Filtr stozkowy""SPORTOWY""

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cos dla tych co tak slepo w nie wierza
Klik
  
 
filtr zda swoja role tylko wtedy kiedy bedzie poprawnie zamontowany i dobrany a nie jakas tandeta za 100 zl z allegro.
poza tym nie kazdy silnik reaguje dobrze na storzki. np CRX znajomego na stozku stracil ok 15 KM!!!! zreszta nie ma co sie spodziewac super rezultatow po filtrze, swiecach i najlepiej na to wszystko magnetyzery. to wszystko poprawia prace silnika ale w stopniu nie odczowalnym dla zwyklego smiertelnika. mozna to stosowac jako uzupelnienie przy glebszych modyfikacjach jednostki napedowaj.
leprze do uzytku codziennego sa wkladki. takie jest moje skromne zdanie na ten temat
  
 
ryba-1 stozki dopisalem na gratisie
Przeczytaj artykol obejzyj zdiecia a dowiesz sie ze chodzilo o wklady i nie te po 50 zl z allegro.A skoro wklady taki szajs juz robia to montaz stozka mowi sama za siebie
  
 
chcialem sobie popisac zanim mi sie link zaladowal juz czytam i poglebiam swoja wiedze
  
 
Miałem u siebie założony stożek Jacky do pojemności powyżej 2.0 i jedyne co mnie w cieszyło po zamontowaniu jego to fajny wygląd pod maską i super dźwięk jak dawałem mu gazu (w sumie to niczego innego siępo nim nie spodziewałem).Niestety rasowy dźwięk zanikł po zamontowaniu LPG i zaczął więcej palić gazu na stożku,więc go zdjąłem.
  
 
Cytat:
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=52854&c=0&hq=filtr+sto%BFkowy&f=9

można tutaj ?? jest jeszcze trochę tego.