Roztaw 4x100

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie, czy stanie sie coś jak bedzie taki roztaw w Malcu ??? A dokładnie chodzi mi o fele z BMW E-21 13x5 cali
No bo załatwiłem sobie własnie komplet takich felg
  
 
wiec niby nic ale powzyej 100 juz bym sie bał.
Podobnie przy jeździe kjsowej .
Ktos powie ze nic on jeździ i jest gites - ale to jak z przejsciem na czerwonym swietle wiele razy sie uda ......
Proponuje dystanse zmieniajace rozstaw ale troche to kosztuje ....
  
 
Czyli mozna ale nie jest polecane ??? No wiesz zawsze mozna znaleść co w odpowiednim roztawie szukałem felg(narazie stawowych) od CC lub SC a jak by sie udało to je maznąć na biało i by było zaj.....
  
 
mam w domku łądne 13 ki - 2 sztuki.
od punto 5,5 na ciekawym et - ładnie odstaje.
Teraz szukam czegos np z seicento na przód .
Do tego jakies oponki i byłby wypass.
Ale narazie kasa psozła na remont i te dwie stalóki czekają.
ale kiedys wyladuja u mnie - maja ciekawe otworki - teraz szukamczegos wezszego o tym samym wygladzie .
A póki co 12 ki.....
  
 
Kupuj fele od zastawy. Ja mam takie i wyglądają spoko. Et mają chyba takie samo jak te z CC. Takie felgi łatwiej znaleźć na złomie. Można nawet po 10 zeta za sztuke dorwać, ale później sie trzeba oczyścić. Rozmiar R13x4,5 a otwory pod śruby 4x98
  
 
Cytat:
2003-04-05 20:28:58, Andrut pisze:
Tak jak w temacie, czy stanie sie coś jak bedzie taki roztaw w Malcu ??? A dokładnie chodzi mi o fele z BMW E-21 13x5 cali
No bo załatwiłem sobie własnie komplet takich felg




bedzie git nic sie nie dzieje

co do pierścieni dystansowych to ciężko jest takowe zrobić do tak szerokich felg bo sie nie bedą mieścić jak auto siądzie na glebe bo taki pierścien zmieniający rozstaw musi mieć minimum 20mm (chyba) możesz też zastosować śruby pływające , ale ja osobiście bede chciał założyć szpilki
  
 
Thex za informacje no i w sumie założe te fele od BMW no i zobaczymy Może akurat coś fajnego "wpadnie" no to założe
  
 
ja juz w koncu jutro jade zalozyc moje ats'y ukochane do mojego fiacika. sruby plywaja ce zalatwione, roztoczenie tez. mam nadzieje, ze jakis nieprzewidziane niespodzianki sie nie pojawia.
jak sie uproram z tym to jakis foteczki wrzuce =)