Poldek 2.0 do sprzedana

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam ponownie

wiec jest polonez do sprzedani 2.0 silnik od mirafiori na dwoch walkach na gazniku,silnik jest w super stanie skrzynia tez.
Autko to jest mojego ojca wiec nie jest katowane, jezdzil nim w pracy jako sluzbowe, potem kupil na przetargu,autko ma zmieniona bude na pelne caro,tylny most wzmacniny,ponoc tak mi muwili chlopcy z warsztatu ktozy go serwisowali, jak ojciec jeszcze pracowal.A i silnik jest na gwarancji jeszce na 40.000 km, cene jaka chce za niego to 2.000zl do uzgodniena. fotki moze beda jak kostek (z siewierza) zrobi foty.
Pozdro.....
  
 
Pewnie ze porobie fotki ale pod warunkiem ze bedziesz na nich palil gume tym poldasem
A tak powaznie to polonezik jest rzeczywiscie w super stanie, silnik chodzi slicznie a jak to chodzi...
  
 
dzieki za poparcie
kostek zobaczymy jak to bedzie z tym paleniem bo wiesz jak jest z moim starym ale cos sie wykombinuje ale zdjecia sie walnie
  
 
nie sprzedawaj tylko bierz sam
  
 
szkoda ze to caro, a nie borewicz... bo cena atrakcyjna.
  
 
mysle ze operacja przebrazenia w pierwotny wyglad nie bylaby trudna...migomacik etc.
  
 
z checia bym go sobie wziol ale wiecie 2.0 to kawal silnika i trzeba by miec kase na tank,a ja mam maluszka i mi pasuje taki uklad,poldek jest caly czas na sprzedaz.
  
 
A z którego on jest roku, hmm?
  
 
ojciec mowil ze 90 czy 91 tak jakos