Jaka instalacja gazowa do omegi V6 3.0 ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam i prosze o podpowiedz chce zalozyc wtrysk gazu do omegi b v6 3.0,czytajac to forum widze ze wiele osob poleca prinsa ale ta cena!.czy na innych instalacjach ten silnik nie bedzie dobrze pracowal?,czy te instalki z dolnej polki cenowej( ok.3000-3500zl) nadaja sie?,jesli tak to ktore a ktore absolutnie omijac z daleka.Potrzebuje aby to wszystko dobrze dzialalo bo duzo jezdze za granice a awaria auta 700km od granicy to nic dobrego.

[ wiadomość edytowana przez: blasterpl dnia 2006-01-21 11:08:09 ]

[ wiadomość edytowana przez: blasterpl dnia 2006-01-22 21:45:56 ]
  
 
Witam,
Nie ma złych instalek są tylko źli instalatorzy!!! Proponuje znaleźć warsztat niezbyt daleko od miejsca zamieszkania żyby nie było problemu z dojazdem na regulacje itd., ale taki który robił już nie jedną Omege i klient jest zadowolony w ten sposób unikniemy "uczenia" się na naszym autku. Wtedy warsztat sam zaproponuje różne opcje, które sprawdzą się w danym modelu w zależności od możliwości finansowych . W innym przypadku ryzykujemy to, że zamontują co mają na półce i nie schodzi a jak nie będzie grało to włożą Prinsa za 5k "bo na tym wszystko chodzi"...
  
 
Cytat:
2006-01-21 17:00:50, orfeusz pisze:
Prinsa za 5k "bo na tym wszystko chodzi"...


Tu sie nie zgodze. Znam ludzi co mieli problemy z ta instalacja.

Ale dobrze napisales:
Cytat:
2006-01-21 17:00:50, orfeusz pisze:
Nie ma złych instalek są tylko źli instalatorzy!!!


To swieta prawda.

Zobacz co ja mialem z LandiRenzo Omegas -> MyOmega MV6
Kliknij w dzial PORADY.
Jest tam opis, jak powinna byc zalozona sekwencja w MV6.

Obojetne jaka instalacje zalozysz do auta, najwazniejsze zeby to dobrze bylo zalozone.
  
 
Z Prinsem chodziło mi o coś innego, jak odwalą manianę do tego nie umieją wyregulować to będą próbowali wpakować Prinsa nie wiem dlaczego ale spotkałem się z takimi przypadkami. Co do mojej instalki to ja też zrobiłem kolejny fakultet w swoim garażu doprowadzając do porządku swoją sekwencję po pseudo fachowcach mimo,że zapłaciłem za nią 4k.