Wasze doświadczenia z ASO Euro-Car Gdynia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś doświadczenia z tym serwisem:

www.eurocar.pl/ford

Szukam autoryzowanej stacji Forda i akurat oni "wpadli mi w oko", bo mam do nich po drodze, a i cennik specjalnie nie powala. Z góry dziękuję za pomoc!
  
 
Mogę ci spokojnie ich polecić. Serwisujemy tam dwa nasze domowe fordy (mój i żony) - ful wypas. Wszystko ci dokładnie sprawdzą i zrobią a i ceny - jak na ASO - także nie są przesadne.
  
 
Serwis nawet, nawet. Jestem bardzo wybrednym klientem ale u nich nigdy na nic nie narzekałem.
  
 
MotoTom > Jak pisałem wcześniej, jeżdżę do nich od ponad czterech lat.

Jeśli chodzi o mechaników raz mieli problem żeby dojść co się u mnie pod maską dzieje. Przez to samochód stał u nich ciut dłużej ale zrobili

Jeśli chodzi o blacharkę (korzystałem dwa razy dzięki żonie ) także nie mam zastrzeżeń. Samochód po stłuczcie wyglądał jak nowy
  
 
Potwierdzam przedmówców, też mam dobre doświadczenia. Dopóki miałem auto na gwarancji i korzystałem z ASO, zawsze wstawiałem do nich, niekoniecznie najbardziej gadatliwi ludzie, ale solidni fachowcy.
  
 
Oki, temat jest do zamknięcia - zaryzykowałem i pojechałem do nich. Ryzyko się opłaciło, bo autko się cieszy z drobnej regulacji zaworów i już nie "faluje". Portfel trochę mniej, ale przeboleje. Dzięki wszystkim!
  
 
MotoTom > A jakie to ryzyko bylo skoro ci polecalismy Euro-car?
  
 
polonez, ryzyko jest zawsze gdy się zostawia autko w "nowym" miejscu. Na szczęście po pierwszej wizycie panowie z Euro-Caru przekonali mnie do siebie i swoich umiejętności
  
 
MotoTom > No bez przesady. Euro-Car poleca cała rzesza ludzi, także na necie.
Jak ktoś na nich narzeka to jakiś frystrat-pedant, albo Fordo-świro-maniak
  
 
NIE POLECAM

fakty:

kupując u nich auto "gwarancja" na auta używane to fikcja
sprzedali mi uszkodzonego diesla który działał 1 tydzień
całkowicie zbagatelizowali problem,
naprawiali go 3 miesiace i nie naprawili
nie oddali kasy
chętnie spotkają się w sądzie
nie wiem co mam robić, rozkładam ręce, mondeo kosztowało mnie 42 tyś i stoi złom, a miało być auto rodzinne na lata i przepłaciłem w ASO żeby mieć pewność...

jesli czyta to jakiś prawnik to prosze o pomoc.
  
 
Skontaktuj sie: Turbo Kamera


[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2014-11-08 20:23:46 ]
  
 
Moim zdaniem w Euro Car ceny mają w porządku. Ja kupowałem u nich samochód, korzystałem też z serwisu, bo miałem stłuczkę. Jestem zadowolony, bo nie dość, że mam ich siedzibę praktycznie pod domem, to usługi blacharskie mają naprawdę chyba na najlepszym poziomie w Trójmieście.
  
 
jeśli aso działa tak dobrze jak salon to polecam www.eurocar.pl co prawda ja nie korzystałem z ich usług ale byłem przy zakupie samochodu przez mojego przyjaciela i wszystko jest super... pełen profesjonalizm...
  
 
Serwis Euro-Car nie wyróżnia się niczym szczególnym od innych serwisów dealerskich. Mają dość wysokie ceny w porównaniu ze zwykłymi warsztatami i nie przeocza okazji, aby czegoś więcej nie zarobić