Aparat cyfrowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przymierzam się do zakupu aparatu cyfrowego, ale w przystępnej cenie. Tak cos około 500 zł. Możecie polecić cos godnego uwagi ?? Oczywiscie jak znam zycie i mojego Peugota to jak juz bede mial jechac kupic apart to jemu cos strzeli pod maska i tyle z przyjemnosci zakupu nowego sprzetu bedzie....
  
 
to ja ci doradzę: po zakupy wybierz się komunikacją miejską pozdrawiam
  
 
Kodak, taki jak teraz reklamują w TV ze stacją drukującą. Nie znam modelu (mogę się dowiedzieć). Kolega ma i zdjęcia są bardzo dobre. Ostatnio porównywaliśmy z innymi aparatami w cenie ok 1000 zł i zdjęcia wychodzą lepsze (no może nie z każdym o takiej cenie ale z wieloma). Kolega dał za tego Kodaka coś lekko ponad 500 zł. Ta cena oczywiście bez drukarki.
  
 
nie zalezy mi na jakims wielkim wypasie - raczej na tanim ale nie najgorszym...
  
 
No nie wiem.. Nie slyszalem pochlebnych opini o Kodaku!
Ja bym zainwestował w Canona, Olympusa, ewentualnie Nikona.

Moze Canon PowerShot A410? On kosztuje ok. 500 zl Co prawda nie uzytkowalem go,ale canony sa generalnie bardzo dobrymi aparatami!
Najlepiej jak bys dorzucił trochę kasy i kupil np. A510.

Acha i nie polecam aparatow HP. Szkoda kasy!
  
 
No i kupiłem dziś aparacik za 500 zł:
Panasonic Lumix DMC - F1
3x zoom optyczny i 3x zoom cyfrowy
Puki co jestem zadowolony ze swojego prezentu
Dokupilem karte 128 mB zeby moc troche wiecej pocykac

Juz niedlugo moze pojawia sie foty mojego 309 o ile bede potem umial je tu dołączyć
  
 
Cytat:
Juz niedlugo moze pojawia sie foty mojego 309 o ile bede potem umial je tu dołączyć



MASZ tu instrukcje!
  
 
Jak już mam zdjęcia to ten link chyba przestał działaś Pokazuje się strona główna Moto News

Mógłbym prosić o taką instrukcję jak była poprzednio pod tym linkiem ??
  
 
Jak dodawać zdjęcia do postów?
1. Wchodzisz na stronę https://imageshack.us/, w polu upload from: wybierasz "file" i klikasz przycisk "przeglądaj". Wskazujesz na plik który chcesz załadować i klikasz "host it". Pamiętaj, że plik nie może być większy jak 1MB, jeśli jest, zmniejsz go wcześniej dowolnym programem do edycji grafiki.
Po przeładowaniu strony otrzymasz kilka pól z różnymi kodami, te które interesują Cię w tej chwili to "Thumbnail for forums (1)" oraz "Hotlink for forums (1)". Jeśli skopiujesz zawarość "Thumbnail for forums (1)" i wkleisz do posta wyświetli się w nim miniaturka zdjęcia, po kliknięciu której otworzy się nowe okno ze zdjęciem normalnej wielkości. Wklejenie zawartości "Hotlink for forums (1)" od razu pokaże duże zdjęcie.
  
 
a slyszalem ze pojawila sie ostatnio konkurencja dla imageshack w polsce. podobno nawet po polsku jest. prawda to?
  
 
tak.
fotosik.pl
  
 
Nie wiem na co pytalem sie o umieszczanie zdjec w tym serwerze skoro zeby dodac do swojego profilu podaje tylko lokazlizacje na twardym dysku. Mam tylko problem : podaje ta lokalizacje a zdjec jak nie bylo tak nie ma w profilu, ani pod moim nickiem nie ma odnosnika do zdjec
  
 
jak podasz lokalizacje musisz chwilke poczekac zeby sie fotki zaladowaly. Jesli sie nie laduja moze to oznaczac ze sa za duze i za ciezkie. Zmniejsz je uzywajac np IrfanView
  
 
w profil mozesz wrzucic tez zdjecia bezposrednio z dysku
  
 
No to mi sie udalo. Musze tylko zrobic jakies normalne foty bo te robilem w nocy i potem nieudolnie staralem sie przerobic ja na programie graficznym
  
 
powie mi ktos czy warto myslec o Nikonie coolpix7600?
  
 
Z tego co wyczytalem tu : http://www.foto-net.pl/sklep/pokaz_karte.php?idt=7727 - warto...

A z tego co dowiedzialem sie od specjalistow podczas szukania aparatu dla siebie to Nikon przoduje na rynku aparatow. Dobry wybor
  
 
Cytat:
2006-02-03 10:33:41, TicTac1986 pisze:
Z tego co wyczytalem tu : http://www.foto-net.pl/sklep/pokaz_karte.php?idt=7727 - warto... A z tego co dowiedzialem sie od specjalistow podczas szukania aparatu dla siebie to Nikon przoduje na rynku aparatow. Dobry wybor



no ja tez wczoraj duzo poczytalem na temat tego aparatu w netku. Dzis moj brat byl w media i go ogladal i powiedzial ze warto. W saturnie jest teraz w promocji 20 rat po 45 zl kazda lacznie 900 zl a w sklepach internetowych chodzi w okolicach 1000-1100. Zaraz chyba podjade i go obejrze...