Forum dla FIAT SQUADRA POLSKA - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
uważam że lepiej przenieść forum na motonews. na pewno na tym nie stracimy.


po za tym po co budować forum tymczasowe. zróbmy na stałe forum na motonews a strona niech będzie tam gdzie ma być.

[ wiadomość edytowana przez: rogacek dnia 2006-02-15 07:40:56 ]
  
 
Podzielam, powinno zostać tutaj. Krótko - deklarować się kto jest za a kto przeciw.
  
 
Super ze zaczeło działac.
Bo juz dzwoniłem do Tomka z lzami w oczach.
Jesli omnie chodzi moze byc wszedzie .
Niech zdecydują specjaliści ja sie na tym nieznam.
Quba jesli moge jakoś pomuc podaj nr. do ciebie na PW bo nimam.
  
 
Cytat:
Krótko - deklarować się kto jest za a kto przeciw



Z calym szacunkiem dla tej wypowiedzi, ale w takiej sytuacji KRÓTKO, jest niewystarczajace. Zmiana forum, to powazna decyzja i KROTKO tego załatwic sie nie da.

Prosil bym aby kazdy podal jakies rzeczowy argumenty, dlaczego Nasze fotum, ma byc na Motonews. Rozumie ze pierwszym, podstawowym bedzie STABILNOSC, ale z drugiej strony takie forum postawic mozemy na Auto-Giełdzie, Onecie czy Randka.pl i tez bedzie stabilne.
Obecne forum ( www.fiat-squadra.pl/forum ) postawione jest na stabilnym serwerze VEL.pl , ale jesli macie inny serwer nic nie przeszkodzi przeniesc go tam gdzie akurat uwazacie za sluszne.
jestem PRZECIWNY stwaianiu forum KLUBU na jakimkolwiek forum publicznym, i robienie z forum Squadry, podforum. Klub ma miec swoja autonomie i pewna odrebnosc.
Na Motonoews, mimo ze jestem tu czestym goscie, boje sie ze Squadra straci troche swojej "niedostepnosci" i stanie sie poprostu kolejnym klubem fiata.
Mimo to, uwazam ze kazdy ma prawo do glosu, a i tak zadecydujemy wiekszoscią glosów.

Prosze tylko o przemyslenie tej sprawy.

Pozdarwiam.Qba
  
 
Ja nie widze problemu zeby forum bylo na motonews.pl.
Nie wiem wprawdzie jak wyglada to od strony technicznej, ale jak wszyscy wiedza jest to stabilmy server wiec nie widze powodu zbey z niego nie skorzystac. Idealem byloby oczywiscie zdublowac forum na jeszcze innym serverz - np. na tym na ktorym bylaby strona - ale nie wiem czy jest to do zrealizowania. Generalnie im wiecej serverow bedzie obslugiwalo klub - strona, forum, chat.... tym wieksza pewnosc ze nie padnie od razu wszystko.

JESTEM ZA MOTONEWS.PL
  
 
JESTEM ZA MOTONEWS.
  
 
JESTEM ZA MOTONEWS.
  
 
Oooo panie, pfffff,
Ooooo ludzie...... ehymmmm.......
Noo, panie.......
Ja juz mam teraz taki mętlik, że...........
Oooooooo ludzie............
  
 
Jesionka - piles cos ???? a moze nie piles ????
  
 
Właśnie ide pić..
A tamto to się nie liczy, to po walentynkach się mnie trzymało.
Bo byłem u laski, waliłem całą noc.......... ale mi nie otworzyła
  
 
motonews
  
 
jak na razie jeden głos przeciw reszta.

kurde tylko deamon się nie odzywa
  
 
Superserwerów mam już dość, może teraz czas na coś normalnego a działającego? Jestem za motonews.
  
 
Mi osobiście jest to kalafiorem gdzie jest to forum.
Ale szperam po necie od roku i pierwszym polskim forum jakie znalazłem na temat FIAT ABARTH itp. było F&F i to znalazłem na włoskiej giełdzie Abartha . O SQUADRZE nie znalazłem nic, az zapytałem Tomka i on mnie uświadomił ze jest taki klub i forum.
Wydaje mi się ze jest w Polsce dużo wiecej ludzi którzy szukają takiego forum i dobrze by było gdyby je znależli . Przecież i tak ważne tematy dla klubu i dla nas są zablokowane.
  
 
a ja jestem za odrebnym forum sqadry czemu ?
wydaje mi sie ze sqadra ma byc elita smietanka i dawac dobry przyklad w tym co robi a nie roztrzasac sie na jakies tam sorki dlamnie malo istotne glupoty nie lepiej ta energie przelac na cos co da nam zadowolenie? poco nazekac nie lepiej wziasc sie za robote?
bardzo prosze wypunktowac co trzeba zrobic jak jesli bede potrafil to pomoge a nie bede narzekal
wiem ze nie mam dlugiego starzu ale wydawalo mi sie ze jesli zostalem zaproszony do sqadry to bylo to wyroznieniem
sorki ale klubow fiata jest od metra a my chyba nie chcemy byc kolejnym
sorki ze sie wpienilem i wylalem swoje zale ale zawsze mowie i pisze to co mysle sorki
  
 
Drodzy Koledzy.

Forum jest juz na STABILNYM serwerze. Nie rozumie dlaczego mamy przenoscic sie gdzies poza Fiat-squadra.pl ??Skoro domena dziala, wkrotce mysle ze znow ruszy strona, forum działa.

Nic tylko kontynuowac tradycje NASZEGO forum.


Jesli przenosiny sa spowodowane jakim kolwiek innym powodem, prosze o argumenty i wypowiedzenie sie, niech inni klubowicze rowniez maja szanse sie wypowiedziec. Nie dajecie im okazji rozpatrujac ta sprawe w swoim gronie! Bylo nas 160 zarejestrowanych uzytkownikow, ile osob z tego bedzie wiedzialo ze kilka klubowiczow mialo "widzi mi sie" nagle dyskusje nt. przyszlosci lokalizacji forum, toczyc na Motonews.pl ?? Postawa ta nie ejst dokonca dla mnie zrozumiala.

Jesli mamy ochote dyskutowac na ten temat róbmy to w miejscu dostepnym DLA WSZYTSKICH ZAINTERESOWANYCH , a wiec na forum dotychczas im znanym na www.fiat-squadra.pl . sytuacja ta moze zostac porownana jakby dyskusje nt kolejnego zlotu, przeprowadzic na forum filatelystyka.pl

Jesli dyskusja w szerszym gronie doprowadzi do tego ze zadecydujemy ze Fiat Squadra Polska, przenosi swoje forum ze znanej dotad lokalizacji www.fiat-squadra.pl , na lokalizacje inna , to nie mam nic przeciwko. Zaznaczam jednak ze o tym musi zadecydowac wiekszosc klubowiczow, a nie 4-5 osob, bedacych jeszcze w stalym kontakcie ze wzgeldu na odleglosc, bo jakby nie bylo pachnie mi to troche "konspiracją" .

Prosze wiec kolegów o przeniesienie tej dyskusji na forum klubowe, a nie dyskutowanie na łamach klikutysiecznej widowni Motonews.pl , bo jest to troche nie na miejscu i nie fair, wobec reszty klubu.

Mam nadzieje ze wkrotce wyjasnione zostana wszelkie kwestje.


RAZ JESZCZE PROSZE KLUBOWICZOW O POMOC W REAKTYWACJI STRONY.

Pozdrawiam.
Kuba
  
 
jak na razie większość z aktywnych userów opowiedziła się za motonews. więc po co dyskusja???
  
 
Cytat:
2006-02-16 00:26:17, Qba pisze:
(...) a nie dyskutowanie na łamach klikutysiecznej widowni Motonews.pl (...)



To po co sam dyskutujesz(czy raczej monologujesz waląc posty na pół ekranu)?
  
 
własnie. chcemy forum na motonews i tyle. czekamy co na to deamon.
  
 
"Niech się dzieje wola nieba, z nią sie zawsze zgadzać trzeba"