Serwis Toyoty ale nie ASO w Krakowie,gdzie? - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2016-12-12 19:07:03, lukas317 pisze:
Po pierwsze znali to auto bo go u nich robiłem, znali vin wiec i mogli sprawdzić zwłaszcza, że to auto zostało u nich na kilka dni.Wiec twoje tłumaczenie w zależności od rocznika itp itd jest nie na miejscu. Ja nie znając się na samochodach poczytałem fora, strony i dowiedziałem się jakie wersje posiadają łatwą możliwość założenia takiego tempomatu. Wersje te trudniejsze czyli basic panie specu nie musi mieć dokładanego pedału automatycznego gazu, czy automatycznej przepustnicy(informacja od kierownika anwy). W najgorszym razie, musisz połączyć odpowiedni piny przeciągnąć kabel do kierownicy kostki założyć taśmę i tempomat, dołożyć żaróweczkę na desce roboty na 8h lub więcej. Co do siedzenia za pół darmo, to mnie to nie interesuje, każdy wybrał swój zawód i jak mu źle niech idzie, gdzie indziej to nie czasy komuny, może mam jeszcze całować mechaników i kierownictwo, że łaskawie mi chcieli auto zrobić i dziękować, że kasują odemnie kasę za serwis? No odwagę po wciśnięciu kitu, to faktycznie trzeba mieć, nie dziwie się, że ludzie psioczą na ASO i nazywają ten serwis i ludzi tam pracujących wymieniaczami. Dobrych mechaników ASO - a są tacy? ja ich nie znam, ale poznałbym z miłą chęcią, a że szybko odchodzą mogę powiedzieć - nara.


Ogolnie to chyba nie rozumiesz co czytasz....
Mylisz ASO z garazem
Odnosnie mojej koncowej czesci wypowiedzi to taki sarkazm byl.....sprawdz w slowniku takie obcobrzmiace slowo.
A co do dokladanego gazu to niewiem o co ci chodzi bo ja nic Ci na ten temat nie pisalem ,wiec wniosek ze posty tez ci sie myla a byc moze i fora.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2016-12-12 21:50:37, Bigelektron pisze:
Ogolnie to chyba nie rozumiesz co czytasz.... Mylisz ASO z garazem Odnosnie mojej koncowej czesci wypowiedzi to taki sarkazm byl.....sprawdz w slowniku takie obcobrzmiace slowo. A co do dokladanego gazu to niewiem o co ci chodzi bo ja nic Ci na ten temat nie pisalem ,wiec wniosek ze posty tez ci sie myla a byc moze i fora.



Ogólnie nie masz nic do powiedzenia wiec jak zawsze głupie odpisywanie, bo tylko na tyle Cię stać, nawet nie potrafisz przeczytać.

Co do garażu z ASO to już wole garaż niż tych z ASO wymieniaczy, zwłaszcza z tamtego ASO.

Na razie do dyskusji wniosłeś tylko offtopa, zamiast coś konkretnego. Jak nie masz nic do powiedzenia by pomóc innym to się po prostu nie wypowiadaj.

  
 
Cytat:
2017-02-19 18:14:58, lukas317 pisze:
Ogólnie nie masz nic do powiedzenia wiec jak zawsze głupie odpisywanie, bo tylko na tyle Cię stać, nawet nie potrafisz przeczytać. Co do garażu z ASO to już wole garaż niż tych z ASO wymieniaczy, zwłaszcza z tamtego ASO. Na razie do dyskusji wniosłeś tylko offtopa, zamiast coś konkretnego. Jak nie masz nic do powiedzenia by pomóc innym to się po prostu nie wypowiadaj.


Pytales o tempomat ,to ci odpisalem wyczerpujaco jak jest z jego montazem mondralo.Wiec jezeli twoim celem bylo zasiegniecie informacji to chyba cel osiagniety i dyskusje uwazam za zamknieta.
A jezeli chciales mnie pozaczepiac to odpusc sobie jestem malo wrazliwy na kiepskie prowokacje ludzi ociezalych umyslowo jak Ty.
Mam wrazenie ze nie rozumiesz co piszesz a juz napewno nie rozumiesz co czytasz ...Zamiast kontekstu i calej mysli zawartej w wypowiedzi rozkodowujesz tylko poczatek i koniec tekstu.
Reasumujac jest to moj ostatni komentaz na twoj temat.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2017-02-20 09:41:21, Bigelektron pisze:
Pytales o tempomat ,to ci odpisalem wyczerpujaco jak jest z jego montazem mondralo.Wiec jezeli twoim celem bylo zasiegniecie informacji to chyba cel osiagniety i dyskusje uwazam za zamknieta. A jezeli chciales mnie pozaczepiac to odpusc sobie jestem malo wrazliwy na kiepskie prowokacje ludzi ociezalych umyslowo jak Ty. Mam wrazenie ze nie rozumiesz co piszesz a juz napewno nie rozumiesz co czytasz ...Zamiast kontekstu i calej mysli zawartej w wypowiedzi rozkodowujesz tylko poczatek i koniec tekstu. Reasumujac jest to moj ostatni komentaz na twoj temat.



Pytałem? geniusz z Ciebie widzę pokrętnej logiki - w którym miejscu ja pytałem, jak nie rozróżniasz stwierdzenia od pytania, tak samo wyjaśnienia od pytania to Ty lepiej faktycznie nie odpowiadaj.


Ogólnie to zabagniłeś ten wątek, nic merytorycznego nie wniosłeś prócz bufonady, arogancji i niezrozumienia głównego aspektu całego wątku.

Jeśli nie rozumiesz to się nie wypowiadaj, ponieważ wątek tyczy polecanych serwisów, a przy okazji ostrzeżeń przed nieuczciwym i nierzetelnymi.

Proszę admina o usunięcie tego off topa kolegi i zostawienie merytorycznej części.