Do ludzi z Bielska i niedalekich okolic:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich z Biela ( chociaż wydaje mi się ze jestem tu tylko z Lordem_S Nie macie na oku jakiś fajowych placy gdzie można sobie poćwiczyć? Zawsze ćwiczyłem na TNT Tacho ale ostatnio kumpla tam Mendy trzepły i niedaj że pierd....... okropnie to jeszcze mu dowód rejstaracyjny drapneli (sporo się namęczył by go odzyskać, kiere musiał zmienić, bo za mała, wydech bo za głośny i jeszcze pare innych) Także jak ktoś wie gdzie można pojezdzić to prosze o info!!! /Abdull
  
 
coś by sie znalazło ale 20 km od TTwojej miejscowości...
  
 
Jak bedziecie cos wiedzieli to dajcie znac, tez szukalem ale nic nie udalo sie znalesc...
Czasem mozna na placu pod Tesco mozna posmigac, ale poznymi godzinami bo dosc dlugo jest otwarte, sam kiedys smgalem sobie w ciagu dnia slozbowa Marea 2.0....to byla frajda <
  
 
Ello!Ja czasem jezdze na TNT i jakos nigdy mine paly nie zgarnely, ale jak raz tam jechalem to widzialem jak malucha trzepaly - zawrocilem powoli i do domu. Chyba najlepiej jest kolo TESCO. Ochroniarze nie burza, a policja nie moze ci nic zrobic, bo to teren prywatny. Kumpel mi kiedys opowiadal, ze jezdzili kiedys i wpadly mendy. Oni przestali jezdzic, a mnedy podchodza pytaja sie czemu nie jezdza, a ci ze nie chca mamndatu dopstac, a policjant mowi ze to teren prywatny i nic nie moga zrobic, chyba, ze skarge dostana.

Kiedys byl jeszcze plac kolo jednostki wojskoej ale teraz tam jest juz chyba brama zamknieta.

Pozdrawiam
Sebastian