Zlocik na Pomorzu?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich fiaciarzy! Czy gdzieś się przypadkiem nie szykuje w długi weekend jakiś zlocik w okolicach morza? Właśnie ściągam mirafiorkę z warsztatu (po długim postoju na podwórku w oczekiwaniu na przypływ gotówki) i chętnie skumałbym się z jakimiś innymi miłośnikami Jedynie Słusznej Marki a pod Częstochowę wybrać się specjalnie nie mogę (praca i oczywiście kasiora na wachę )
  
 
Tak tak!! Ja chcem!!
Przybałoby sie memu kaszlaczkowi wśród swoich pojawić!!
On też tęskni.
A tak poważnie to na poprzednim spocie nie mogłem sie pojawić bo po pierwsze praca a po drugie kashworth stał na "kołkach". Remoncik silniczka mnie scignął. Teraz kiedy już dwa cylindry "gadają" jak trzeba wypadałoby sie "gdzieś" pojawić!!
Jeśli coś wymyślicie to siuper!! Pojawie sie!!
Pozdrawiam. Cze!!
  
 
jestem ZA! a nawet przeciw!
  
 
Jesu, zlot gdzie zlot, ja chcę na zlot ... Więcej szczegółów i proszę nie dalej niż 200km od Torunia ...
  
 
No właśnie nie wiem specjalnie gdzie. Myślałem, że już ktoś w okolicy jakiś pomysł na długi weekend ma. Jesli nie, to coś się wymyśli Co do daty to jeszcze nie wiem - brackiego na początku kwietnia przejął MON , więc jakoś tak na początku maja powinien mieć przysięgę - muszę się do tego dostosować.
A co do miejsca - myślę, że najfajniej byłoby gdzieś nad samym morzem - konwencjonalnie skwer Kościuszki w Gdyni, albo może coś oryginalnego - jakiś Puck albo Władek albo Krynica?
Czekam na sugestie, to razem coś wykminimy
  
 
ech.. nie chce nic tu mowic, ale "torun" tez probowal zrobic zlot. na poczatku, gdy padla propozycja to wszyscy sie wyrywali, ze superi ze przyjada. a jak przyslo co do czego to okazalo sie, ze z okolo 40 zaglosowalo okolo 15 osob...zycze wam powodzenia
  
 
Cytat:
2003-04-09 16:31:33, czeczun pisze:
ech.. nie chce nic tu mowic, ale "torun" tez probowal zrobic zlot. na poczatku, gdy padla propozycja to wszyscy sie wyrywali, ze superi ze przyjada. a jak przyslo co do czego to okazalo sie, ze z okolo 40 zaglosowalo okolo 15 osob...zycze wam powodzenia



czeczun tu nie chodzi o zlot jakis ogolnopolski czy klubowy. Chodzi o zlot w pewnym regionie, tak jak my np. organizujemy sobie spotkania w Krakowie.
Trudno, propozycja niewypaliła, bedziemy sie starac zrobic cos innego.
  
 
Cytat:
2003-04-08 18:14:22, elwood pisze:
Witam wszystkich fiaciarzy! Czy gdzieś się przypadkiem nie szykuje w długi weekend jakiś zlocik w okolicach morza? Właśnie ściągam mirafiorkę z warsztatu (po długim postoju na podwórku w oczekiwaniu na przypływ gotówki) i chętnie skumałbym się z jakimiś innymi miłośnikami Jedynie Słusznej Marki a pod Częstochowę wybrać się specjalnie nie mogę (praca i oczywiście kasiora na wachę )




napisz cos wiecej o 131? Jki model, ktory rok, jaki silnik itd Chetnie poczytam o kolejnej 131
  
 
cze! od kilku miesięcy jestem szczęśliwym właścicielem czerwonej żylety z jednowałkowym 1.6 , rocznik '80 Fura nie przeszła ( jak na razie ) żadnych modyfikacji oprócz delikatnie planowanej głowicy. Jak wspominałem własnie ściągnałem ją od kolesia z warsztatu gdzie zostawiłem koło tysia trzystu za doprowadzenie do porządku motóra i hebli co skutecznie zarżnęło mnie na pewien czas, więc chwilowo zabawę w tuning mam z głowy. Czeka mnie jeszcze wojna z zawieszeniem, ale fakt, że fura zaczęła chodzić tak jak powinna daje mi siłę by walczyć No a przede wszystkim zakochałem się w furce od pierwszego prowadzenia, a ona się odwdzięcza - jak otworzyliśmy silnik to za cud uznałem, że któregoś pięknego dnia nie stanąłem gdzieś w środku szczerego pola no i blaszki są zdrowe jak w Abramsie
Ty Kosa chyba jesteś ze Szczecina, co nie? Latem można by spiknąć fiaciarzy zachodnio- i wschodniopomorskich w jakimś jednym miejscu - jest np. koło jeziora Wicko taki zajefajny Rezerwowy Pas Startowy a i wychodzi to mniej więcej w połowie drogi.
A na razie nie poddaję się i dalej oczekuję na jakieś sugestie co do zlociku około3miejskiego - w najgorszym razie to z kolesiami z Wejdża i naszymi paniami zrobimy sobie grilla i tez będzie fajnie , jednak liczę na to, że ktoś dojedzie - trzech chętnych fiaciarzy na forum to niechybnie poczatek potęgi, yeah!
  
 
Wydaje mi się, że w lato ma być w Toruniu jakiś zlocik ogólnopolski??? Czeczun prosimy więcej informacji!!!