Wzmacniacz Axton

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witajcie mam mała rozkminke otóz mam okazje kupic wzmacniacza firmy axton o oznaczeniu model C402
i serial No 01091328 jest on 2 kanałowy ale nie wiem jaka ma moc i wogule parametry moze ktos by mnie poratował informacjami które sa potrzebne Pozdrawiam
  
 
axton
prosze.
  
 
Dzieki ylko jeszcze pytanko jak bedzie sie spisywał z tym subboferem?? link do aukcji
  
 
Bedzie sie spisywał super Ten JBL jest bardzo skuteczny wiec nie potrzebuje mocnych wzmacniaczy a gra całkiem sympatycznie jak na tube Chociaz ja bym proponował jednak poszukac skrzyni z tm głosnikiem I prawde mowiac w tej cenie znalesc mozna duzo lepszych subwooferow
  
 
JBL

Kupuj ta skrzyneczke i bedzie miodzioo a cena ta sama
  
 
A moze jeszcze jakies opinie o tym wzmacniaczu bo juz prawie go mam ale wolałbym poznac Wasze opinie o nim Aniu prosze o pare słów
  
 
Cytat:
2006-02-05 14:01:54, Vyzn-R pisze:
Ten JBL jest bardzo skuteczny wiec nie potrzebuje mocnych wzmacniaczy a gra całkiem sympatycznie jak na tube Chociaz ja bym proponował jednak poszukac skrzyni z tm głosnikiem


hmmm


moze mały pokaz.... ogladac do konca!!!
  
 
A co sądzicie o tym wzmacniaczu jest sens go uzywac chodzi mi o opinie na temat tej marki. Pozdrawiam