W niedziele minus -30C straszą w TV - Strona 35

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-02-17 11:17:15, Ikarus260 pisze:
I co tu robić ??? Coraz cieplej, a samochód na zimówkach... Zmieniać, czy nie zmieniać. Czekać, aż w nocy temperatury będą bardziej dodatnie ??? Jest jakiś hardkorowy kierowca, który już posłał zimowe opony na urlop ???



A co Ci szkodzą zimówki? upałów nie ma jeszcze

Pozdr.
  
 
Bo na aluminiowych lepiej wygląda
Tak na serio to pytam z ciekawości.
Ciepło się robi i zimy już chyba nie będzie.
  
 
Cytat:
2014-02-17 13:32:59, Ikarus260 pisze:
Bo na aluminiowych lepiej wygląda Tak na serio to pytam z ciekawości. Ciepło się robi i zimy już chyba nie będzie.


To załóż alumy do zimówek. Proste.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2014-02-17 14:15:43, Adam4302 pisze:
To załóż alumy do zimówek. Proste.



Tak przy okazji - ale żeby nie było, że się czepiam i chcę komuś dopiec. Bo nie.
Ale jak widzę pewne auta ( np. Epica , w miare młode BMW itd. ) na stalowych felgach z kołpaxami z biedronki to wymiotuję
Inaczej - do pewnych aut to pasuje jak trampki do garnituru. No ale "somsiad" zielenieje bo mam... (tu wpisz co chcesz)
  
 
Cytat:
2014-02-17 18:16:48, DeeJay pisze:
Tak przy okazji - ale żeby nie było, że się czepiam i chcę komuś dopiec. Bo nie. Ale jak widzę pewne auta ( np. Epica , w miare młode BMW itd. ) na stalowych felgach z kołpaxami z biedronki to wymiotuję Inaczej - do pewnych aut to pasuje jak trampki do garnituru. No ale "somsiad" zielenieje bo mam... (tu wpisz co chcesz)



Szkoda, że nie ma tu " LUBIĘ TO "
  
 
Cytat:
2014-02-17 18:16:48, DeeJay pisze:
Tak przy okazji - ale żeby nie było, że się czepiam i chcę komuś dopiec. Bo nie. Ale jak widzę pewne auta ( np. Epica , w miare młode BMW itd. ) na stalowych felgach z kołpaxami z biedronki to wymiotuję Inaczej - do pewnych aut to pasuje jak trampki do garnituru. No ale "somsiad" zielenieje bo mam... (tu wpisz co chcesz)


Zwłaszcza w czasach gdy komplet alusów kosztuje tyle samo co komplet stalówek.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Można czasem,okazyjnie kupić fajne alusy z oponami i po problemie
Ja kupiłem od kolegi z Forum i jestem bardzo zadowolony.
Pozdrowaśki Kula 69!

[ wiadomość edytowana przez: gafcio dnia 2014-02-18 22:30:24 ]
  
 
Cytat:
2014-02-17 11:17:15, Ikarus260 pisze:
Jest jakiś hardkorowy kierowca, który już posłał zimowe opony na urlop ???


Zmieniłem w poniedziałek


-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..

[ wiadomość edytowana przez: lucas48 dnia 2014-02-19 11:51:15 ]
  
 
To teraz tylko czekać na śnieg w kwietniu tak jak w zeszłym roku

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Ktoś musi być pierwszy
  
 
Na razie prognoza dla W-wy bardzo optymistyczna, ale nawet jeśli walnie śniegiem to po prostu nie wyjadę - praca zdalna itp a śnieg zniknie szybko bo i tak słońce będzie dopierniczać coraz bardziej. Szkoda bieżnika w zimówkach na taką suszę z temperaturami lekko powyżej zera.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Też na dniach będę zmieniał.
  
 
A ja zostaję na zimówkach. Jeśli jeszcze nie ma +30 stopni, to różnica praktycznie żadna, więc po co ryzykować jak spadnie śnieg.

Pozdr.
  
 
Cytat:
2014-02-20 21:21:40, lucas48 pisze:
...ale nawet jeśli walnie śniegiem to po prostu nie wyjadę - praca zdalna ...



Gorzej jak cie śnieg zastanie w pracy. Wtedy pół miasta będzie czekało aż ruszysz na skrzyżowaniu
  
 
Cytat:
2014-02-24 15:37:01, Navi pisze:
Gorzej jak cie śnieg zastanie w pracy. Wtedy pół miasta będzie czekało aż ruszysz na skrzyżowaniu


lub zostawię samochód w pracy i wrócę autobusem lub wyjdę z roboty jak tylko zobaczę że pada i jest konkretnie na minusie lub sprawdzę wcześniej prognozę i nie pojadę (tym) samochodem do pracy opcji jest dużo, każda mnie ratuje

Cytat:
2014-02-23 10:59:11, robertkaluza pisze:
A ja zostaję na zimówkach. Jeśli jeszcze nie ma +30 stopni, to różnica praktycznie żadna, więc po co ryzykować jak spadnie śnieg.


Różnica żadna jak się jeździ prędkościami powolnego objazdu miasta

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Ja też mam to w dupie. Oma na letnich alusach
  
 
Widziałem dzisiaj śnieg!...mało tego !...dobrą godzinę wlokłem się w giga korku ..bo waliło białym gównem i wszyscy ze zdziwienia przestali jechać prawie ...

no dobra..to były Tatry juz prawie bo pod Zakopane musiałem się dostać ...ale i tak... - 3 na termometrze, biało na polach i sypiący śnieg ..to tej zimy w marcu szokujący nieco widok...
  
 
Ja na letnich od 2 tygodni.
  
 
Cytat:
2014-03-06 14:35:10, Ikarus260 pisze:
Ja na letnich od 2 tygodni.


...W stopniu równym piszemy nie razem z przymiotnikiem....
więc powinieneś napisać nieletni
  
 
Ciekawe kto w tym roku pierwszy zmieni na NIELETNIE opony