Spotkanie F&F w rudnikach 3,05

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
proponuje aby spotkac sie większą grupą na lotnisku w rudnikach w maju podczasz tuning.pl cup
nie wiem jeszcze czy dokładna data to 3,05 bo na tuning.pl jeszcze nie znalazłem takowej informacji

może spotkamy sie znowu taka grupą jak w siewierzu i rozreklamujemy nasz klub na jeszcze większą skale i myśle że przyjedzie jeszcze więcej autek ,

co wy na to ???
  
 
Chodzi o rudniki, koło Częstochowy?
  
 
Jestem na TAAAK!!! Tylko nie zapomnijcie pozabierac namiotow.
  
 
czesc wam
ja ruwniez jestem na tak, mysle ze grono milosnikow fita sie powieksza i w rudnikach bowinno byc nas sporo,a po impezce mozna skoczyc na tor w czestochowie ten co bylismy w niedziele,naprawde jest zajebisty,tylko amorki wymienic i mozna posmigac, Pozdro
  
 
Bardzo fajnie tylko jak dalem w programie wyszukanie miejscowosci RUDNIKI to wyskoczylo chyba 10 w Polsce. O ktore rudniki chodzi? napiszice: te kolo Zawiercia czy te kolo Czestochowy?

PS. jak sie tu wstawia zalacznik, bo chcialem wstawic fragment tej mapki zeby lepiej bylo widac gdzie to jest.
  
 
kolo czestochowy.. 3 maja sa pierwsz 'rudniki' czyli Tuning.pl Cup

ad. ps. ..zalacznikow sie nie da wstawiac.. trzeba wrzucic na serwer (polecam darmowe konta na republice - 9mb) i dac linka
  
 
" Dla zmierzających od strony Katowic naszą znaną "jedynką" - na skrzyżowaniu koło zajazdu "Kasztelańskiego" z widocznym z daleka stojącym samolotem pasażerskim po prawej stronie, skręcamy na skrzyżowaniu w prawo.
Jedziemy dalej i po kilkuset metrach na kolejnym skrzyżowaniu skręcamy również w prawo. Dalej prosto i już wjeżdżacie na teren zlotu...

Dla jadących od strony Warszawy - w tym przypadku na skrzyżowaniu z samolotem, który będzie po lewej stronie, skręcamy w lewo, przecinając pas do ruchu z naprzeciwka i dalej po przejechaniu kilkuset metrów skręcamy na kolejnym skrzyżowaniu w prawo i już brama wjazdowa wita wszystkich uczestników..."

a tutaj mapka

informacje z www.tuning.pl
  
 
TAKKKKKKKKKKKKKKKK

Oczywiscie że tak, Rudniki jak najbardziej. Fajnie bedzie jak tak sie wszystkie fiaciory ustawia kolo siebie w liczbie 50 sztuk, to bedzie budzilo respekt
  
 
tak to dobry pomysł
  
 
Będe...Juz mam nadzieje z obrobioną głowicą i przygotowanym gaźnikiem to moze w jakiejs 400m wystartuje
  
 
ja tez sie pisze kwestia jedynie kasiorki i pomalowanego fiata jesli to wypali to przyjade (zastanawiam sie czy wziasc fele )
  
 
pewnie ze tak muszą być. Jak bedzie czarny to ATSy koniecznie musisz założyc.
Zreszta nie po to kupiles zeby staly w garazu
  
 
zrobie tak ze wezme felgi w bagarznik i zaloze na miejscu bo jazda na 205 jest bardzo uciazliwa niemowiac juz o dystansie 190km ale zobacze jak bedzie postaram sie wziosc felusie
  
 
pamientaj że musisz mieć miejsce na fotele
  
 
no i tu pojawia sie problem niewiem jak ja to zrobie , felgi + fotele , zobaczymy a tak z innej beczki Blady mozesz wziasc podnosnik bo widzialem ze masz taki trapezowy , przydal by mi sie jak bym zmienial fele
  
 
panowie a czy ma ktos z was myśle tu o kostku kontakt z chłopakami z częstochowy żeby ekipa od nich się pojawiła
  
 
Bez mojej hydrałlicznej żaby nigdzie się nie ruszam i zawsze służe pomocą , jest to bardzo trafiona inwestycja , koszt 45zł a zmiana koła to chwila , tył auta dzwigam cały , obie strony na raz przód tak samo i nie ma problemu że auto się przełamie jak od fabrycznego lewarka
  
 
Blady chyba wiem o czymn mówisz.
Taki minaturowy jak ten co maja na wulakanizacji.
Przydatne podnoszi całe auto - daną strone.
Troche wazy ale co tam.
  
 
wulkanizator u mnie na osiedlu używa takich samych jak mój
Fakt waży z 5 kilo , ale w moim aucie to nic , kto był w Siewierzy wie jak wygląda mój bagarznik
  
 
u mnie podobnie .
Auto z przodu skutecznie dociążyłem.
jak jad egdzies dalej skrzynka narzedzi koło zapasowe podnisnik itp.
jak bede ejchał na Słowacje to bedzie pełne autko hehe.
Lubie byc przygotowany na wszystko.