[125p] Mój rarytas "73

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mozna powedziec ze jestem juz posiadaczem (dalem zaliczke bedac 700km od auta :lol wiec zapodaje wam foto jest to 73' oryginal, z tego co zauwazylem ma tylko nie oryginalna stacyjke, reszta lux, podobno bez rdzy takiej "przelotowej na poczatek bedzie low budget, przyjdzie poszerzana stal VW 14", w silniku stukaja panewy, ale jezdzi niech zyje polska motoryzacja. Zastanawiam sie nad wlozeniem 1,4 bo w sumie przy kupnie poldozera i przelozeniu gratow wychodzi smieszna kwota, pozyjemy zobaczymy. Pierwsza fotka



tak wiec jesli to o czym zapewnia mnie wlasciciel jest prawda, wieczorem 3go grudnia bede wracal tym zpoludnia Polsky do Lodzi


[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2009-05-15 20:23:13 ]
  
 
mało fot i brzydkie

SYN MARNOTRAWNY POWRÓCIŁ - ciekawe na jak długo... obstawiam do pierwszego wysrania czegoś we fiacie
  
 
ale kiedy on juz sie wysral
  
 
A miala byc siodema
  
 
a gdzie jest napisane ze nie bedzie
  
 
wzruszylem sie
  
 
śliczny
  
 


ps: mozemy sie statusami zamienić tylko nie wiem czy sie opłaca ;]


[ wiadomość edytowana przez: EksiL dnia 2008-11-25 18:45:54 ]
  
 
mam kolektor z GSI na handel jak coś.
  
 
no zastanowie sie jak zostane przy 1.5 to go moze przejme wydaje mi sie ze ten fiat nie jest wcale w gorszym stanie niz byl zielony
  
 
to co? rat stylaz będzie?
  
 
pimpin aint easy
  
 
Fajny, jedyny słuszny kolor!!
  
 
mnie przy zakupie calego poloneza silnik skrzynia etc wyszly za darmo. No ale musisz doliczyc nowe paski sprzegla i inne bajery ale i tak nie sa to duze koszta.
  
 
Cytat:
2008-11-25 21:35:33, jaqo pisze:
mnie przy zakupie calego poloneza silnik skrzynia etc wyszly za darmo. No ale musisz doliczyc nowe paski sprzegla i inne bajery ale i tak nie sa to duze koszta.



pany w uk za 500 gbp idzie kupic roverka 200 vvi w niezlym stanie

silniczek 1,8 145 KM niemalze identyczny z poldkowym 1,4

  
 
Cytat:
2008-11-25 21:46:32, flapjck1 pisze:
pany w uk za 500 gbp idzie kupic roverka 200 vvi w niezlym stanie silniczek 1,8 145 KM niemalze identyczny z poldkowym 1,4



Ja juz o tym myslelem, ale skrzynia pldoroverkowa nie podola z czyms takim :/

Stasiu dobry zakup, plan tez chyba sluszny jest z tego co czytam
  
 
Co do planu to zobaczymy w jakim stanie jest autko, ale poki lakiernik nie bedzie mial wolnego terminu bedzie maly rat
  
 
no to Stasiek jestem pod wrażeniem!!

Tylko wiesz co, ja bym uważał na ten rocznik tam może być dużo włoskich części, a tobie tłumaczyć nie trzeba co to może oznaczać
  
 
wloskie czesci w tych fiatach to mit, tak jak i bezawaryjnosc w alfach


Panowie wykorzystam temat, czy przy przekladce na 1.4 bede mial ukosny drozek?


[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2008-11-26 09:36:07 ]
  
 
Cytat:
2008-11-26 09:35:23, stasiu pisze:
Panowie wykorzystam temat, czy przy przekladce na 1.4 bede mial ukosny drozek? [ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2008-11-26 09:36:07 ]



obawiam się, że tak, bo skrzynia z poldorovera ma inny wałek sprzągłowy i dzwon skrzyni, więc jak przekładka to razem ze skrzynią (no chyba, że jakoś rozbebeszysz skrzynię i przełożysz wałka)... wogóle to dużo bebechów z polda trzeba zapodać, belka, zbiornik paliwa, kawałek wiązki elektrycznej etc.