "Kryminalnych"
  
 
rany morderstwo, maluchy, kryminalni?

Ja jutro jadę tramwajem!

Co do zaczadzenia to pewnie komp na gazie coś źle mieszankę policzył .
  
 
Cytat:
2006-03-12 21:05:23, Esperynek pisze:
Złota taksówka w dzisiejszych "Kryminalnych"



ta taxówka jest prawie w każdym odcinku...
a ostatnio to nawet Sosnowiec się pojawił...
  
 
Oglądaliście wczoraj ostatni odcinek Kryminalnych z serii 'Tryptyk Śląski"??
Było kawałek mojego osiedla i ulicy... ;]
niestey Esperak garażowany więc na parkingu Go nie było widać...
  
 
W TVN Turbo jest nowy program "Uwaga Pirat". Jest przedstawione m.in. ujęcie z kamery na słupie jak Astra zatrzymuje się przed pasami dla pieszych, a Espero wali ją w dupę i przepycha przez te pasy. .Coby nie było te rozpędzone 1200 kg robi swoje
  
 
a tu taki link do Tarnogorskiej Gazety gdzie jak troche przewiniecie bjest esperak... moze klubowy??

espero w gwarku )
  
 
Cytat:
2006-02-14 21:17:50, Esperynek pisze:
Na TVN24 pokazywali Polijny pościg za maluchem i mówili, że potrącil kilka aut. Jednym z nich było Espero



Panowie wyluzjcie
Nieczepiajcie sie maluchów krety wsiad i tyle teraz moda przenosi sie na dresovageny
A fiacikiem bede jedził dalej na przemin z esperakiem