Kilka zdjeć!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zobaczcie sobie w jaka manie wpedzilem mojego kolege. Nawet TV fotografuje i to specjalnie dla mnie. Wokol mnie zwieksza sie liczba fanow Łady



  
 
Dobre dobre
Skoro mowa o Tv,to wczoraj jakoś właczyłem regionalną trójkę i konczyła sie wiadomośc o wędkarzach wjeżdząjacych autami na lód.Nic w tym dziwnego(no może trochę)gdyby nie to że koleś beżową 2107(albo kremową,nie wiem dokładnie)chyba wpadł nią do wody,bo lód sie załamał.Może ktoś to oglądał i zna szczegóły gdzie to było i czy on wogóle wpadł czy może przymarzł(ale coś mówili że sie szykuje mu kapitalny remont auta a kolo na to że i tak dalej będzie wjeżdzał na lód).
Pzdr Grzesiek
  
 
Zapomnialem dodac, ze mam chrapke na ta 2106

Tylko ona chyba jewt ostro styrana, bo jak widac charuje jak wol

Pomyslimy...
  
 
Cytat:
2003-03-17 00:08:11, Leszek_Gdynia pisze:
Zapomnialem dodac, ze mam chrapke na ta 2106

Tylko ona chyba jewt ostro styrana, bo jak widac charuje jak wol

Pomyslimy...



Chcesz mieć 2 sztuki, czy zamierzasz zamienić 7 na 6 ?
  
 
A apropos starych Ład to mi dzisiaj dopisało szczęście i widziałem coś bardzo rzadkiego czyli Ładziawę 2102 z tramwaju. Stan prawie ideał, kolor kawa z mlekiem, ukraińskie blachy
Ale jest piękna !!!
  
 
Ja już to zmienił bym na jakiegos weterana, ale jak narazie to czekam na maj 2004. W niemcach maja ladne egzemplarze łajdaczek.

Nie stać mnie na utrzymanie 2ch bolidów
  
 
A podoba sie wam coś takiego???

Po rejestracji widze, ze jest świeżo zarejestrowany w Gdyni. Może koniec końców znajdzie to forum Bylo by fajnie mieć tkaiego klubowicza.

  
 
Szkoda, że do Gdyni jest tak daleko z Krakowa, bo chętnie bym wpadł na jakiś "regionalny" spocik
  
 
ZAPRASZAM!!!

  
 
Mówiłem, że kolege wciagnąłem ))



Wciąnąłem do robienia zdjeci) On sam jezdzi Corsa



[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2003-04-06 22:09:44 ]
  
 
hehe
super - podziękuj koledze w imieniu klubu
  
 
Twój kolega moze byc moze jest tajnym sympatykiem))
Ale lepiej czym predzej uprzedź go,ze LADA to nieuleczalne hobby
Paweł
 
 


Wlasnie sie nieźle uśmiałem

Ogladałem na TVN program "Jak łyse konie" i Krzysztof Piasecki opowiadał anegdote, ze jakis koles podjechał dośc luksusowym autkiem na myjnie i miał naklejke "ŁADA" i facet z obsługi powiedział, że brudnych Ład nie myja. Wiem, ze w moim wykonaniu brzmi to dosc marnie, ale mozecie sobie wyobraziec jak Piasecki to opowiadał

I tak sie zastanawiam - co to był za samochód z naklejka Łady - chlopaki przyznawać sie!!! Może Mariusz??? Czym ty sie wozisz na codzień kolego ??? A może zupełnie ktoś inny???