!!!!!!!!! RABATY W InterCars !!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W końcu został przyznany 15% rabat dla klubowiczów w filii InterCars w Krakowie ul. Żmujdzka 49. Obejmuje on wiekszość artykułów tuningowych, m.in. K&N, Brembo, Ferodo, Sachs... W celu blizszych informacji proszę pisać Krakow@2com.pl

[ wiadomość edytowana przez: kiler79_ dnia 2003-04-09 16:56:22 ]

[ wiadomość edytowana przez: kiler79_ dnia 2003-04-09 16:57:24 ]
  
 
no i zajebiście . Podaj mi Łukasz na priva więcej szczegółow i adres www jak macie
  
 
Nie ma co warto jest zostać członkiem klubu, nie dość że są rabaty to jeszcze jebaniutkie kręciołki, ale wsumie rabaty + konradowskie kary to wychodzi na 0
  
 
No ale rabat i zajebist...krecioły to i tak sie oplaca byc w klubie mimo ze sa Kary.Jak by niebyło tego to by porzadku niebyłohee a tak to jest ok
  
 
jadę dziś tam chyba bo potzrebuje linkę do ręcznego i okładziny do tyłu do Peugeota zobaczymy co mają i czy działa ten rabat
  
 
Byłem, kupiłem, RABAT OTRZYMAŁEM!
  
 
Polecam! obsłużył mnie taki młody gość (blondyn)
Kiler Łukasz cały czas się tam kręcił ale mnie chyba nie rozpoznał...
  
 
a kiedy karty ??
  
 
No a może mają jakieś tarcze sprzegła do samarki???nawet na zamówienie - poczekam ) ALe do pełni szcześcia i założenia wszystkich klamotów(spręzyny, docisk, przeguby i osłona pod silnik)potrzebuje jeszcze własnie jej.i łozyska oporowego
No i jeszcze podstawowe pytanko - czy jako "honorowy" klubowicz też mam tam rabacik???)))
PAweł
 
 
Cytat:
No i jeszcze podstawowe pytanko - czy jako "honorowy" klubowicz też mam tam rabacik???)))
PAweł



i znowu się powtórzę - dokładnie tak
  
 
Super
 
 
Kiler macie może jakieś wydrukowane karty rabatowe czy coś takiego (żeby za każdym razem nie mówić że jestem z klubu itp.) bo chyba zostane stałym klientem waszej firmy (duży wybór, większość części dostępnych od reki a ceny ok )
Pozdrawiam
  
 
ok już wszystko wiem Konrad mi wyjaśnił