KJS Brzeszcze

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
AK Beskidzki pisze:
"Już niedługo, bo 19 lutego odbędzie się pierwsza w tym roku eliminacja Beskidzkich Mistrzostw Kierowców Amatorów. Będzie to I KJS Brzeszcze.

Biuro zawodów będzie się mieścić w:
Dom Kultury w Brzeszczach
ul.Narutowicza 1,
a czynne będzie od godz. 7:00. Badanie Kontrolne odbędzie się w Stacji Kontroli Pojazdów - Hydrostal, tam też będzie się znajdował park zamknięty - start.
Start zawodów spod muszli w Brzeszczach planowany jest na godz.10:00, meta na boisku Szkoły Podstawowej nr 1o godz. 16:15.
Odbędzie się 12 prób sportowych, będą to cztery asfaltowe place przejeżdżane trzykrotnie na których za pomocą opon i taśmy wyznaczone zostaną mini OS-y.
Dokładny harmonogram zawodów pojawi się w przyszłym tygodniu.
Zgłoszenia do zawodów będą możliwe w przyszłym tygodniu za pomocą już zaktualizowanej na 2006 rok, strony www.bmka.rajdy.org.pl."

Ktoś się wybiera ?
My jedziemy
  
 
Ja również planuje start. Do zobaczenia
  
 
Elo, no my tez planowalismy start, no ale musze isc do szkoly :-/ . Jezeli wszystko pojdzie dobrze to zaliczymy wszystkie pozostale ruzndy BMKA.

Pozdro
  
 
A ile wpisowe
  
 
KLIK <--- tu masz oficjalna strone BMKA

Pozdro
  
 
Formularz zgłoszeniowy -> http://rajdy.org.pl/index.php?action=zgloszenie
  
 
Cytuję:
"Nowością w BMKA będzie KLASYFIKACJA ZESPOŁÓW.
Zespół może stanowić od 2 do 5 samochodów, ale punkty będą przyznane maksymalnie dwóm najwyżej sklasyfikowanym (w klasach) załogom każdego zespołu.
Zgłoszenie do klasyfikacji zespołów jest bezpłatne, musi być jednak przesłane lub dostarczone do biura zawodów przed rozpoczęciem BK-1.Każda załoga musi ponadto we własnym zakresie wykonać i umieścić logo i pełną nazwę zespołu na tylnych bocznych szybach samochodu."

Marcin/Kati proponuje zgłosić się jako Tyska Grupa Rajdowa co Wy na to? pozdrawiam
  
 
No super jestem ZA !
Adaś odezwij sie na gg i dogadamy sie co i jak, nr 6857100.
Jeśli ktoś z TGRu wybiera sie też na KJS i miałby chcec do nas dołaczyc to prosimy o kontakt.
POZDR.
  
 
Tez sie zapisałem...ale od dzis niemam pilota...wiec szukam kogos na prawy fotel...jak ktos byłby chetny to pisac na gg: 2609817
  
 
Wreszcie jakieś szczegóły -> http://www.ak-beskidzki.bielsko.com.pl/index.php?show=news&news=318&dzial=sport
  
 
No i jak wam poszlo?? prosze o jakas relacje

pozdrawiam
  
 
witam. Jeżeli chodzi o mnie i Pasia to poszło całkiem nieźle. Mając na względzie fakt ze był to debiut za kierownicą w imprezie typu kjs, zajeliśmy 8 miejsce w silnie obsadzonej i licznej klasie 3 oraz 17 w generali. Marcin i Kati zajeli 3 miejsce w swojej klasie (gratulacje) oraz byli kilka miejsc za nami w generalce. Ogólnie mieszane uczucia co do kjs-u - straszliwy wyryp, nadgorliwa policja (fotoradary, co chwile łapanki, mandaty dla zawodników), problemy na pkc-ach. Postaram się w najbliższym czasie napisać szerszą relację i zamieścić ją na stronie. pozdrawiam
  
 
Szczerze, to troszkę zawiodłem się na tym KJSie. Plac pierwszy i ostatni kompletnie wyniszczający auta: mulda na muldzie. Szybka jazda polegała na omijaniu dziur, a nie na wybieraniu optymalnego toru jazdy. Organizacja dobra, atmosfera fajna.
Co do naszego występu z Adamem, wydaję mi się, że jak na pierwszy start w "punktowanym" KJS poszło rzeczywiście super.
Na ostatniej pętli Adam zaczął nawet kręcić czasy porównywalne z czołówką klasy.
  
 
Co do moich odczuć po KJSie: organizajcja nie najgorsza, ale 1 i 4 próba rzeczywiście męczyła samochody, chłopaki-sędziowie troche się zamotali na 1 pętli z wpisywaniem czasów, ale jakoś z tego wybrnęli, co do fotoradarów hmmm... Marcin prawdopodobnie też dostanie fotkę
Dla nas to też był debiut, udany debiut, ale to możemy zawdzięczyć chłopakom z żółto-niebieskiej Cliówki, którzy niestety utopili autko na 3 pętli w Brzezince - szkoda chłopaków bo kręcili naprawde dobre czasy - pozdrowienia dla Was !!
W Brzezince (2,6,10 odcinek) chyba był najciekawszy z wszystkich przejazdów - w miarę szybko, miejscami miał węglowy gdzie autko mogło sie przyczepić i rozpędzić no i oczywiście ostatni nawrót z wielką kalafą gdzie auta zamieniały sie w pontony hehe
Podsumowując, impreza całkiem fajna i miejsce na pudle też się dla nas znalazło
Gratulacje dla Adasia za również udany debiut!
Po rajdzie nie tylko auta były do generalnej kąpieli ale i mój pies który wyglądał jakby brał udział w zawodach hihi. (już wykąpany!) POZDR.


[ wiadomość edytowana przez: KatiWRC dnia 2006-02-20 12:09:46 ]
  
 
Odświeżam trupa, bo to już rok minął i nadszedł czas na ...(chwila napięcia)..... KJS Brzeszcze 2007 (owacje na stojąco)

W dniu 28 stycznia 2007 Automobilklub Beskidzki organizuje II KJS Brzeszcze, pierwszą w tym roku rundę Beskidzkich Mistrzostw Kierowców Amatorów. Więcej informacji tutaj

A tak przy okazji - czy ktoś z tgr-u planuje w tym roku starty w kjs-ach? Bo na sprintach to pewnie będziecie upalać.... swiftami i innymi cudami. Ja planuje pojechać całe BMKA(w zeszłym roku też planowałem i nic z tego nie wyszło) więc na Brzeszczach chyba się pojawię . Najlepsze jest to, że mam jeszcze całkowicie seryjne auto i brak czasu, żeby je przygotować
  
 
jak chcesz to mozesz podstawic go do mnie na warsztat, powiesz co chcesz i sie zrobi
  
 
wielkie dzięki za chęć pomocy. Postaram się jakoś podołać zadaniu w najbliższych dniach, jeżeli jednak okaże się to niemożliwe to chętnie skorzystam z ofert
  
 
Adam jak chcesz to u mnie tez idzie to zrobic.
  
 
nie spodziewałem się takiego odzewu dzięki chłopaki. Jednak zmobilizowałem się dzisiaj i krosno siedzi już w aucie (dzięki za pomoc dla krzyśka i luki) reszta to już sprawa wrzucenia foteli pasów, wydechu taka kosmetyka co zmontuje ją sobie w garażu
  
 
Ogień na tłoki!!!!