Forum dla FIAT SQUADRA POLSKA - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jesion nie lawiruj. walisz textami jak jakiś nawiedzony.
  
 
Jesionka - nie kombinuj - jestes za czy przeciw motonews ????
  
 
Prznieśmy tę dyskusję narazie na nasze forum, które postawił Qba i tam podejmiemy decyzje ostateczną, po co tu mamy prać nasze brudy??

Ja powiem szczerze, że jestem za a nawet przeciw. A dlaczego?? Odpowiem na forum squadry, ale podzielam zdanie Chrysa i Qby, jak i pozostałych, którzy opowiadają sieza motonews.
  
 
jak dla mnie EOT. to co miałem napisać napisałem.
  
 
Z moich 5 letnich doświadczeń z innym forum wynika, że strona i forum jeśli jest razem nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo awarie zdarzają się wszędzie.

Nie rowijając myśli za bardzo to od strony praktyczno-technicznej najlepszym według mnie rozwiązaniem jest szeroko-wątkowe forum na motonews lub innym portalu i jedno-wątkowe forum na serwerze gdzie będzie strona.

Zapobiegnie to w przyszłości zamarciu na wiele dni kontaktu z klubowiczami i pozwoli w sprawach najważniejszych pozostać w kręgu klubowiczy. Z resztą jest to technicznie możliwe i tu, ale dzieki proponowanemu rozwiązaniu pełna autonomia zostaje zachowana.

squadra-Italiano
  
 
Jesion skoro tak stawiasz sprawę, to przenoś dyskusję na Wasze forum, ja mam dość przenosin i raczej tu zostanę.
  
 
Jeżeli moge coś dopisać ale oczywiście nikomu nic nie narzucając, to osobiście jestesmy jako klub a teraz stowarzyszenie na forum Motonews.pl od 4 lat i naprawdę nawet przez moment nie stwierdziłem że stracilismy autonomiczność przez to - powiem więcej forum Motonews-a udostepnia wiele opcji stworzonych dla klubów które ułatwiają prowadzenie ich.

  
 
GDA - tu masz rację. Ale spójż na to z innej strony. Zobacz ile reklam jest na MotoNews.pl? Zobacz na forum, pod każdym napisanym postem pojawia się reklama a'la Google (przynajmniej tak mi się wydaje). Nie wiem, nie szukałem nigdzie indziej tematów którzy użytkownicy danego portalu sądzą o MotoNews.pl, jednak u mnie juz taki się pojawił. Więc zastanowiłbym się na tą decyzją.
  
 
Cytat:
2006-02-17 08:59:45, CAr pisze:
GDA - tu masz rację. Ale spójż na to z innej strony. Zobacz ile reklam jest na MotoNews.pl? Zobacz na forum, pod każdym napisanym postem pojawia się reklama a'la Google (przynajmniej tak mi się wydaje). Nie wiem, nie szukałem nigdzie indziej tematów którzy użytkownicy danego portalu sądzą o MotoNews.pl, jednak u mnie juz taki się pojawił. Więc zastanowiłbym się na tą decyzją.


wchodzac na forum z pewnego adresu z stronki klubowej google adsanse sie nei wyswietla
  
 
wiem - bo wchodziłem z FSOAK
ale niektórzy wchodzą poprzez MotoNews.pl i widzą tą reklamę ale nie o nią tylko chodzi. Na stronie głównej jest tak samo. Wiem, że portal chce wzbić sobie popularność no ale bez przesady.

Zobacz co u mnie sądzą o MotoNews.pl: tu tam swojej opini jeszcze nie wyrażałem ale mam do powiedzenia to samo co inni.

Zobaczysz nie tylko u mnie bedą to komentować, będę pilnował AutoCentrum bo u nich też będą się lali z MotoNews.pl a ja nie robię konkurencji wręcz przeciwnie chcę pomóc.
  
 
http://motonews.pl/forum/?op=fvf&f=64

pozdr.
  
 
Cytat:
2006-02-17 08:59:45, CAr pisze:
Nie wiem, nie szukałem nigdzie indziej tematów którzy użytkownicy danego portalu sądzą o MotoNews.pl, jednak u mnie juz taki się pojawił.



jasny gwint a hate page juz jakas powstala?

pozdr.
  
 
Cytat:
2006-02-17 11:29:31, CAr pisze:
ale niektórzy wchodzą poprzez MotoNews.pl i widzą tą reklamę ale nie o nią tylko chodzi. Na stronie głównej jest tak samo. Wiem, że portal chce wzbić sobie popularność no ale bez przesady.
Zobacz co u mnie sądzą o MotoNews.pl: tu tam swojej opini jeszcze nie wyrażałem ale mam do powiedzenia to samo co inni.


CAr - bez urazy policz userów Twojego forum a zobacz na liście Motonews ilu jest, zobacz też ilu jest on-line zawsze to wiele ci wyjaśni jak ludzie podchodzą do reklam

Wybacz sorry ale MotoNews.pl nie jest instytucją charytatywną, z czegoś muszą sie wziąć pieniądze na utrzymanie serwera jako że forum przy tej ilości userów generuje ogromny ruch o którym nawet nie masz pojęcia zakładając stronke na boo.pl

gdybyś wygenerował taki ruch jaki w godzinę robi Motonews na boo.pl limit skończyłby ci sie w 5 minut i zastałbyś białą stronę z przekroczonym limitem

  
 
Cytat:
2006-02-17 18:49:29, GDA-FSO pisze:
CAr - bez urazy policz userów Twojego forum a zobacz na liście Motonews ilu jest, zobacz też ilu jest on-line zawsze to wiele ci wyjaśni jak ludzie podchodzą do reklam Wybacz sorry ale MotoNews.pl nie jest instytucją charytatywną, z czegoś muszą sie wziąć pieniądze na utrzymanie serwera jako że forum przy tej ilości userów generuje ogromny ruch o którym nawet nie masz pojęcia zakładając stronke na boo.pl gdybyś wygenerował taki ruch jaki w godzinę robi Motonews na boo.pl limit skończyłby ci sie w 5 minut i zastałbyś białą stronę z przekroczonym limitem



spokojnie - u mnie nie będzie strona stała na wieki na boo.pl. Jak przybędzie wiary i będą problemy z transferem to się przeniosę na lepszy i większy serwerek.

Ilość userów w niczym mi nie przeszkadza, a kasę - rzeczywiście muszą skądś brać ale czy musi to wpływać na forum?
Wiem ile kosztuje serwer (napewno coś ok 1000 zł na motonews) i domena ok 100 zł lub więcej bo .pl są najdroższe więc wychodzi coś ok 1100 zł na miesiąc pomiając gazety i te inne duperele. a napewno na tym też zarabia

daemon - http://www.motocar.boo.pl

[ wiadomość edytowana przez: CAr dnia 2006-02-17 20:57:34 ]
  
 
Cytat:
2006-02-17 20:26:29, CAr pisze:
Wiem ile kosztuje serwer (napewno coś ok 1000 zł na motonews) i domena ok 100 zł lub więcej bo .pl są najdroższe więc wychodzi coś ok 1100 zł na miesiąc pomiając gazety i te inne duperele. a napewno na tym też zarabia


O czym ty piszesz
jPORTAL free + phpBB free + konto na BOO za SMSa - tak wygląda to u Ciebie,
a Motonews.pl to zarejestrowana firma i naprawde takie porównania są bez sensu - no bo jak się ma twój amatorski portal do Motonews? wydaje mi się że nijak



  
 
Cytat:
2006-02-18 10:11:39, GDA-FSO pisze:
O czym ty piszesz jPORTAL free + phpBB free + konto na BOO za SMSa - tak wygląda to u Ciebie, a Motonews.pl to zarejestrowana firma i naprawde takie porównania są bez sensu - no bo jak się ma twój amatorski portal do Motonews? wydaje mi się że nijak



na JPortala trza mieć licencje mój drogi inaczej bedę musiał mieć tą stopkę

a pisałem jak wygląda na MotoNews.pl
  
 
proszę o usunięcie forum fiata squadra polska. dziękuję