Sprężynki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, musze sie zabrać za wymiane szczęk hamulcowych chamulca ręcznego..Wybrałem firme textar. Dobry wybór?Mechanik powiedział że potrzebne są też sprężynki co je trzymają..Nie mam czasu biegać po sklepach,musze kupić je gdzieś w sieci?Macie jakieś linki gdzie moge ich szukać?? Pozdrawiam Niedługo czeka mnie wymiana amorków,nie wiem na jakie? Ci sądzicie o monroe?Mowa jest o przednich..Lewy jest do bani,prawy jest super..ale to i tak chyba komplet.
  
 
Jeżeli chodzi o sprężynki to w sklepach można kupić tzw. zestawy montażowe szczęk (sprężynki, zawleczki, miseczki itp) Tylko lepiej jakbyś do sklepu zabrał stare na wzór. Co do amorów- bywa różnie. Zakładałem Kayaby rok temu do E36 i dziś już nie są za specjalne, znajomemu w E30 jeden strzelił po pół roku. A w swojej założyłem kiedyś amory NK, tańszych wtedy nie znalazłem. Po 5- ciu latach wciąz są sprawne. Pamiętaj o nowych odbojach i osłonkach!
  
 
Pierwsze słysze o osłonkach i odbojach co to takiego?? Zawsze przy wymianie amorków, to sie też wymienia?co do sprężynek to nie pokarze,ale myśle że mi dobierze dobre-prawidłowe
  
 
powiesz w sklepie że chcesz do tych amorków odboje z osłonkami. komplet na przód kosztuje ok 60-70 zł. Odbojniki są w kształcie bałwankaz otworem, nasuwa się je na amortyzator. Zrobione są z gęstej pianki, mają jasnożółty kolor. A na tych odbojach trzymają się osłonki, takie plastikowe harmonijki.