Znowu ktoś buduje coś :) 1,1

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pamieętacie fotki które mountez kiedyś zamieścił na tuning.pl na których był malluch z krakowa z silnikiem 900i skrzynią 4 z fiata 127 bądz zastawy
grzebałem teraz i znalazłem coś innego 1,1 i skrzynia 5
looknijcie tu







najbardzie wkurzjące dla mnie jest że gośc w krakowie strasznie zaniedbał swoje autko powiedział ze bedzie z nim robic a auto stoji jak stało





az mi sie serce kraja




[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2003-04-07 08:55:53 ]
  
 
fajnie to wyglada
a moze dosc kasy po prostu nie ma zeby dalej go robic
  
 
Hi hi hi... jednak ktos wpadl na taki pomysl

Sam chcialem przerzucic caly uklad napedowy z fiata 128 do kaszla - zrobic B-Grupe... tutaj widze, ze jest to samo (widac tam na jednej fotce , ze drazek kierowniczy wystaje) ...po wymierzeniu wychodzilo, ze wejdzie bez problemow...
a wtedy 4 biegi, seria skrzynia (moze nawet 5tka sie zmiesci) seria polosie, seria zawieszenie wszystko SERIA wiec jak cos sie spiprzy zadnego dorabiania... wszstko pasuje )
Tylko to juz naprawde duzy pieniadz i duzo walki... i jeszcze rejestracja chyba w tym wypadku tylko SAM albo taka makieta seryjnego silnika
  
 
najprościej i tak byłoby przełożyć silnik i skrzynię z fiata 850 (najmocniejsza wersja coś koło 50 KM), tyle że wtedy z cześćiami może być problem....
  
 
ale to nadal masz silnik za tylna osia... a w 128ce silnik jest przed przednia osia wiec w kaszlu bylby centralnie
  
 
jak by wstawial 1,1 od cc sc albo punto to tez mialby centralnie
  
 
pozniej to trzeba jeszcze zarejestrowac, no chyba ze z ogrodkiem rowniez sie dobrze komponuje... pierwsze pytanie podczas rejestracji kaszla z innym silnikiem to: "bylo cos ciete w budzie?" wiec tu czekaja na wlasciciela spore problemy (chyba tylko "SAM") Nie lepiej juz kupic inny samochod?
  
 
nie widze dwoch ostatnich fotek