Muza w czasie jazdy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wiem czy ten temat pojawił się na naszym forum - nie widzę ale myślę że to kultowy temat i być musi
No więc czego słuchacie w czasie jazdy?? (byle nie skrzypiacego fotela )
Ja uwielbiam gdy z głośników płyną piosenki Dżemu i Reamonn. Bob Marley też jest super
  
 
Gdy mam kiepski humor to zależnie od tego co mam pod ręką, Nightwish, Rammstein, White Zombie itd. Byle by było ciężko Ale wtedy lepiej niech mi nikt pod koła nie wchodzi bo nie zahamuję
A tak poza tym to różnie, kwestia nastroju.
Ostatnio próbowałem Chopina w wydaniu Blechacza
Niestety nie da się przy tym jeździć
  
 
O.S.T.R. , TEDE, i kilka innych utworow roznych wykonawcow, ostatnio jak montowalem radyjko to koles testowal YeLLo, podlapalem temat i czasami zapuszcze, czekam na ciepelko i wtedy ZIMNY LOKIEC ewentualnie ZIMNA GLOWA przy otworzonym szyberdachu
  
 
Cytat:
(byle nie skrzypiacego fotela )



No u mnie gdzieś prawy nadaje na ultra krótkich
  
 
Teraz to slucham takich roznych rzeczy:
ATB, Absolom, Barthezz, Benny, BomFunkMc`s, Bossi, Darude, Elize, Faithless, FatBoySlim, Foggy, Groove Coverage, Kalwi and Remi, Kosmonova, RMB, Madonna
Wiecej nie mam sily pisac

Z hiphopowcow lubie Trzeci Wymiar, Tede, Peja, Liber, 52Debiec, 50cent, Eminem

Bardzo tez lubie inna muzyke np. De mono, Elektryczne Gitary, Tlove, Sarah Connor, SugarBabes, Robbie Williams, Kylie Minogue,Britney Spears , Pawel Kukiz ... chyba mozna wymieniac w nieskonczonosc . Pozdro
  
 
Ja nawet nie zapamiętuje co to za wykonawca tyle tego jest
Ważne aby dla ucha było dobre
  
 
ja podobnie jak czap czap nawet bardzo podobnie
ale zazwyczaj to słucham radyjka ci co mieszkają w białym i okolicach wiedza penie że to Jard2 (dobra muza - glupi prezenterzy) a czasami eski
  
 
Cytat:
2006-03-08 14:13:35, rsuhy pisze:
ci co mieszkają w białym i okolicach wiedza penie że to Jard2 (dobra muza - glupi prezenterzy)



a co to za radio ???
  
 
Cytat:
2006-03-08 14:13:35, rsuhy pisze:
ja podobnie jak czap czap nawet bardzo podobnie ale zazwyczaj to słucham radyjka ci co mieszkają w białym i okolicach wiedza penie że to Jard2 (dobra muza - glupi prezenterzy) a czasami eski



Eska jest ok , tylko troche za bardzo powtarzaja
  
 
Nie lubię radia, bo tam bloki reklamowe przetykane są muzycznymi wstawkami. Preferuję muzykę z CD, taką o której ja decyduję, a nie jakiś "pan redaktor reklamowy".

Najchętniej oczywiście słucham Metalu, chociaż za kółkiem raczej unikam tych najszybszych i najbrutalniejszych odmian tego gatunku, bo wtedy "bij zabij" i każdy inny kierowca staje się "wrogiem", którego trzeba .... No więc, ja tak nie robię
  
 
Cytat:
2006-03-08 16:47:24, Jackal pisze:
[...] za kółkiem raczej unikam tych najszybszych i najbrutalniejszych odmian tego gatunku, bo wtedy "bij zabij" i każdy inny kierowca staje się "wrogiem", którego trzeba .... No więc, ja tak nie robię



Ufff bo już się bałam jechac w Polskę


Lubię jeszcze posłuchać The Cranberries i Red Hot Chili Peppers czyli dobrego rocka
  
 
Cytat:
2006-03-07 20:08:57, madzia_83 pisze:
Ja uwielbiam gdy z głośników płyną piosenki Dżemu



Piękna muza ale z Ryśkiem na wokalu. Ostatnio nagrałem sobie hiciory Dżemu do samochodu (taką składankę ) Madzia, oglądałaś Skazany na bluesa??? Wspamiały film. Polecam wszystkim lubiącym twórczość Riedla. Poza tym, to zależnie od humoru:
Jazz, Blues, Rock, Heavy, stary, dobry Rock' n Roll
W przerwach między płytami - Trójka
  
 
Cytat:
a co to za radio ???


włącz 103.9 FM
tu masz stronkę tegoż radia

radio prowadzą dzieci,na ucho, od 9 do 15 lat

czasem ciekawe umc umc wlączają
  
 
Cytat:
2006-03-08 18:40:43, Grzesiek pisze:
radio prowadzą dzieci,na ucho, od 9 do 15 lat czasem ciekawe umc umc wlączają



aaaaa, to ja dziękuję
sorrki, ale siakoś nie leży mi umc, umc
  
 
Cytat:
2006-03-08 18:32:04, marcin032 pisze:
Piękna muza ale z Ryśkiem na wokalu. Ostatnio nagrałem sobie hiciory Dżemu do samochodu (taką składankę ) Madzia, oglądałaś Skazany na bluesa??? Wspamiały film. Polecam wszystkim lubiącym twórczość Riedla.



Nie oglądałam mam kilka piosenek nagranych własnie w wokalu - naprawdę znakomite
Ehh a jak tak chłowiek sobie mknie w niedzielne popołudnie, bez pospiechu a z głośników płynie "wehikuł czasu" - żyć się bardziej chce
  
 
Cytat:
2006-03-08 19:11:34, madzia_83 pisze:
Nie oglądałam mam kilka piosenek nagranych własnie w wokalu - naprawdę znakomite Ehh a jak tak chłowiek sobie mknie w niedzielne popołudnie, bez pospiechu a z głośników płynie "wehikuł czasu" - żyć się bardziej chce


a żałuj... super film !
Ja słucham praktycznie tylko mojej MP3 Radio i magnetofon mam uszkodzone, działa mi tylko wejście zew.... A na MP3?
Lata 80-90 po polsku, do tego soundtrack z "tylko mnie kochaj" i parę kawałków żaby
  
 
A ja słucham radyjka 3 stacji Zet,Eska i Wawa
Czasem jakiś kompakcik ale rzadko.
  
 
Od stycznia mam E9 w której nie ma radia. I nie spieszę się, żeby je założyć (najpierw musiałbym je kupić).
Ostatnio mało jeżdżę, ale jak już odpalę (1.8 D) i jadę to z przyjemnością słucham muzyki płynącej z silnika. Spokojny, basowy, jednostajny pomruk, szybko wpadający w ucho.

Ale jak już słuchać prawdziwej muzyki to: Chris Rea, Andreas Vollenweider, jakiś blues. Kiedyś na autostradzie w Niemczech słuchało się przyjemnie (raczej, żeby nie zasnąć) zespołu KOTO.
Słuchanie techno w czasie jazdy, powoduje większe złużycie paliwa, więc jak pamiętam, w poprzednim samochodzie unikałem tego typu muzyki.
  
 
Cytat:
Madzia_83 pisze:

(byle nie skrzypiacego fotela)


Cytat:
2006-03-07 21:51:43, looqasch pisze:

No u mnie gdzieś prawy nadaje na ultra krótkich



Witam w klubie

U mnie królują stacje nadawcze z muzyką lat 80tych
A poza tym Zet, Antenne Mecklenburg Vorpommern i Ostseewelle
  
 
Cytat:
2006-03-08 18:40:43, Grzesiek pisze:
włącz 103.9 FM tu masz stronkę tegoż radia radio prowadzą dzieci,na ucho, od 9 do 15 lat czasem ciekawe umc umc wlączają



Jak dla mnie Jard (dawny Bit) jest zbyt "dancowo-disco polowy", jak bywam w Białym to Akadera - stara studencka miłość nie rdzewieje