Forum dla FIAT SQUADRA POLSKA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szukamy dla nas miejsca. czy motonews mogła by nas przygarnąć??? Powiedzmy na miesiąc próbny???
  
 
Pożyjemy, zobaczymy.
  
 
Popieram
  
 
...to bardzo słuszna koncepcja
  
 
Cytat:
2006-02-13 21:58:11, rogacek pisze:
szukamy dla nas miejsca. czy motonews mogła by nas przygarnąć??? Powiedzmy na miesiąc próbny???


ja mysle ze to dobry pomysl
  
 
Ooo widzę że Jurkowi udało się reanimować konto Super
  
 
no a co z resztą????? wpisywać się
  
 
A możesz napisać co to za "twór" ma nowy powstać ? Jakies szczegóły? jaka docelowa grupa userów na nim będzie? itp itd

  
 
Docelową grupą userów są członkowie FSP, jak widać w tytule
  
 
no ja tez jestem za takim dzialem a co nikt nie slyszal o sqadrze?
  
 
motonews to dobry pomysł mimo ze ja raczej sympatyk to fajnie bedzie miec ziomków "pod ręką"
  
 
czyli co - Umarła Squadra - niech zyje Squadra ?????
  
 
Cytat:
2006-02-14 18:30:42, spawn666 pisze:
czyli co - Umarła Squadra - niech zyje Squadra ?????



Oj tak
  
 
czemu nie...lepiej niech forum bedzie na stabilnym (chociaz atakujacym zewszad reklamami ) motonews.pl niz ma dzialac tak awaryjnie jak dotychczas. Ja jestem za
  
 
Wlasnie czekalem az ktos zareaguje Juz mialem nawet wczoraj do Jesiona tyrknac.
Czy Squadra nie byla na platnym serwerze? Ciagle sie sypal.

Rogacek: Jestem w kontakcie z gosciem od amorow, wysle mu bezposrednio wiec nie czekaj.
  
 
Drodzy Koledzy.

Sytuacja która niestety nas dotkneła, spowodowała ze Nasze forum narazie nie jest dostepne. Czynie wszelkie starania aby jak najszybciej wszystko wrocilo do NORMY.Jak mwoilem mam drastycznie ograniczone mozliwosci ze wzgledu na swoje studia i dyplom. Domena została juz przeparkowana na nowy stabilny serwer vel.pl , wkrotce postaram sie postawic tam Nasze forum. Niestety narazie nie mam dostepu do baz danych, wiec zawartosc Naszego dotychczasowego forum narazie uwazamy za "zaginioną" - padly tez podobno backup'y .

Nie wiem czy postawienie forum Squadry , jako podforum Motonews.pl jest dobrym pomysłem. Raz ze jest to mało autonomiczna forma forum, dwa ze bylo by to juz chyba 4 forum FIATA na forum Motonews.pl . Dostosuje sie jednak do woli wiekszosci.

Jak mowilem bardzo okrojony czas prywatny sprawia ze Squadra narazie jest traktowana po macoszemu, jak zreszta wszelkie inne moje sprawy nie "uczelniane". Jesli ktos z Szanownych klubowiczow, zechcialby pomoc mi w "re-aktywacji" Squadry na nowych serwerze, prosze o kontakt TELEFONICZNY lub Emailowy - na GG niestety ostatnio nieczesto bywam.

Serdecznie pozdrawiam, i zycze Nam wszystkim szybkiego powrotu do "normalnosci".

Zdrowia!

PS. O wszelkich poczynaniach naszego DOTYCHCZASOWEGO dostwacy miejsca na serwerze , przeczytac mozecie na stronie firmy FOXNET.pl -->> KLIK

[ wiadomość edytowana przez: Qba dnia 2006-02-14 21:52:46 ]
  
 
to zróbmy forum na motonews a stronę na serwerze o którym piszesz. dzięki temu będziemy mieć dobre i stabilne forum niezależne od strony
  
 
Jestem za postawieniem Forum na stabilnym serwerze, tak smao jak postawienie strony na stabilnym serwerze, ale NIE jestem za tym aby uczynic to na Motonews.pl , z powodow min. podanych w moim poprzednim post'cie.

Uwazam ze jako KLUB,organizacja,platforma, czy jak tam kazdy nazywa Squadre , powinnismy byc mimo wszytsko autonomiczni.
Niemniej jak powiedzialem, nei ja decyduje,a ogół.

Forum tymczasowe, bedzie postawione, mam nadzieje juz dzis wieczorem na WWW.FIAT-SQUADRA.PL

I w miare ułamkow wolnych chwil jakie teraz mam, postaram sie szybko przywrocic stan poprzedni. Raz jeszcze zachecam do WSPOŁPRACY !

Pozdarwiam.
  
 
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony na MotoNewsie będzie to działało na pewno stabilniej i częściej ale z drugiej strony...
  
 
Juz postawione, na nowym serwerze!

!!! FORUM !!!


pamietajcie, o wyczyszczeniu COOKIES , bo nie bedziecie mogli sie zalogowac na nowym forum, ze starymi cookies - czy jakos tak

[ wiadomość edytowana przez: Qba dnia 2006-02-15 01:19:19 ]