Tuba JBL BTX 250 .

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich serdecznie chcialbym sie zwrocic do wszystkich tych ktorzy by miali jakis pomysl jak zgrac tube jbl btx 250 z orginalnym sprzetem w oplu astrze1. Tuba ma parametry :
- rozmiar subwoofera 2 x 250 mm
- moc ciągła 100 W
- moc szczytowa 300 W
- impedancja nominalna 4 Ohm
- podbicie basu 0-6 dB przy 50 Hz
- pasmo przenoszenia 20 - 160 Hz
polaczylem ten sprzet razem z glosnikami w klapie ktore posiada kazda astra kombi i efekt jest mizerny czy to ta tuba tak slabo gra czy moze cos ja skopalem? na poczatku mialem nawet radio orginalne blapunkt car300 i pomyslalem ze to wina radia bo jest za slabe i nie chce grac jak trzeba wiec kupilem radio vdo o wiele mocniejsze orginalne do opla na cd jedynie co sie zmienilo to to ze wczesniej mialem podlaczana tube na czincze teraz musialem normalnie podpiac ja na kostke do wejscia bo na czinczach nie gralo. Jeden pan powiedzial mi ze moze to byc wina glosnikow z tylu ktore graja na wysokich czestostliowsiach a moja tuba na mniejszych i to jest powod.Sam nie wiem jesli mial ktos z takim sprzetem kiedys do czynienia i by znalazl chwilke zeby mi odpowiedziec co mozna zrobic aby to gralo bylbym wdzieczny pozdr wszystkich (sprzet wyglad tak jak na aukcji)
http://www.motoallegro.pl/show_item.php?item=85598936
  
 
Moze nie na temat,ale musze to napisac
w zyciu jeszcze niewidzialem tak tragicznej tuby( chodzi o wyglad) trzeba bylo jakies pudlo zamontowac z glosnikiem 25cm i bys mial lepszy efekt niz ta tuba raczej.
  
 
Moze zadam głupie pytanie ale czy podłaczyłes wzmacniacz w tym subwooferze i wystroiłes gain??