Pytanie o Renocar w Warszawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Chciałem prosić Was o opinie o ASO Renocar w Warszawie. Cz mieliście z nimi styczność? Jaka jest jakość obsługi?
Pozdrawiam
  
 
Ja tam kiedyś kupiłem pierwszego hyundaika. Było to z 5 lat temu był to okres kiedy na wkład do lusterka czekało sie 2 tygodnie, tarcz chamulcowych też nie było - więc moge być mało obiektywny. Po pewnym czasie zaczęłem auto serwisować blizej domu i różnica była na niekożyść Renocar.
Wydaje mi sie że od straty sprzedaży samochodów powinni się bardziej starać - bo teraz żyją tylko z serwisu.
Czytałem kiedyś na forum że ktoś wstawił im do warsztatu rozbite auto i je potem zabrał w wielkiej awarnturze - o co chodziło nie pamietam.
Jako znawcy tematu to są raczej ok bo to był pierwszy hyundai w warszawie więc doświadczenie mają duże
  
 
ja nie mam o nich dobrej opinii.kupowalem u nich atosa i potem serwisowalem i bylo tragicznie.przez pol roku przyjezdzalem co tydzien do nich bo samochod mi gasl jak bylo zimno i dopiero po uplywie tego czasu zdecydowali sie na wymiane epromu (po wymianie skonczyly sie problemy).Potem kilka razy walczyli z wymiana czujnika poziomu paliwa bo oszukiwal az wreszcie zdecydowali sie na wymiane calego zbiornika.Na klocki hamulcowe czekalem dobre 2 tygodnie.Wogole czesci na miejscu prawie nie maja.A co do profesjonalizmu to daleko im do tego.Jedyny dobry fachowiec to taki grubszy starszy gosc (naprawde zna sie na rzeczy) a dalsi to raczej strzelaja co sie zepsulo.Jesli masz jakies nietypowe usterki to szukaj innego ASO bo tutaj napewno ci tego nie znajda albo powiedza ze "ten model tak ma"
  
 
ja tez nie mam dobrego zdania o nich, sa poprostu kiepscy i wszystko robia z łaską.