Tuleje wahaczy przednich - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Febi odpada, miałem i padły bardzo szybko. Obecnie mam Lemfordery przejechałem jakieś 50k km i są ok.
Lemforder i Boge to właściwie to samo, różnią się opakowaniem, a Boge jest wyraźnie droższy. Tuleje kupione jako Lemfordera mają na gumie napis Boge. Podobno są robione na tej samej lini produkcyjnej tylko pakowane do innego pudełka, to samo było z poduszką pod skrzynie biegów.
  
 
Cos chyba wysokie ceny podałes za GM.
Tuleja pionowa kosztuje 63 zł w serwisie pozioma kosztuje 125 zł wiec suma jest troche inna niz 223 zł.
W inter-carsie tuleja pozioma boge kosztuje 140 zł wiec lemforder mniej wiecej tak samo. a pionowa kosztuje 70 zł. bez znizek.
Wiec albo masz gdzie bardzo duze znizki ale poprostu proponuje ktos ci podrobe bez loga lemrodera bo takie tez w sklepach sie trafiaja.
Wiec wybor nalezy do Ciebie.
Zamiennik nigdy nie bedzie orginałem. a w sklepach zawsze beda mowic ze ten sam poziom zeby dla nich sie sprzedawało.
Kolega pxj dobrze mowi trzeba patrzec na loga bo trafiaja sie czesci podrobione.
  
 
Cytat:
Takze rozbieznosci sa duze a oryginal wcale nie taki tani ..



Kupując oryginał oszczędzasz dużo kasy. Jak nie wierzysz to zapodaj febi i czekaj , po 5tyś km wyjdą Ci druty z wewntrznej krawędzi opon.
  
 
Dzwoniłem do Opla w Oswiecimiu i 145 + 78zł = 223
A lemfordery sa na allegro od 119 za kpl
http://www.allegro.pl/item466624938_opel_omega_b_tuleje_wahacza_lemforder_orginal.html

[ wiadomość edytowana przez: trakerr dnia 2008-10-28 18:51:13 ]
  
 
To ścierwo z aukcji na LMI nie wygląda. Zwróćcie uwagę jak foty zrobił.
  
 
Zdjęć nie robił on tylko ściągnął je z katalogu intercars, foty lub jeszcze czegoś innego. To jest moja aukcja tuleje dokładnie to samo zdjęcie. Trudno mówić o podróbie Lamfordera przez Boge czy odwrotnie, w obu przypadach części są produkowane przez ten sam koncern ZF, części sprzedawane pod marką Sachs także ZF

[ wiadomość edytowana przez: pxj dnia 2008-10-29 02:42:18 ]
  
 
To moze jakis rabat dla klubowiczow bo konkurencja ma taniej..
  
 
Dla klubowiczów może być po 120zł za komplet na jedną stronę + przesyłka, było wcześniej trochę taniej ale po ostatnich podwyżkach kursów walut ceny części też poszły w górę.
  
 
Cytat:
2008-10-28 18:59:06, omegolotC30NE pisze:
To ścierwo z aukcji na LMI nie wygląda. Zwróćcie uwagę jak foty zrobił.




i tak drogo. w zeszlym tygodniu kupowalem znajomemu. 105 pln na wahacz. oryginal Leme z Boge na gumie.
  
 
Wcale nie twierdze, że mam najtaniej. Mają dostęp do niższych cen to sprzedają taniej, ja już niższej ceny nie mogę dać.
  
 
Cytat:
2008-10-31 02:51:45, pxj pisze:
Wcale nie twierdze, że mam najtaniej. Mają dostęp do niższych cen to sprzedają taniej, ja już niższej ceny nie mogę dać.




akurat nie pisalem o tobie a to ze masz drozej rozumiem. nie kazdy ma potezne znizki w hurtowniach. a za darmo to tylko koniki polne graja i kazdy z czegos musi zyc