W niedziele po południu na pasie w Krakowie - spocik ok15.00

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie!
Moze wpadniecie w niedzielę na pas po 15.00???
Bastek uruchomił maszynę po remoncie.No i możemy troche pogadać
Paweł
 
 
oki, skoro Łada się już moja toczy to nadjadę
  
 
Fajno
Własnie dzwonił jasiu - też postara sie przyjechać
Paweł
 
 
Niestety będę w Częstochowie! a może tam jest ktoś chętny? Np w Olsztynie pod zamkiem?
  
 
Ja też będę. Paweł przywiozę Ci pieniądze na sprężynki.
  
 
Dobra Misiek - ja bede w środe w Wawie i jesłi będa to przed świetami powinienem Ci je dostarczyć.Jesłi chodzi o mój wyjazd do Suchej Besk w sobote to chyba nic z tego nie bedzie bo w sobote mam szkolnie w Firmie.ALe wtakim razie widzimy się w niedzielę
po 15 bedziemy
Paweł
Andrej S w Olsztynie jest super ale nie damy rady A co znowu masz jakiś rajd???
PAweł
 
 
Przybęde z moją "czekoladową" strzała
Aha, przywiozę płytkę z filmami
Paweł czymasz jeszcze dla mnie felgi Bo ja jestem nadal chętny nan nie
Pozdrawiam, do niedzieli
  
 
Witam!
Wstępnie mogę powiedzieć tyle, że stanę na rzęsach żeby przyjechać, choć o 16 prawdopodobnie ma zwalić mi się "rodzinka" do domu - i jeszcze nie wiem czy przyjdą - czy nie...
Mają dać znać jutro...
Pozdrawiam
  
 
Bede sie staral. Wszak musze sie pochwalic moimi aluskami
  
 
No na to liczymy
Btw ja już widziałem na żywo jak jechałeś SUUUUPER
  
 
Kurde mam ochotę na Spota,bo cholernie dawno już nie byłem w Krakowie,ale niestety nie mam czym bo sprzęt dalej stoi w warsztacie.
  
 
No to szykuj sprzet michał ))Spocik nie pierwszy i miejmy nadzieję nie ostatni.
 
 
niestety nie dojadę bo moja Łada schnie po dolakierowaniu i czyszczeniu strat po zimie Sorki
  
 
Minispocik sie odbył i było super

Przybyli:

-Misiek
-Devi4u
-Bastek
-Piotr_Kraków
-Janusz_Kraków
-Paweł_Kraków no i ja

Trafiliśmy na jakąś wieksza imprezę na pasie w Czyżynach (chyba ze 150 samochodów) i ciężko było się bezpiecznie tam poruszać więc staneliśmy z boczku, pogadaliśmy na różne ciekawe tematy , podziwialiśmy nowe aluski Jasia i pożyczone od ojca(ze 110tki) felgi na Ładzie Miśka a także odremontowany silniczek Bastka (z niespodziewanką ale to może niech on sam się pochwali ). Jasiu z Devilem naprawiali ogrzewanie w jego brązowym potworze (nie wiem czy w końcu naprawili czy nie ) a na zakończenie pojechaliśmy jeszcze w 4 Ładzianki obejrzeć A-grupową Samarkę której jeszcze niektórzy Panowie nie mieli okazji zobaczyć

STRASZNIE nie mogę się już doczekać zlociku w Sulejowie
  
 
Co to była za impreza na pasie? Jakaś samochodowa
Chciałbym się kiedyś na taka wybrać do Krakowa jak byłem w tamtym roku gdzie było kilka klubów.
  
 
Dzisiaj też były kluby ale ilość aut była poprostu niesamowita !!!
jeszcze tyle to nigdy nie było !
poprostu połowa Pasa to był zwykły parking !!!
  
 
Tak połowa była zastawiona autami, a po drugiej połowie jeździły pozostałe samochody..
  
 
Dziś mieliśmy kazje zobaczyc nowe aluski Jasia, Misiek miał też piekne 14-calowe felgi od LADY 110, Piotrus założył białe klosze )
Same nowości. A impreza na pasie była naprawdę wielka. Ja teznie widziałem tam jeszcze tylu samochodów na raz. Fajne, ale w sumie ...nudne Nie ma to jak jakis kręciołek. Wyścigi na 400m to chyba juz standard,ale w sumie chyba żaden z nas nie był tym zaintersowany i szybko wróciliśmy do naszych ŁAdzianek))
Pogoda była lux, narteszcie chyba nadeszłą wiosna
Paweł
 
 
Paweł pisał o nowopściach, ale wrodzona skromność mu nie pozwoliła napisać o sobie...
Pochwalił się nowym dociskiem sprzęgła, ślicznie przygotowanymi drzwiami do malowania i pomysłem na tapicerke Samarki
Osobiście najbardziej przypadł mi do gustu pomysł tapicerki, ponieważ więcej mam z estety niż z tuningowca...
Pawełku - polecam się Twej Pamięci - jak już kiedyś dojedziesz do swojego kolegi, który ma takie ładne wykończeniowe gadżety..
  
 
OKI Piotr! Po swiętach jadę do niego po swieżą dostawę wykladziny)))Mam nadzieje ,ze bedzie na składzie.Ale jest nizła to fakt i podobno specjalnie przeznaczona do samochodów- jakby ktos pytał))