Espero kolejny raz w TV - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zauwazcie ze czepiaja sie tylko aut niedrogich a nie widziałem jeszcze zeby zatrzymali jeszcze jakiegos noweo mercedesa czy bmw
no ale biedny musi byc jeszcze biedniejszy
Albo sie po prostu boja
  
 
Wczoraj w telewizji publicznej pokazali jak wprowadzali do wisienki espero aresztowanego Sławomira Millera i z nim odjechali na śmiesznym sygnale
  
 
Dziś znowu za taksówkę w "Kryminalnych" robił samochód marki Daewoo Espero.
  
 
Cytat:
Zauwazcie ze czepiaja sie tylko aut niedrogich a nie widziałem jeszcze zeby zatrzymali jeszcze jakiegos noweo mercedesa czy bmw
no ale biedny musi byc jeszcze biedniejszy
Albo sie po prostu boja




na drogowce widzialem jak nieoznakowany z kamera jechal za nowiutenkim mercem chyba s klasa, i za bmw m3 (chyba 340KM)
  
 
Wczoraj o 12:00 w Wiadomościach z zielonego Esperka wysiadali policjanci i ktoś w kajdankach.
  
 
Cytat:
2006-07-08 18:10:29, Esperynek pisze:
Wczoraj o 12:00 w Wiadomościach z zielonego Esperka wysiadali policjanci i ktoś w kajdankach.



Pewnie go zwinęli bo głośno powiedział, że najlepszy silnik w Espero to 2,0 a oni jechali DOHC
  
 
A czyje to zielone espero rozbite z tyłu i przodu dzisiaj w karambolu
  
 
Cytat:
A czyje to zielone espero rozbite z tyłu i przodu dzisiaj w karambolu



Ten karambo lecial juz kilka dni temu ! Tez go widzialem i zauwazylem tylko ze nie mial lepki klubowej z tylu na pewno !!
  
 
Dzisiaj Teleexpresie policjanci zatrzymali zielone Espero, apelowali o bezpieczną jazdę i dali kierowcy jakieś obrazki.
  
 
Dzisiaj widziane w Polsacie, w reklamie PZU, gdzie stoi rozkraczone na środku drogi.
  
 
22-07-2006 TVP2 Panorama. Wywiad z panem Antonim Maciarewiczem na tle jego samochodu. I jaka to bryka? Oczywiście DU espero kolor bordowy. he he. Jakaś nowa moda motoryzacyjna wśród polityków?
  
 
Co to za auto?

KLIKAC 1

KLIKAC 2

KLIKAC 3
  
 
Cytat:
2006-07-23 08:55:22, dask pisze:
22-07-2006 TVP2 Panorama. Wywiad z panem Antonim Maciarewiczem na tle jego samochodu. I jaka to bryka? Oczywiście DU espero kolor bordowy. he he. Jakaś nowa moda motoryzacyjna wśród polityków?



Też to widziałem.
A po ostatnich słowach do reportera, Macierewicz (wiceminister obrony narodowej) wsiadł do auta i wyjechał przez bramę na ulicę. Sam, bez obstawy. Tylko dlaczego miał włączone światła awaryjne?
Strach się bać jak takiego kierowcę ma się przed sobą.
  
 
Cytat:
Co to za auto?


Bartek...a jaka jest nagroda za zgadniecie ??
  
 
Cytat:
2006-07-23 22:04:15, Jarek50 pisze:
Też to widziałem. A po ostatnich słowach do reportera, Macierewicz (wiceminister obrony narodowej) wsiadł do auta i wyjechał przez bramę na ulicę. Sam, bez obstawy. Tylko dlaczego miał włączone światła awaryjne? Strach się bać jak takiego kierowcę ma się przed sobą.


Włączył tylko na chwilę, żeby pożegnać się z reporterem, taki gest zwyczajowy, też to widziałem
  
 
Cytat:
2006-07-23 22:04:15, Jarek50 pisze:
Też to widziałem. A po ostatnich słowach do reportera, Macierewicz (wiceminister obrony narodowej) wsiadł do auta i wyjechał przez bramę na ulicę. Sam, bez obstawy. Tylko dlaczego miał włączone światła awaryjne? Strach się bać jak takiego kierowcę ma się przed sobą.



... i bez zapietych pasów. Można zlożyć na policji doniesienie o popełnieniu wykroczenia. Dowodem będzie nagranie video.
  
 
Cytat:
2006-07-23 08:55:22, dask pisze:
22-07-2006 TVP2 Panorama. Wywiad z panem Antonim Maciarewiczem na tle jego samochodu. I jaka to bryka? Oczywiście DU espero kolor bordowy. he he.


I lewe lusterko ma z wersji z rocznika '95.
  
 
Cytat:
2006-07-23 17:15:09, Bartek1112 pisze:
Co to za auto? KLIKAC 1 KLIKAC 2 KLIKAC 3


Oj,Bartek...Wy mi powiedzcie co TO za auto jest?


[ wiadomość edytowana przez: Esperynek dnia 2006-08-03 22:09:55 ]
  
 
A ja całkiem nie dawno widziałam Esperaczka w filmie pt "Ośmiornica". Pewna nie byłam ale potem tata juz potwierdził
  
 
W sobotę (12.08.2006) na TVP 2 w jakimś programie o 08:45 jakaś Pani jechała taxówką Esperakiem.Pokazywali go dosyć długo, głownie we wnętrzu.