Obrotek od kanta w desce od malycha.......

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanko jak w topicu, próbował ktoś zaintegrować obrotomierz z kanta w deske rozdzielczą od malucha (FL) chodzi mi aby wstawić go w miejsce gdzie jest napisane ciśnienie opon. Jak ktoś tak ma to prosiłbym o opis jak to zrobić
  
 
najgorsze będzie przeskoczenie tego, czego wielu się nie udało, tzn błędnego wskazania. co do reszty, to wolna przestrzeń pod tą tabliczką to ok. 3cm, tylko trzeba wyciąć miejsca na śrubki do zamontowania czujnika temp. nie wiem ile ma obrotek z kanta głębokości...
  
 
Niekarany włożył cała deche z kanta
  
 
Witam!
Tez mam FL'a i obrotek z kanta i wkladam go w kratke od wentylacji, trzeba ja delikatnie zmodyfikowac. Myslalem tez nad wywaleniem prezkosciomierza i wstawieniem tam duzego obrotka, tylko nie wiem czy mozna calkowicie go wywalic?


Pozdrawiam
Sebastian
  
 
Cytat:
najgorsze będzie przeskoczenie tego, czego wielu się nie udało, tzn błędnego wskazania



Nie ma z tym problemu, kupuje się rezystor nastawny 0 - ok300 ohm i łączy go równolegle z rezystorem ( schemat iest gdzieś na forum) a potem tylko trza skołowac drugi obrotomierz do wyskalowania (można jeszcze ustawic według prędkościomierza ale wicie sami błąd będzie duży ( błąd prędkościomierza (ok 10 %) + błąd przeliczeń itd)