Espero kolejny raz w TV - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj o 20:00 w TVN Turbo "Uwaga! Pirat!", ale nie w głównej roli
  
 
Właśnie pokazują Espero w "Wypadek-przypadek"-TVN Turbo.
  
 
teraz ... TVN 23:38 pokazuja Espero na zdjęciach archiwalnych 3x z kolei
  
 
Dokładnie ta scena mignęła mi przed chwilą na TVP 1.
  
 
Dzisiaj na reklamie "Jazdy Polskiej" jakieś Espero na złomie było.
  
 
To Espero bylo wielokrotnie meczone juz w TV. W programie Polska Jazda cale drzwi wraz z aku wsadzili do wody zeby sprawdzic czy sie ele szybka otworzy i ku mojemu zaskoczeniu otworzyla sie.
  
 
Cytat:
2011-01-08 11:42:40, adamesce pisze:
To Espero bylo wielokrotnie meczone juz w TV. W programie Polska Jazda cale drzwi wraz z aku wsadzili do wody zeby sprawdzic czy sie ele szybka otworzy i ku mojemu zaskoczeniu otworzyla sie.



dla mnie nic dziwnego, tak samo działa silniczek lub głośnik jak wsadzisz do wody, za małe napięcia żeby było zwarcie.
  
 
I poduszkę z niego wsadzili pod jego fotel aby zobaczyć siłe wybuchu.
  
 
to ja widziałem jak sprawdzali poduszkę, ale w wodze oraz światło z akumulatorem także świeciło.
  
 
Cytat:
2011-01-08 11:42:40, adamesce pisze:
To Espero bylo wielokrotnie meczone juz w TV. W programie Polska Jazda cale drzwi wraz z aku wsadzili do wody zeby sprawdzic czy sie ele szybka otworzy i ku mojemu zaskoczeniu otworzyla sie.



... nieuważnie dobrali typ samochodu, bo szyby w espero ciągle działają w warunkach porównywalnych do tych, które są pod wodą...
  
 
Przed chwilą w programie "Wydaje Ci się,że umiesz jeździć" na TVN Turbo jakiś młody koleś wywijał Esperakiem.
  
 
Cytat:
2012-09-19 22:17:08, Esperynek pisze:
Przed chwilą w programie "Wydaje Ci się,że umiesz jeździć" na TVN Turbo jakiś młody koleś wywijał Esperakiem.

no i nawet nie najgorzej mu poszło
  
 
Też to widziałam i bardzo mi się podobało
  
 
zatkało ich że taką landarę da się poobracać
  
 
Cytat:
2012-09-20 22:03:19, Kula69 pisze:
zatkało ich że taką landarę da się poobracać


"tak niezwrotnym samochodem"
  
 
Na płycie nauki jazdy jest widoczne Espero z naklejką klubową Za nim stoi następne. Nie wiadomo, czy z naklejką. Mógłbym wyciąć fragment ale na początku płyty jest info, że kopiowanie zabronione
Dodam, że Espero widoczne w Warszawie. Gdzieś w okolicach Brudno, Targówek. Butelkowa zieleń ze spojlerem i zgniła zieleń taka jak ja to nazywam wojskowa.


[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2012-09-29 12:18:33 ]
  
 
Cytat:
2012-09-29 12:14:44, Ikarus260 pisze:
Na płycie nauki jazdy jest widoczne Espero z naklejką klubową Za nim stoi następne. Nie wiadomo, czy z naklejką. Mógłbym wyciąć fragment ale na początku płyty jest info, że kopiowanie zabronione


Pier... system, wrzucaj. Nikomu nie powiemy.
  
 
Będę miał chwilkę to coś wymyślę Fragment mogę dać.